Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Transmiter FM ?


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś to widział i testował http://www.allegro.pl/item111586887_hit_transmiter_fm_z_usb_odtwarzacz_mp3_gwar_fvat.html warto zawracać sobie tym głowę ? Jakość dźwięku jak z kasetki z kabelkiem czy lepsza ? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używalem czegos podobnego przez jakiś czas i co do jakoście to podobna jak byś radia normalnego słuchał w sensie jakiejś stacji z mocnym sygnałem, wg mnie lepiej niż z kasetki bo też miałem i było czuć różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupil taki transmiterek do swojego Focus'a ... i problem byl u niego bo dostawal jakiegos dziwnego sprzezenia zwrotnego ... co jakis czas strasznie buczalo (takimi basami) w tle... ale ja wsadzilem do swojej Audzinki i chodzilo jak burza ...SUPER.

Sprawdzalismy tez w kilku innych samochodach roznych marek ...rowniez w innych fordach i niegdzie nie bylo problemu.

Ja osobiscie sie zastanawiam nad kupnem transmitera... fajny bajerek. Wrzucasz np. na flasha kilkadziesiat MP3 i smigasz sobie samochodzikiem z xtra muza :twisted:

Jakosc jest naprawde w pelni zadowalajaca ... no chyba ze jestes audiofilem ale wtedy pewnie juz bys mial w samochodzie sprzet za kilkadziesiat tysiecy pln :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmiter to nadajnik częstotliwości radiowej , twoje radio w samochodzie znajdzie go jak stacje radiową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma problemów z zakłóceniami jak w radiu?? nie słąbnie sygnał lub przerywany jest dzwięk jak jedzie się pod liniami wysokiego napięcia??? Ono podaj mi swoja opinię na temat tego transmitera czy warto czy nie jaka jest twoja opinia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bushi to całkiem co innego niz normalne radio bo tu masz nadajnik radia w transmiterze a nie ileś kilometrow od samochodu więc nie pownno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ono nie miałem do czynienia z czymś takimi dlatego moje wątpliwości.Jezeli jest jak piszesz to kapitalna sparawa posłuchać z pena muzy Wielkie dzięki za wyjaśnienie sprawy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma problemów z zakłóceniami jak w radiu??

Są , ja uzywam i trip do ipoda , czasami ogbiera ok , a czasami nie da sie sluchac , w firmowym volvo jest lepiej niz w mojej a4 , wiec w audi jestem skazany na cd , kasety i radio. z T-Żółwiem testowalismy to w polsce w jego audi i tez nie gralo rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel miał coś takiego w 206ce i dawało rade na parkingu nawet raz 3 auta grały :) a jak pojechaliśmy nad wode t wzieliśmy ten transmiter i zwykłe radyjko kuchenne i słuchaliśmy sobie mp3jek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masakra ale kotlet.. :kox:

Czemu mial by nie dzialac..?

Skoro odbiera stacje radiowe, to i transmiter bedzie odbierac.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam takie rozwiązania. Miałem iTripa do Nano i po 2 tygodniach sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne zeby trasnmiter mial plynna regulacje czestotliwosci.

bo te co maja do wyboru dwie lub cztery to sa problematyczne jak ta czestotliwosc w jakims rejonie naklada sie na jakeis radio o mocnym sygnel.

ja mam regualcje w calym zakresie co 0,1 mhz wiec zawsze sobie znajde jakas wolna czestotlwiosc... a jak sie leci np przez cale niemcy to czesto trzeba przestrajac niestety.

ale poza tym to dziala luksusowo... ja go podlaczam pod palmtopa z navi i albo leci muzyczka albo film z dziwekiem na glosniki :) a w tle zawze komunikaty z navigacji:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam az dostane rns-e ale narazie sa problemy z dostepnoscia:/

w autku mam stare radio pioneera w ktorym niedziala cd, mam tez zmieniarke w bagazniku ktora rowniez nie dziala:P

i tak jezdze na samym radyjku i z tygodnia na tydzien czekam na rns-e, jazda jest ciezka bo ciagle zmieniam stacje szukajac muzy.

chcialem kupic transmiter za ok 80zl, z wyswietlaczem plynna regulacja fm, z kartami pamieci, z wewnetrzna pamiecia itp itd, ale nie chcialem zamawiac i czekac tylko odebrac osobiscie i szybko miec, ale tak sie zlozylo ze ciagle to odkladalem bo szkoda kasy wyrzucac gdy ma byc navi.

wczoraj sie wqrzylem pojechalem do saturna i kupilem transmiter, sa tylko przy kasach, wygladaja strasznie tandetnie, kosztuja ok 30zl (na allegro jakies 6zl:P) ma jeden przycisk, cztery pasma do ustawienia, wyglada mniej wiecej tak, tylko moj ma 4 diodki i przycisk i....

dziala bardzo dobrze, podlaczam pod niego moje mp3 i muza leci bez zaklocen, jakosc dobra, nawet basik jest:P

jedyny minus to czasem jak sie lekko poruszy to sie wylacza, nie siedzi zbyt dobrze w gniezdzie zapalniczki, ale to trzeba specjalnie tym poruszyc.

pomijajac to - dziala bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...