Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] System Car Audio By Re!keB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Twój projekt widziałem chyba kiedyś na forum strefycaraudio, prawda? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Twój projekt widziałem chyba kiedyś na forum strefycaraudio, prawda? :)

Dokładnie tak :D ale projekt już troszeczke uległ zmianą bo szykuje sie na przyszły sezon :D teraz w bagażniku drzemie koło 4kW mocy muzycznej :D ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :naughty:

Opublikowano

Twój projekt widziałem chyba kiedyś na forum strefycaraudio, prawda? :)

Dokładnie tak :D ale projekt już troszeczke uległ zmianą bo szykuje sie na przyszły sezon :D teraz w bagażniku drzemie koło 4kW mocy muzycznej :D ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :naughty:

:blink::shocked:

Opublikowano

Twój projekt widziałem chyba kiedyś na forum strefycaraudio, prawda? :)

Dokładnie tak :D ale projekt już troszeczke uległ zmianą bo szykuje sie na przyszły sezon :D teraz w bagażniku drzemie koło 4kW mocy muzycznej :D ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :naughty:

Masakra! :D

Ja na strefiecaraudio kiedyś udzielałem się ale to jeszcze za czasów Escorta, teraz się nie mogę zmotywować nawet aby zrobić panele na przód pod moje nie budżetowe ElCompy6 i pociągnąć kabelki których komplet też już leży na tył do wymaka...

Opublikowano

dajcie ten link do strefycaraudio :decayed: z reikeba audikiem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale na strefie jest praktycznie to samo co tu :D A owych klocuszków nie ujawniam bo bedą montowane już w b6 :P bo niunia za kilka tygodni idzie do sprzedania :rolleyes: jak są chętni to pisać śmiało :cool1:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Teraz gadaj jakim programem robisz pomiar db pprzez lappka :D :gwizdanie:

Opublikowano

Czy samo wycziszenie klapy da lepsze rozchodzenie sie basu po aucie, jeśli mam tube, czym to robiłeś? :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

super audio kolego :)

Ps. gdzie zakupiłes takie maty wygłuszajace :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
super audio kolego :)

Ps. gdzie zakupiłes takie maty wygłuszajace :)

Głupio sie przyznać :D ale to jest wypróbowana metoda :D mata bitumiczna taka sama jak sie kladzie na dachy :D

Opublikowano

I co jak sie sprawuje ta mata?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci ze ta mata jest mega alternatywa :) w b6 zrobiłem tak samo i jest git :) trzyma sie mocno i jak za te pieniadze bardzo dobrze tłumi :)

  • 3 lata później...
Opublikowano

Wiem, że odkop, ale ma ktoś aktualne fotki z wygłuszania? Robie teraz swoj projekt, zaloze swoj temat z zdj, ale na razie chcialbym zobacyzc jak maja inni zrobione.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 22.07.2016 o 23:55, vwiater napisał:

Wiem, że odkop, ale ma ktoś aktualne fotki z wygłuszania? Robie teraz swoj projekt, zaloze swoj temat z zdj, ale na razie chcialbym zobacyzc jak maja inni zrobione.

A czego wygłuszenie Cie interesuje to odkopie zdjęcia jakieś i Ci wrzucę :D drzwi czy bagażnika ? 

Opublikowano

Drzwi :)

Opublikowano
  • Autor

Pogrzebałem trochę i znalazłem co nie co :) 

DSCN0524.jpg

Boczek oklejony piankową matą żeby żadne kable nie latały.

DSCN0525.jpg

Oklejenie matą od wewnątrz.

DSCN0526.jpg

A u zewnętrzna warstwa i zwrotnice z głośnikiem.

IMG_4499.jpgIMG_4670.jpg

Tu masz jeszcze klapę i bagażnik, jak byś chciał wiedzieć coś więcej to pisz ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.