Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak na repliki to sobie za nie troche ceni

tylko to są z oponami w kpl.

Tak mi się właśnie wydaje, ze to plastelina ;)

Opublikowano

właśnie tak się zastanawiam jakie mam do siebie kupić. Rozsądne będą chyba 16 calowe, bo przy większych jakbym wpadł w jakąś wrocławską dziurę to miałbym chyba kłopot. Dobrze myślę?

Pozdrawiam

Bez przesady, przy 17 nie będzie takiego problemu.

jak na repliki to sobie za nie troche ceni

tylko to są z oponami w kpl.

Tak mi się właśnie wydaje, ze to plastelina ;)

Używane ori felgi Audi z jakimiś w miarę dobrymi oponami chodzą po ok. 2-2,5 tyś więc nie wiem czy się bardziej nie opłaca.

Opublikowano
tylko to są z oponami w kpl.

wiem o tym. odlicz sobie od tej ceny koszt tych opon i nadal twierdze ze drogie te felgi

Opublikowano

Nie wiem, bo nie patrzyłem na inne :decayed: nie ważne, nie warte uwagi to cuś..

Opublikowano

ja polecam takie :

b2fe5ae3f973078fmed.jpeg

:) :) :) :)

Opublikowano

Avus'y jak najbardziej :good:

Opublikowano

Tylko, że od avusów lubią dekielki ginąć :confused4:

Opublikowano

czy felgi 19x9,5 zmieszcza sie w B6?

Opublikowano

czy felgi 19x9,5 zmieszcza sie w B6?

oj szeroko, z dobrym ET sie zmieszcza ale tylko przy seryjnym zawieszeniu (tak sadze)

Opublikowano

powiedzcie czy przy 1BE 18" kolo bedzie dobrze wygladac? trzeba dystanse dawac?

Nie będzie zle, ja mam tak u siebie. Jakie ET w tych 18"?

Opublikowano

8J 18" ET35

Koło idealne. Na 1BE będzie wyglądał nieźle, ale lepiej na -35/-40.

Opublikowano

witam, mam pytanko

czy to sa ori felgi audi?

nie siedze specjalnie w tematyce felg, wiec nie mam rozeznania, pomyslalem ze tu spytam zamiast zakladac temat nowy

http://allegro.pl/item764812546_alu_felgi_16_5x112_oryginalne_audi_a4_a6.html

interesuja mnie do A4 B7, na zime lub lato a te co mam teraz bym zostawil na zimowe, bo te mi sie podobaja nawet :)

Opublikowano

Poproś o foto wnętrza felgi. Tam są, w ori felgach, wybite oznaczenia Audi itd.

Opublikowano

Poproś o foto wnętrza felgi. Tam są, w ori felgach, wybite oznaczenia Audi itd.

jeśli chodzi o model to był taki w "palecie" :tongue4: ale te sprawdź, choć cena jak za ori :wink4:

ok, dzieki panowie za pomoc, tak zrobie z tym zdjeciem :)

mam jeszcze pytanko jak w porownaniu do ori audi felg, wypadaja jakosciowo felgi Aez, Maam, Dotz?

Opublikowano
mam jeszcze pytanko jak w porownaniu do ori audi felg, wypadaja jakosciowo felgi Aez, Maam, Dotz?

w porownaniu do ori wypadaja jak chinszczyzna :wink4:

Opublikowano

skoro weszlo do B5 to wejdzie spokojnie do B6

Opublikowano

Witam.

W maju 2008 kupiłem włoskie repliki RS4 17' (2600zł) i chciałbym podzielić się swoimi uwagami n/t ich użytkowania. O,takie:

http://moto.allegro.pl/item774100881_nowe_felgi_wzor_audi_s4_new_17_cali_tanio_rat.html

Moje auto pokonuje średnio 3000-3500km/mc (używam go do pracy w firmie) głównie po kiepskich gminnych i powiatowych drogach - dużo dziur, sporo tych naprawdę groźnych typu wyrwy w jezdni czy w krawężnikach.

Generalnie jak ktoś uważa jak jeździ i chce nowe fele to śmiało polecam :good:

Ale jak ktoś zazwyczaj zapier...ala, to radzę się zastanowić :mysli: chyba, że po dobrych drogach :good:

Akurat ja często się spieszę, więc dziś musiałem dać jedną do prostowania ( właśnie po wjechaniu w wyrwę przy krawędzi :disgust:) - 100zł + opona 450zł - czyli lepiej dopłacić i kupić markowe.

Pewnie drugą też to czeka (prawa) bo nieco wibruje z tyłu.

Co ciekawe, gostek w zakładzie naprawczym uznał po oznaczeniu od wewnątrz że materiał jest dobry - należy zwracać uwagę gdzie wyprodukowano fele.

Jeśli w mierzącej ogórki, banany itp. Unii Europejskiej - to OK :good:

Jeśli na dalekim wschodzie - do porażka :thumbdown:

Zatem warto uważać co kupujemy - nie zawsze replika to shit :wink4:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 22:56_________________________________________________

W glowie mam pomalowanie ich na grafit

Po co, skoro można kupić już pomalowane?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.