Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przeguby wadliwe czy z moim audi cos nie tak??????


chemik29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie a bardziej powiem ze mam problem. W zeszłym roku w styczniu wymieniłem w moim audi dwa przeguby zewnętrzne w warsztacie Twój Serwis Bytom-Szombierki ul. zabrzanska 100 skasowali mnie na 506zł w tym roku w styczniu byłem z reklamacja bo przeguby juz było słychać a zrobiłem tylko 9000 km wymienili mi na nowe ale nie wiem jakiej marki były tamte i jakiej marki teraz założyli za parę dni pękła osłona znowu wymienili teraz w kwietniu znowu pękła osłona no i znowu mi ja wymienili a dzisiaj zobaczyłem ze z lewej strony mi znowu osłona spadła. POMOCY bo juz nie mam sił czy to wina mojego auta czy po prostu taki daremny warsztat chce sobie kupić sam te przeguby i je wymienić tylko jakiej firmy są najlepsze tak aby zrobić to raz i miec spokój. P.S czy może być jakaś wada w aucie żeby tak sie działo z przegubami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ci jakieś zwierzaki w nocy te osłony przegryzają :mysli: Wprawdzie one raczej się biorą za przewody gumowe, ale możliwe, że w tych osłonach jest coś co je "przyciąga" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEGUBY KTÓRE SPRZEDAJE SERWIS VW/AUDI są przeważnie produkcji firmy GKN lub SPIDAN/LOBRO

Wszystkie wymienione marki to ta sama FIRMA!!

pozdrawiam

ps. produkty GKN/SPIDAN/LOBRO są dostępne bez problemu w innych miejscach poza ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...