Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarna A4 1,9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :hi:

Po pomyśle na Passata B5 FL i Toledo ARL.. oraz A4 B5 skończyło sie na A4 B6 ;)

W poszukiwaniach auta zjeździłem pół Polski a w końcu kupiłem 40km od domu ;)

Chciałbym przy okazji podziękować wszystkim którzy dzielnie znosili podróże ze mną i moje wydziwiania :D

ale do rzeczy..

Mój świeży nabytek z 2.04.2010. A4 B6 1,9 TDI AVF 2003r (moja dziewczyna oznaczenie silnika już zna na pamięć :D )

Data wydania samochodu to 3.11.2003 ( modelowo już rocznik 2004) produkcja 21.10.2003 (10 dni później i miałbym już seryjnie wycieraczki Aero :wallbash:).

Jeśli chodzi o wyposażenie to z rzeczy ciekawszych:

C1X alloy wheels 7 1/2J x 17 five-arm spider style, offset 45

G0K 6-speed manual transmission

H8A tires 235/45 R 17 93Y

Q1D sports front seats

1BE sports suspension/shock absorption

7A2 CD changer

7Q9 navigation system <-- czyli mała Navi

7X1 ultrasonic park distance control

8T1 cruise control system (CCS)

8UD radio "concert"

VJ1 dokładki w kolorze nadwozia

A tu kilka pierwszych zdjęć, tak jak go kupiłem:

0319275a84b2623dm.jpg 5356c74c8a0503f2m.jpg f865779de9642607m.jpg e9390b7ce0228b34m.jpg e8536cfb3f413397m.jpg

Historie auta sprawdziłem przez naszego klubowego kolege, w całości pokrywa sie z książka serwisową którą dostałem z autem. Silnik zdrowy, był sprawdzany przed zakupem u Aligatora w Tychach, a żeby taki został jak najdłużej to zakupiłem konkretny zestaw startowy ;)

05da3188d3592e3em.jpg

O rozrządzie nie zapomniałem i wymieniłem pasek, pompe wody, napinacz i rolke prowadzącą w ASO, poza tym pasek wielorowkowy i termostat.

01a767acb95e4ee8m.jpg

Wymienione zostały również klocki przód i tył na TRW. Wymieniłem też (dzięki poradzie na forum) czujnik pedału sprzęgła na oryginalny z ASO bo uśmiercił tempomat..

Modyfikacje:

-zapach Ambi Pur Voyage :D

-nowe gumki w kluczykach + baterie :D

-klimatyzowany schowek

-wycieraczki Aero

-tylko OOOO na klapie z tyłu

-tylna wycieraczka z Q5

-wywalony kat i wstawienie downpipe od Bakusia z bandażem

-ambiente w przedniej lampce podsufitki

Plany:

-klubowe ramki (zamówione i zapłacone.. i czekam.. )

-wycieraczki Aero (jadą już)

-klimatyzowany schowek (części zakupione)

-WIRUS!

-zderzak z S4 lub S-line

-spryski lamp

-uciszyć roletę :D

-czyszczenie EGR i kolektor dolotowy dużo lepiej się zbiera od dołu!

-wymiana czujnika temperatury wymieniony, teraz równo 90 trzyma ;)

-kosmetyka u lakiernika znikły literki i nalepka z tylnej klapy

narazie tyle, może coś mądrego podpatrzę u kogoś z forum ;)

Obecnie jestem na etapie testów Motul Fuel System Clean

tu są moje logi już po wymianie oleju i filtrów (a przed zalaniem cleanera):

Log (0 - 004,007,013)

Log (1 - 018,023)

Log (2 - 000,001,003)

bs

Log (0 - 000)

Log (1 - 011)

Log (2 - 003)

dyn

Log (0 - 008)

Log (1 - 010)

Log (2 - 011)

Log (3 - 004)

Log (4 - 003)

Log (5 - 000)

Log (6 - 001)

Oszczędzając uwagi innych: czujnik temperatury wymaga wymiany bo kłamie niemiłosiernie.. :wallbash: na blacie od dawna było 90 stopni przed rozpoczęciem wykonywania logów. :cool1:

Po wyjeżdżeniu zbiornika z cleanerem i ponownym zalaniu do pełna znów zrobię logi i wkleję.. zobaczymy na co wydałem 50zł ;)

Zdjęcia z montażu klimatyzowanego schowka:

9484e19c369308a6m.jpg aae0b276c088115dm.jpg cde5cefc25675b0am.jpg

13.05.2010

dodaje logi po zastosowaniu cleanera

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12572.html

Grupy: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12573.html

Grupy: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12574.html

bs

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12585.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12586.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12587.html

dyn

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12578.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12579.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12580.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12581.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12582.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12583.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/orange0_12584.html

nie wiem czy pomiary bedą miarodajne bo wcześniej miałem uszkodzony czujnik temperatury płynu chłodzącego a teraz już jest po wymianie.

13.05.2011

Niestety wiosenny kamień dopadł i mnie...

e96a549609aab2a4m.jpg

na szczęście szyba była ubezpieczona i dostałem nową z nord glas`u do tego zakupiłem nowe ori wycieraczki ;)

potem już przyjemniejsze rzeczy, po pierwsze program u Aligatora:

dfa12abd9c4fad18m.jpg

Mocy przybyło nie wiele ale za to moment o 61 Nm w górę ;)

po powrocie od Ali`ego zastałem w domu czarną paczkę a w środku profesjonalnie obszytą kierownicę od kolegi raggaman

d271f53d3d47278dm.jpg 38c1cf2269a5d06em.jpg

Temat będzie się sukcesywnie rozrastał o nowe foty i mam nadzieje ze będę mógł sie pochwalić tym co mam w planach...

Pozdrawiam! :hi:

Opublikowano

ładna, wsadź większe kółka :wink4:

Opublikowano

Jedyny sluszny kolor :good: poka jeszcze zdjecia srodka plany dobre :good: przydaloby sie wieksze felgi wlozyc np 18 :gwizdanie:

Opublikowano

Ładna :)

Ile Cię kosztowała wizyta w ASO? :gwizdanie:

Opublikowano

ladna sztuka, gratuluje :good:

Opublikowano
  • Autor

Ładna :)

Ile Cię kosztowała wizyta w ASO? :gwizdanie:

01a767acb95e4ee8m.jpg

dodam ze nie mam układów w ASO, poprostu trafiłem na promocje :naughty:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Kolego jeśli ci nadal hałasuje roleta to tanim kosztem można okleić czarną izolacją te zaczepy.

Ładna sztuka ale brakuje pakietu chrom.

A na tej fakturze z ASO, to co w chodzi w ten zestaw naprawczy ?

Wymienili Ci wszystkie rolki ? Ja w zwykłym warsztacie dałem chyba 1800zł tylko że wszystko wymieniałem, dokładnie nie pamietam bo to było rok temu. Musze poszukać w książce ale na drugi raz to z tego co widze można uderzyć do ASO. Przynajmniej w historie auta wpiszą.

Opublikowano

Ładna :good: widuje się z moją Włoszką na elektrownianym parkingu :wink4:

Jak chcesz stały upust w ASO to pisz na pw

A na tej fakturze z ASO, to co w chodzi w ten zestaw naprawczy ?

rolki i pasek

Zapisałeś się na grupowy do Aligatora?

Pozdrawiam.

Opublikowano

wez wywal dane sprzedawcy, 20% rabatu w aso masz

Opublikowano
  • Autor

ale mi się wątek ruszył :decayed:

julo23 - w zestaw wchodzi rolka, napinacz, pasek i pompa wody, czyli kompletny rozrząd + pasek wielorowkowy, reszty nie ruszałem. wymienie jak coś zacznie hałasować, klucz do sprzegła alternatora jest zakupiony i czeka w garażu ;)

KACPER1_2005 - do Aliego sie nie zapisywałem bo wcześniej musze wrzucić FMIC bo nie ma sensu robić drugi raz program a na zime tyle mocy i tak nie bedzie potrzeba, o zimówkach czas pomyśleć :gwizdanie:. na ten rok poprzestałem na montażu DP u Bakusia, a luty/marzec zgłaszam sie do Jastrzębia na montaż IC, potem mam nadzieje ze bedzie szybko grupowy i na wiosnę licze na min 170KM.. :cool1:

Twoja włoszka ma CB?

wrclaguna - dziękuje, będą foty tylko muszę mieć czas zeby zrobić fajne foty bez fuszery ;)

czaki22 - skąd ten rabat? po pierwszym rozrządzie się dostaje czy jak? to co widać na fakturze to rabat bo była promocja dla każdego kto wtedy robił rozrząd a nie dlatego ze mam rabat na wszystko ;)

Opublikowano
  • Autor

no to nawet wychodząc z pracy się zdziwiłem pewnego dnia bo myślałem ze zaparkowałem w innym miejscu, a tu patrze CB.. okazało się ze to było pewnie Twoje auto ;)

Opublikowano

Miałem podobnie jak stały blisko siebie, musiałem przystanąć i :mysli: dobrze że mój pilot nie otwiera Twojej :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak miałem golfa to kumpel swoimi kluczykami otwierał moje zamki i odpalał auto :D

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Ladna sztuka ale kolegi na miescie jeszcze nie widzialem :hi:

Opublikowano
  • Autor

dziękuje, widocznie za mało jeżdżę :decayed:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Widzę, że oleje dobre stosujesz :), polecam jeszcze Valvoline, ponoć jeszcze lepszy na podstawie przeprowadzonych testów.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Moglbys powiedziec skad dokladniej brales ten zamiennik zamiast kata?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.