Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 1,9


cac

Rekomendowane odpowiedzi

nie dziwne ze w przyzwoitych pieniadzach bo to nie jest ori carbon ....

ori carbon z rs4 ma zolta nic

ori carbon z s4 ma niebieska nic

a ty nie masz zadnej nici ... wiec jest to dobrze wykonana samorobka co z reszta mozna tez poznac bo nie masz znaczka quattro na listwie przed pasazerem[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:59_________________________________________________1015396615_1 <-- tutaj widac o co chodzi ( wiem ze to nie carbon z s4 ani rs4 ) ale widac niebieska nitke w przeplocie

wlasnie taka nitke ma carbon z s4 b5

a zolta nitke ma carbon z rs4 b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo carbon byl pewnie nalozony na stare listwy, wiedz niedziwota ze byl numer;)

wiec tak jak nowak napisal, ori to to nie jest.... nie mniej jednak bardzo ladnie wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj akurat Nowak ma rację z tymi nićmi;) Zwróć na to uwagę i tyle;) Ori to nie jest na 100% Ale wygląda obiecująco;)[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 22:39_________________________________________________

nie dziwne ze w przyzwoitych pieniadzach bo to nie jest ori carbon ....

ori carbon z rs4 ma zolta nic

ori carbon z s4 ma niebieska nic

a ty nie masz zadnej nici ... wiec jest to dobrze wykonana samorobka co z reszta mozna tez poznac bo nie masz znaczka quattro na listwie przed pasazerem[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:59_________________________________________________1015396615_1 <-- tutaj widac o co chodzi ( wiem ze to nie carbon z s4 ani rs4 ) ale widac niebieska nitke w przeplocie

wlasnie taka nitke ma carbon z s4 b5

a zolta nitke ma carbon z rs4 b5

jak nie jestes czegos pewien to nie opowiadaj bzdur, tak sie sklada ze jezdzilem "eska" ktora znajomy kupil a salonie w us i jakos nie miala ani zoltej ani niebiejskiej nitki....

ponadto nie mam zamiaru przeprowadzac dochodzenia; listwy maja nr vag i logo audi, sa carbonowe i zaje...scie wygladaja, wiec guzik mnie obchodzi czy maja niebieska zolta czy rozowa nitke... :evil:

Sorka że to powiem ale wątpie w to czy zwracałeś akurat wtedy uwagę na kolor nici...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka że to powiem ale wątpie w to czy zwracałeś akurat wtedy uwagę na kolor nici...

to samo pomyślałem :polew:

Auto fajne jak na sedana, tylko radio spaprane w maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwne ze w przyzwoitych pieniadzach bo to nie jest ori carbon ....

ori carbon z rs4 ma zolta nic

ori carbon z s4 ma niebieska nic

a ty nie masz zadnej nici ... wiec jest to dobrze wykonana samorobka co z reszta mozna tez poznac bo nie masz znaczka quattro na listwie przed pasazerem[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:59_________________________________________________1015396615_1 <-- tutaj widac o co chodzi ( wiem ze to nie carbon z s4 ani rs4 ) ale widac niebieska nitke w przeplocie

wlasnie taka nitke ma carbon z s4 b5

a zolta nitke ma carbon z rs4 b5

jak nie jestes czegos pewien to nie opowiadaj bzdur, tak sie sklada ze jezdzilem "eska" ktora znajomy kupil a salonie w us i jakos nie miala ani zoltej ani niebiejskiej nitki....

ponadto nie mam zamiaru przeprowadzac dochodzenia; listwy maja nr vag i logo audi, sa carbonowe i zaje...scie wygladaja, wiec guzik mnie obchodzi czy maja niebieska zolta czy rozowa nitke... :evil:

kolego super ze jezdiles eska ... ale skoro ona tez nie miala nitek niebieskich w przeplocie to tez nie byl ori carbon ( chociaz mysle ze miala a ty na to nie zwrociles uwagi )

a listwy maja numer dlatego ze ktos nalozyl carbon na zwykle ori listwy ( topor to juz wyjasnil )

i jestem tego pewien co pisalem i nie opowiadalem bzdur a jedynie cie uswiadomilem ze ta super cena nie wziela sie z nikad :)

wiec bzdura tutaj jest to co napisales w pierwszym poscie a juz zmieniles "carbon rs4" a teraz juz jest "Carbon"

wiec nie pisz do mnie ze opowiadam bzdury ... po prostu ci napisalem co masz w aucie naprawde. chyba lepiej wiedziec niz zyc w przekonaniu ze ma sie ori carbon.

podsumowujac

nitka niebieska w przeplocie - s4

nitka zolta w przeplocie - rs4

brak nitki w przeplocie - samorobka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy się tak czepiacie tego karbonu może nie jest ori ale ważne że zaj....cie wygląda autko super bezawaryjności życzę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt sie nie czepia karbonu.... napisalem tylko ze to nie ori ( bo kolega w pierwszym poscie napisal ze ma carbon z rs4 ) po prostu wyprowadzilem go z bledu.... chyba lepiej zeby wiedzial niz zyl w nieswiadomosci ;)

nie napisalem ze wyglada zle

wrecz przeciwnie

napisalem ze jak na samorobke to wyglada dobrze

nastepnym razem czytajcie ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...