Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paliwo po pięć złotych!


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

- kształć sie, edukuj, znajdź lepszą prace i zarabiaj więcej (uwierz, że mozna) :hi:

Edukacja w PL jest bez sensu, jak nie masz układów to nigdzie nie popracujesz. Moja dziewczyna (za kilka miesięcy zona) wydała na studia magisterskie 15tys zł (nie licząc dojazdów) i nigdzie pracy nie ma no chyba, ze na stażu za 600zł :gwizdanie: Teraz ludzie po studiach na budowie pracują, kto dał radę dobrze złapać pracę kilka lat temu to teraz ją będzie trzymał. Polska to pierdolnię** kraj. Wedle mnie to niech tam się politycy pozabijają w sejmie przynajmniej funt bedzie lepiej stał :decayed:

Co do paliwa to w UK litr ropy juz jest po ponad 5zł tyle tylko, ze na pełen zbiornik pracuje sie tu jeden dzień więc mi to wisi dopóki jestem tutaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać 5 zł to jeszcze nie tak dużo , zawsze może być jeszcze więcej :cool1:

Jak ktos zarabia z 4 tys PLN na miesiac to moze tak do tego podchodzic. Gorzej jak ktos zarabia 900PLN, musi oplacic dom a do pracy dojezdza autem. I ok 2 godz pracuje na to zeby dojechac i wrocic. Ale wiecej takich jak Ty... to bena bedzie i po 7zl bo przeciez ludziom to nie przeszkadza.

Jak ktoś zarabia 1000zł to raczej nie kupuje Audi bo to ogólnie drogie samochody i najtańsze w utrzymaniu nie są :gwizdanie: Niech nikt nie płacze bo kupując nasze furmany każdy liczył się z kosztami utrzymania i eksploatacji :cool1: A jak je kupowaliśmy to na pewno benzyna nie była po 3zł :przebiegly:

Nie ma co narzekać 5 zł to jeszcze nie tak dużo , zawsze może być jeszcze więcej :cool1:

Jak ktos zarabia z 4 tys PLN na miesiac to moze tak do tego podchodzic. Gorzej jak ktos zarabia 900PLN, musi oplacic dom a do pracy dojezdza autem. I ok 2 godz pracuje na to zeby dojechac i wrocic. Ale wiecej takich jak Ty... to bena bedzie i po 7zl bo przeciez ludziom to nie przeszkadza.

Jak bym zarabiał 4 tys. to bym nie jeździł tym co mam, bo by mnie nie było na to stać.

Jak ktoś zarabia 900 pln i ma jeszcze dom na utrzymaniu to niech do roboty dojeżdża rowerem jak go nie stać zapłacić więcej 1 -1.5 zł dziennie.

Więcej takich narzekaczy jak Ty... to ulice mniej zakorkowane , średnie spalanie mi spadnie i ja będę mniej wydawał na paliwo. :good:

A tak ogólnie to Ty myślisz , że mamy jakikolwiek wpływ na cenę paliwa ?

Chyba się mylisz i to grubo.

Każdy tylko potrafi narzekać a i tak wiadomo , że nic z tym się nie zrobi , więc po co się stresować. Mniej stresu to dłużej człowiek żyje. :wink4:

Popieram. Nikt nie zmusza Cie do jeżdżenia audi w benzynie... są tańsze środki lokomocji - marudzenie ze zarabiam 900zł i nie stać mnie na benzynę po 5 zl... no sorry socjalnego na dojazd do pracy Audi nie dostaniesz... tak wiec może pora pomyśleć o zmianie branży :mysli:

Jesteśmy w Unii, to i ceny mamy unijne (porównajcie sobie wysokość akcyzy - narzucanej przez UE - w europie i stanach) z drugiej strony, niestety zarobków "unijnych" nie mamy (w większości) i tutaj powinniśmy chcieć coś zmienić, bo pieniądze da się zarobić... tylko trzeba chcieć. Jak słyszę narzekania typu "bo jo mom tysionc czista" to nóż się w kieszeni otwiera. Jak się nie podoba, to coś z tym zrób...

Gdyby nie było mnie stać na bene nie jeździłbym V6 w benzynie. Nigdzie nie pisałem, że ja zarabiam 900 ale mieszkam w małej miejscowości i wiem dobrze ile ponad 50% ludzi zarabia.

A co do kombinowania... fajnie jest pokombinować. Fajnie jest przyrobić parę złotych tylko u Nas podatki płacimy od podatków a sprzedać coś z zarobkiem... niech tylko dowie się US :D

Mi chodziło o to że rok temu tankowałem Audi po 3,30zł... cena za baryłkę była podobna, wartość złotego w stosunku do euro i $ również. Więc? R**ają Nas jak chcą i kiedy chcą. Paliwo nie jest takie drogie bo w UE kosztuje ok 1.5euro? Tylko ile tam np. Niemiec ma emerytury albo ile wynosi najniższa krajowa? Bo chyba nie 200euro. Tam można (300km ode mnie) a u Nas się nie da. Złodziejstwo jedne wielkie i tyle. A żeby od Was bogacze się szczęście kiedyś nie odwróciło bo o to nie trudno i będzie kupa. Tico w gazie ;)

Wystarczy przeliczyć ile Niemiec kupi beny za wypłatę a ile my. Przynajmniej 4 razy mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w wiadomościach podawali. Chyba w TVP1 :mysli:, że jedną z przyczyn rosnącej ceny benzyny w Polsce jest wybuch rafinerii w Zatoce Meksykańskiej... :rolleyes::polew::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupic jeszcze pare sztuk tupolewa powsadzac tam wszystkich odpowiedzialnych i porozsylac w roznych kierunkach swiata !!!

I to by bylo naprawde dobre rozwiazanie... moja pierwsza mysl jak uslyszalem o katastrofie... w koncu kilku zlodziei mniej. Szkoda reszty porzadnych ludzi.

Powinno sie o tym mowic glosno, najlepiej na wiejskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko będzie teraz zapakować drugi rzut do tupolewa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupic jeszcze pare sztuk tupolewa powsadzac tam wszystkich odpowiedzialnych i porozsylac w roznych kierunkach swiata !!!

... w koncu kilku zlodziei mniej. Szkoda reszty porzadnych ludzi.

Powinno sie o tym mowic glosno, najlepiej na wiejskiej :D

zaraz ktos moze mowic ze tam byly glowy rodzin itp ale byli tam polityy ktorzy cos obiecuja wyborca itp maja sluzyc im a jeden z drugim tylko o wlasna kieszen dbac potrafi i obywateli ma w pupie to my tez powinnismy miec go w pupie

Iro Zawsze mozna sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupic jeszcze pare sztuk tupolewa powsadzac tam wszystkich odpowiedzialnych i porozsylac w roznych kierunkach swiata !!!

... w koncu kilku zlodziei mniej. Szkoda reszty porzadnych ludzi.

Powinno sie o tym mowic glosno, najlepiej na wiejskiej :D

zaraz ktos moze mowic ze tam byly glowy rodzin itp ale byli tam polityy ktorzy cos obiecuja wyborca itp maja sluzyc im a jeden z drugim tylko o wlasna kieszen dbac potrafi i obywateli ma w pupie to my tez powinnismy miec go w pupie

Iro Zawsze mozna sprobowac

A niech sobie mówią o głowach rodzin. Jak całe rodziny giną na drogach to o tym nie mówią. Tak samo o stewardesach nie mówili czy pracownikach BORu albo o pilotach. Ci wymienieni byli jacyś gorsi? Człowieka US ściga za parę złotych a te ku**y kradną na każdym kroku nic sobie nie robiąc z obywateli.

I wku**ia mnie to 40tys odszkodowania dla każdej z rodzin czy 20mln zł przeznaczone na pogrzeby. Jaja jakieś... czy ktoś pyta się rodzin ofiar wypadku czy byli ubezpieczeni? Do ZUSu po zasilek pogrzebowy i grzebac a nie jakies ku**a pieniadze. Rozumiem tym potrzebującym, rozumiem załatwić transport do Rosji w celu identyfikacji ciał, transport do kraju ale ku**a odszkodowania za nieubezpieczony lot? Śmiech i kradzież w biały dzień. No ale żony i rodziny muszą spłacić kredyty, posłać dzieci do prywatnych szkół itp. itd. Pytał by się ktoś biednego przeciętnego Kowalskiego czy ma pieniądze? Wg. konstytucji każdy powinien być traktowany jednakowo. Czy teraz jeśli ktoś z mojej rodziny, albo ja (odpukać) zgine w wypadku to dostaniemy 40tys. zl? Gorniccy ktorrzy zgineli w kopalni? Ludzie w hali w Katowicach? Powodzianie? No dobrze że Wam bogaczkom tak dobrze w Polsce. Zawsze mogłoby być gorzej. Jak w Afryce.... Okradają Nas i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zamiast tych ludzi co wymieniles powinny zginac te wszystkie kur** co kradna robia nas na kazdym kroku w *uja i sie smieja!

Konstytucja :polew: :polew: :polew: :polew: w naszym kraju to sobie dupe mozna tym podetrzec :) zreszta kazdy nasz "wladca" robi to caly czas na oczach calego kraju i co!? i nic bo nasz narod to takie piz** narzekac tylko kazdy potrafi a zeby juz cos zrobic w tym kierunku to niema nikogo w Grecji potrafia:) ale my nie, caly narod powinien zameldowac sie na wiejskiej i rozp***dolic ten caly cyrk !!! bo to jest kpina i hanba jak inni maja nasz szanowac jak sami nie potrafimy kur** caly swiat sie z nas smieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w języku polskim nie ma na tyle odpowiednich słów które należy skierować w stronę panów z ulicy Wiejskiej i jeszcze paru innych ulic w Wawie.

:witch: Co do samolotu to proponuje Airbusa A380 (mieści 555 osób- będzie taniej). :witch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak was czytam i oczom nie wierze ....... Co ma wiejska do wysokich cen paliw ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak was czytam i oczom nie wierze ....... Co ma wiejska do wysokich cen paliw ??????

prawie wszystko, między innymi oni ustalają akcyzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak was czytam i oczom nie wierze ....... Co ma wiejska do wysokich cen paliw ??????

prawie wszystko, między innymi oni ustalają akcyzę

No chyba żartujesz wysokość akcyzy jest narzucona przez EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak was czytam i oczom nie wierze ....... Co ma wiejska do wysokich cen paliw ??????

Czytaj dokładnie i ze zrozumieniem posty a wszystko będzie jasne- jest jeszcze napisane o paru innych ulicach W-wy (czyt. np. ulica Świętokrzyska gdzie jest Ministerstwo Finansów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak was czytam i oczom nie wierze ....... Co ma wiejska do wysokich cen paliw ??????

prawie wszystko, między innymi oni ustalają akcyzę

No chyba żartujesz wysokość akcyzy jest narzucona przez EU.

to czemu tylko w polsce jest ona taka wysoko a wynosi polowe ceny paliwa bez tego za 2.5 bysmy lali;> zadna ironia pytam powaznie? wiem ze w niemczech inne sa oplaty dla aut itp a u nas w cenie paliwa sa pieniazki na drogi autostrady itp tylko jest taki problem kur** ze ja u nas zadnej dobrej drogi nie widzialem wiec gdzie sa te pieniadze wszystkie ? o autostradach nie bede wspominal bo szkoda slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak was czytam i oczom nie wierze ....... Co ma wiejska do wysokich cen paliw ??????

prawie wszystko, między innymi oni ustalają akcyzę

No chyba żartujesz wysokość akcyzy jest narzucona przez EU.

Bzdura Panie Warszawiak. Polecam lekturę.

http://www.e-petrol.pl/index.php/uslugi/prawo/akcyza.html

http://www.pwpw.pl/rep/f46/r8/ustawa-akcyza.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak was czytam i oczom nie wierze ....... Co ma wiejska do wysokich cen paliw ??????

prawie wszystko, między innymi oni ustalają akcyzę

No chyba żartujesz wysokość akcyzy jest narzucona przez EU.

chyba Ty żartujesz, podatek akcyzowy może zmienić minister finansów !!!

"Zgodnie z dyrektywą unijną, paliwa objęte są podstawową stawką VAT, która w Polsce wynosi 22%."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...