Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziurka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnio podczas codziennego poruszania sie motorem podczas pracy w ostatniej chwili zobaczylem cos takiego na drodze gdy wyprzedzal mnie samochod gdyz szukalem adresu i jechalem powoli (max 50km/h) i co? skoro tu pisze to udalo sie ominac...

12042010400.jpg

zgrzalem sie tym czyms na maxa i postanowilem sie podzielic...

a wy w Polsce narzekacie na drogi :decayed:

Opublikowano
:cool1::shocked:
Opublikowano

a wy w Polsce narzekacie na drogi

:no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

u nas jest miodzio :good:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

a wy w Polsce narzekacie na drogi

:no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

u nas jest miodzio :good:

:polew:

:notworthy:

taaa ;) ale jak widac Polska nie jest sama na szczycie w jakiejs klasyfikacji drog w europie albo cos takiego (o ile takie cos wogole istnieje)

Opublikowano

e :cool1:,ty w rękaw bluzy A4 wsadziłeś nogę :mysli:

19435233.jpg

:decayed:

Opublikowano

e :cool1:,ty w rękaw bluzy A4 wsadziłeś nogę :mysli:

19435233.jpg

:decayed:

:polew: :polew: :polew:

Tomeeek :polew: :polew: :polew:

to może zabawimy sie i będziemy wklejać zdjęcia z absurdami drogowymi,typu dziura niebotycznych rozmiarów itp-tylko znalezione na drodze,a nie w necie-chyba,że już taki temat był,ale nie przypominam sobie-jutro cykne fotki-bo tez na trasie do pracy miałem/mam takie cos-pisze tak,bo sku...syny zakleili tylko te dziuty,które były bliżej środka jezdni... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

e :cool1:,ty w rękaw bluzy A4 wsadziłeś nogę :mysli:

19435233.jpg

:decayed:

nie czaje za bardzo tego posta ale to sa spodnie robocze motocyklowe z takeigo grubego materialu, takie zwykle szajsy buffalo za 60f

Opublikowano

No dziurka galanta :) Ale wyjątek nie stanowi reguły! I tak Polska pod tym względem wymiata :tongue4:

Opublikowano

Pewnie jakaś polska firma robiła ten odcinek drogi :polew: :polew: :polew::blink::shocked:

Opublikowano

e :cool1:,ty w rękaw bluzy A4 wsadziłeś nogę :mysli:

19435233.jpg

:decayed:

nie czaje za bardzo tego posta ale to sa spodnie robocze motocyklowe z takeigo grubego materialu, takie zwykle szajsy buffalo za 60f

nie wnikaj, oni sa innego koloru i inne rzeczy biora dlatego ciezko ich czasami zrozumiec :decayed::naughty:

Opublikowano

oni sa innego koloru i inne rzeczy biora dlatego ciezko ich czasami zrozumiec

masz jakiś problem z kolorami koluniu :naughty: :naughty: :polew::wink4:
Opublikowano

oni sa innego koloru i inne rzeczy biora dlatego ciezko ich czasami zrozumiec

masz jakiś problem z kolorami koluniu :naughty: :naughty: :polew::wink4:

ja was rozumiem i lacze sie w bolu :naughty::polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 00:28_________________________________________________Ciekawe kiedy PIXI przyjdzie :mysli: jak zobaczy temat posta to pewnie wpadnie zaintrygowany co za dziurka :polew:

Opublikowano

Jestem , jestem ...właśnie :mysli: co to za dziurka :polew: :polew: :polew: Buba czytasz w moich myślach :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Zobaczcie sobie jak u nas ktos swojego czasu prowadzil bardzo ciekawy blog :kox:

http://www.dziury.wbochni.pl/

ale tam sa same rodzyneczki :naughty:

kilka przykladow na zachete:

czadzkiego2.jpg

lacznik_rozana1.jpg

Opublikowano

Jestem , jestem ...właśnie :mysli: co to za dziurka :polew: :polew: :polew: Buba czytasz w moich myślach :naughty::kox: :gwizdanie:

nic takiego-noge możesz tam wsadzić... :gwizdanie:
Opublikowano

Jestem , jestem ...właśnie :mysli: co to za dziurka :polew: :polew: :polew: Buba czytasz w moich myślach :naughty::kox: :gwizdanie:

nic takiego-noge możesz tam wsadzić... :gwizdanie:

:polew:

on to by wsadził głowę :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Jestem , jestem ...właśnie :mysli: co to za dziurka :polew: :polew: :polew: Buba czytasz w moich myślach :naughty::kox: :gwizdanie:

nic takiego-noge możesz tam wsadzić... :gwizdanie:

A już myślałem :buhaha: a tu jak zwykle :doh1: szersza niż głębsza :decayed:

Jestem , jestem ...właśnie :mysli: co to za dziurka :polew: :polew: :polew: Buba czytasz w moich myślach :naughty::kox: :gwizdanie:

nic takiego-noge możesz tam wsadzić... :gwizdanie:

:polew:

on to by wsadził głowę :gwizdanie: :decayed:

Lepiej się najpierw upewnić co w trawie piszczy :polew::wink4:

Opublikowano

100402115407hdtv720.th.jpg

efekt:

100404135028hdtv720.th.jpg

Opublikowano

100402115407hdtv720.th.jpg

efekt:

100404135028hdtv720.th.jpg

takie dziury to sie omija a nie wjezdza na pelnej predkosci :gwizdanie:

Opublikowano

ale urwał..., nie lepiej było zjechać na przeciwny pas?. Ja tak robię jak widzę taką dziure. Oczywiście jeżeli nic nie jedzie z naprzeciwka :naughty::decayed:, a jak coś jedzie to czekam i omijam dziure :).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.