Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje A4 z okolic Opola

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

Kilka fotek mojej a4 przywiezionej from France!!-wreszcie zrobilem!!

Pozdrawiam!!a4klub1.jpg

a4klub2.jpg

a4klub5.jpg

a4klub4.jpg

a4klub6.jpg

Opublikowano

bardzo elegancko wyglada szczegolnie podobaja mi sie felgi :) i lapki tylne coraz bardziej sie przekonuje ze powinienem je zmienic... :lol: jeszcze tej A4 nie widzialem w Opolu :P

Opublikowano

Bardzo ładna , kolorek super , lampy z tyłu wymieniałes czy tak juz miała :?: Felgi to 17` czy 16` :?: Bardzo ładnie na tych felgach wygląda

Opublikowano

ładne TDI ... :twisted: i fela konkretna ...

Opublikowano

Bardzo fajne auto a te felgi poprostu cudo 16 czy 17

Opublikowano

Ładniutkie autko fele OK !!!!!! pozdrawiam

Opublikowano

Śliczny,czy to siedemnastki?

Opublikowano

ktory rocznik? :] fajny sedan..

Opublikowano

Bardzo fajna furka :smile: wloz lampki scalone do przodu

Opublikowano

fiu fiu niezła...nawet bojler z klapy tak nie razi :mrgreen:

a kolorek to mojemu tacie niesamowice by się spodobał. jest fanem bordowych i wiśniowych :!: :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie tenks widze ze sie podoba!!Felgi 17" oponki 225/45 swiatelka z tyłu juz mialem rocznik 97' aha i jak kasiurke uzbieram to do przodu soczewki Angel Eyes--planuje

Pozdrawiam!!

Opublikowano

Zbieram kase na 17 :roll:

angel eyes już mam

Opublikowano

Ladniutka furka...lampki juz tez prawie mam

Opublikowano
Angel Eyes--planuje

Pozdrawiam!!

Kup lepiej VALEO ori i będzie cacy

Opublikowano
fiu fiu niezła...nawet bojler z klapy tak nie razi :mrgreen:

a kolorek to mojemu tacie niesamowice by się spodobał. jest fanem bordowych i wiśniowych :!: :wink:

no szok...to juz spojlerki sa akceptowalne?? :shock: ehhh zartowalem

powaznie to sliczna niunia :D fele rewelacja

Opublikowano

Fajne autko, kolor, felgi , ale ta lotka :roll: I zbieraj lepiej na Valeo- duzo lepiej to wyglada .... :twisted:

Opublikowano
no szok...to juz spojlerki sa akceptowalne??

Murzynek a kto napisał, że są akceptowalne :?: :?:

:mrgreen: :lol:

a te felgi to nie jest taki sam wzór jak ma ono w B7 :?:

Opublikowano
  • Autor

Heh! Lotka juz byla od kupna wyciagal nie bede!!nie chce mi sie szliowac tylniej klapy :razz: !!a tak wgole to mi sie podoba! :lol:

Pozdrawiam

Opublikowano

T-żółwiczku,drogi :mrgreen: ze "nie razi" to nie mozna odczytywac ze jest "akceptowalny"?? :oops: yhhh jak bedziesz na mazurach to bedziesz sie tak dlugo przygladal mojemu spojlerkowi (oczywiscie w nieustannym towarzystwie krowek), az Ci sie spodoba :twisted:

Opublikowano

fajna furka z jedynym słusznym silnikiem TDI :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.