Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniu ma w B6 właśnie taki model w 19" :wink4: Co do ori i MAM8 to ostatnio przeglądałem allegro i trochę tego było :wink4:

Opublikowano

Jak chcesz taki wzor to szukaj felg firmy: MAM :good:

Opublikowano

Najbardziej podobają mi się felgi takie które mają dużo ramion coś w stylu felg szprychowych. Na allegro jest bardzo dużo felg ale prawie wszystkie to chińszczyzna. Najgorsze jest to ze sprzedający nie informują nas o tym na swoich aukcjach. Nie chcę kupić felg, które tylko ładnie wyglądają. Muszą też być trwałe. Nie zamierzam też zapłacić za felgi 5k. Mniej więcej tyle kosztują felgi renomowanych producentów.

Opublikowano

agateczka zapraszam do dzialu Moja A4 :hi:

Opublikowano

a może ktos doradzi, zasugeruje jakie fele by pasiły do mojej audiczki :>

oto ona http://img503.imageshack.us/img503/6980/dsc00879v.jpg

( teraz na standardzie ori 205/60/15'')

Opublikowano

A jaki rozmiar?

Opublikowano

A jaki rozmiar?

no oczywiscie ze 18'' o profilu 225/40/18''

Opublikowano

JA ZNOWU zmienilem model fel :naughty: , kurde za duzo tego teraz poluje na rs6 :evil: czy ktores z tych sa porzadne bo ori to chyba zadne nie sa :mysli::disgust:

http://moto.allegro.pl/search.php?string=rs6&from_showcat=1&category=18764&country=1

p.s. dzieki Dibo za te linki , ja ciagle mysle nad felunkiem i szukam intensywnie, ze czasem mam juz dosc ;( :confused4:

Opublikowano

Takie fele to tylko kwestia czasu.. Na razie sa, ale za 5 minut moze ich nie byc.. :wink4:

Opublikowano

podrobki -- włoskie ;(

szukamy dalej ;))

moze Dibo namowie sie na te MAM RS1 ALBO RS2 bo juz nie pamietam jakie mi wyslales :kwasny:

ale ciagle szukam szukam ... :)[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:03_________________________________________________pomozcie wybrac w koncu mam juz model :):evil::notworthy:

http://moto.allegro.pl/item629084147_17_felgi_audi_rs4_polerka_5x112_a4_a6_a8_s4_s6_s8.html

http://moto.allegro.pl/item631628383_felgi_mamrs2_audi_vw_mercedes_seat_nowosc_5x112.html [ktos ma te na swojej furce - piszcie]

http://moto.allegro.pl/item625307543_felgi_wzor_audi_rs4_audi_vw_seat_7_5x17_5x11.html

http://moto.allegro.pl/item628410874_nowe_8x18_5x112_rs4_audi_vw_seat_skodaciemny_chrom.html#gallery

ktore polecacie , to jutro zakup :))) :naughty::tongue4:

Opublikowano

1,3,4 kupa :)

Ja bym 2 bral.

Opublikowano

RS4 w 17' zginą na Twoim samochodzie :thumbdown:

Jeżeli chcesz koniecznie 17', to weź model RS6 - te wyglądają całkiem dobrze.

Opublikowano

17 w zadnym wypadku.. :naughty:

Opublikowano

ale w tych MAM RS2 nie jest przypadkiem ET 45 za małe?????

ktos wie jak bedzie wygladc opona przy takim ET 45 >?>? (zeby nie była schowana za bardzo) ;/

A PROFIL OPONY BEDziE 225/40/18'' :naughty:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:11_________________________________________________to teraz doradzcie mi opony :naughty: jakies dobre i niedrogie :tongue4:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:15_________________________________________________CZY TE OPONY BEDA DOBRE ?

Yokohama Parada Space II, Toyo T1-r, Toyo Proxes 4 :mysli:

Opublikowano

Jak dla meni to Parada, T1R nie ma do nich polotu, mialem nowe i te i te!

Opublikowano

ale w tych MAM RS2 nie jest przypadkiem ET 45 za małe?????

ktos wie jak bedzie wygladc opona przy takim ET 45 >?>? (zeby nie była schowana za bardzo) ;/

A PROFIL OPONY BEDziE 225/40/18'' :naughty:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:11_________________________________________________to teraz doradzcie mi opony :naughty: jakies dobre i niedrogie :tongue4:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:15_________________________________________________CZY TE OPONY BEDA DOBRE ?

Yokohama Parada Space II, Toyo T1-r, Toyo Proxes 4 :mysli:

Większość ori felg jest z ET45 także nie jest źle. Chociaż dopytaj sprzedawcy czy nie mają takich MAMów z ET35. Co do opon to jak dla mnie T1-R są świetne. Dobrze trzymają się drogi tylko dość szybko się ścierają :confused4:

Opublikowano

kristof - a poszukaj sobie wzorek MAM W1, jak Ci się podobają RS6. Bardzo ładne wg mnie i solidne fele :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.