Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Chopy a powiedzcie,czy te felgi mają rozstaw 5x112

http://moto.allegro.pl/item785051304_mercedes_w_210_211_203_17_nowy_model_za_mala_kas.html

i czy można usunąć z nich znaczek mesia i wstawiś oooo

Nie chodzi o te konkretnie z aukcji t.j. przykład

lub coś bardzo podobnego 5 ramion w Srodku BLACK-thnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinny podejść nie wiem jak z ET ale obstawiam 35 (częste w mesiach) z dekielkami też bywa tak że często jest uniwersalny rozmiar. Musisz poszukać gdzieś danych tych felg i wszystko będziesz widział. jaki otwór centrujący ET wielkość kołpaczka to może Ci sprzedający poda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy do audi A4 B5 Avant wejdą felgi o parametrach:

8,5" szerokości , 18" ET 47 ... czy może być problem?

to sa felgi od mercedesa mają 5x112 rozstaw, wiec w razie czego pozostaje tylko kupić inny pierścien centrujący tak? (czy we wsyztskich felgach jest wymienny pierścień centrujący?)

a jeżeli za bardzo by były za bardzo schowane to wtedy trzeba by było dystans? tylko wtedy jakiej grubości trzeba zastosować i czy koła nie bedą wystawać po zastosowaniu dystansu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5" szerokości , 18" ET 47 ... czy może być problem?

wejda jesli bedzie na nich odpowiednia opona

to sa felgi od mercedesa mają 5x112 rozstaw, wiec w razie czego pozostaje tylko kupić inny pierścien centrujący tak?

tak

czy we wsyztskich felgach jest wymienny pierścień centrujący?

pierscien centrujacy to calkowicie osobna rzecz i nie wystepuje razem z felgami

a jeżeli za bardzo by były za bardzo schowane to wtedy trzeba by było dystans?

tak

tylko wtedy jakiej grubości trzeba zastosować i czy koła nie bedą wystawać po zastosowaniu dystansu?

najlepiej dystans o gr nie wiecej niz 10 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierscien centrujacy to calkowicie osobna rzecz i nie wystepuje razem z felgami

hmm myslalem ze felgi mają wyżłobienie takie że można zmieniać tam te pierścienie (tak miałem w ronalach turbo jak zakładałem do golfa)

takie coś wystarczyło zeby kupił do tych ronalów

http://www.allegro.pl/item792185084_pierscienie_pierscien_centrujacy.html

i juz mozna bylo do innych montowac

w wypadku tych mercedesów rozumiem, że to chodzi o ten pierścien tylko tak?

a mówiąc o odpowiedniej oponie co masz na myśli? jaki by trzeba rozmiar? byłem pewny ze felgi te maja już i tak za duze ET i ta szerokość, że mogą gdzies haczyć od środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm myslalem ze felgi mają wyżłobienie takie że można zmieniać tam te pierścienie

wyzlobienie w felgach jest po to aby felga trzymala sie na piascie, a nie tylko na srubach. a pierscienie to taki dodatkowy bajer ktory pomaga zakladac felgi z innych samochodow

a mówiąc o odpowiedniej oponie co masz na myśli?

ze bedzie to opona o rozmiarze max 225/40

byłem pewny ze felgi te maja już i tak za duze ET i ta szerokość, że mogą gdzies haczyć od środka

przy nizszym zawieszeniu moga i dlatego polecam dystans z 5 mm i powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imagehost.vendio.com/bin/imageserver.x/00000000/crowderscustomizing/MOMO_Rev_Silver_5_Lug.jpg[/url]

jak myślicie będą pasować do OOOO 18 cali et 45 7,5j??

Felga ładna i wejdzie spokojnie tylko ja pomalowałbym jej środek na czarno lub mat :hi: ale oczywiście są gusta i guściki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno pasować P&P, zakładasz oponę 225/40. Gdyby coś chciało trzeć od wewnątrz, to dystans 10mm i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamto miałeś MOMO, sprawdzona firma, a tu masz felgi włoskiej firmy FOMB, do tego opony w złym rozmiarze i kiepskiej firmy i do tego jeszcze sprężyny, a to wszystko za 1500 zł (gdzie to cena za ori 17'' z oponami w niezłym stanie). Odpowiedz sobie sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś się podejmie jakiegoś VT najlepiej, a jak nie to oceny czy te fele http://moto.allegro.pl/item817195865_5x112_bbs_volkswagen_golf_v_passat_seat.html w kolorze czarnym lub ciemnym graficie będą ładnie się prezentowały na mojej a4. Link do mojego auta poniżej. Na wiosne na pewno przyjdzie jakaś niższa zawiecha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: Miałoby to ręce i nogi... Do tego emblemat Audi na tylnej klapie w czarny mat (reszta out).[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 06:27_________________________________________________Chociaż 17'' do malowania w ciemno to troszkę za mało (ciemny kolor zawsze zmniejszy optycznie felgę).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...