Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy ktoś gra w Counter Strike' a ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś gra w grę zwaną Counter Strike. Jest to typowa strzelanka online, może grafika nie powala, ale strasznie fajnie jest pograć np. na miłym serwerze z miłym towarzystwem. O takie serwery trudno, ponieważ z reguły grają tam dzieci mające po 12 lat wykazujące się brakiem kultury osobistej, ale już dawno temu obczaiłem świetny serwer, a mianowicie serwery REKSIA :good:

Tutaj link: http://www.reksio-cs.pl :cool1:

Jeśli ktoś lubi sobie trochę postrzelać to zapraszam.

Jakby ktoś, wiedział o co chodzi w ogóle w tej grze to podaje nick steam: Lurppiss :kox:

Pozdrawiam, Marcin :decayed:

Opublikowano

Ja gram, ale w Condition Zero :decayed:

Opublikowano

Ja w Cs-a grałem dawno temu od kilku lat tylko Condition Zero.

Opublikowano

Ja grałem ligę w cs teraz pykam z cz.

Jak macie jakiś fajny serw to dawać :) Zobaczymy co gracie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Panowie steam ma się rozumieć, jak wszyscy grają po kilka lat to z pewnościa :cool1:

Opublikowano

Panowie steam ma się rozumieć, jak wszyscy grają po kilka lat to z pewnościa :cool1:

tylko

Opublikowano

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś gra w grę zwaną Counter Strike.

Ja... grałem do momentu, gdy nie zagrałem w Modern Warfare. Sorry, ale CS to już archaizm, klasyk ale archaizm.

Opublikowano

Ma się rozumieć że wersja steam 1.6 xP

Ja gram czasami i jakiś wielkich umiejętności nie mam. Nawet map nie znam na pamięć.

Podaj nick ze steama albo z cs-a to może sięspikniemy :)

Opublikowano

Ja dużo kiedyś grałem, jeździłem nawet na ogólnopolskie turnieje :>

Opublikowano

Ja mam non steama i czasami odpale by pograć ale przeważnie na czeskich serverach gram :hi:

Opublikowano

foxsgs :cool1:

Opublikowano

a na jakich serwerach gracie najczesciej NS?? bo ja sporo czasu siedze przy 1.6 przeważnie nick Pulpit, NoOneCanHurtTheZohan, DyktyCiezkie

Opublikowano

ostatnimi czasy dość intensywnie gram w cs'a oczywiscie przez steama :) kilka lanów zaliczyłem.. najbardziej lubie serwery DM i bhop+kreedz :]

Opublikowano
  • Autor

Możemy zrobić jakiś turniej w cs-a z ekipą A4 Klub oczywiście w grę wchodzi tylko steam- owy serwer.

Widzę że dosyć sporo gra osób w cs-a, ja gram już 3 lata i jakoś mi się nie nudzi, a oprócz tej gry taż "ciupie" w Test Drive Unlimited gra powala na kolana.. :cool1:.

Jakby ktoś miał czas to możemy zrobić mixa na serwie Reksia, bo mam tam adma tylko serwer jest ns+ steam także jak komuś to nie przeszkadza to serdecznie zapraszam!

Możemy się pisać np. w jakąś niedziele lub sobotę, bo wtedy ma najwięcej ludzi wolne.

Jakby ktoś chciał proszę pisać w tym wątku, jak będzie ekipa :a4fan: to zagramy, więc ktoś się pisze?

Opublikowano

Ja tez pykam ale non-steam :decayed:

Opublikowano

a możesz podać ip tego serva reksia ??

Opublikowano
  • Autor

Serwer Reksia FFA193.227.116.231:27034

Serwer Reksia 4Fun 91.204.161.70:27007

Zapraszam :wink4:

Tak jak wcześniej napisałem serwery są steam + ns

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.