Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Padające cewki zapłonowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z cewkami zapłonowymi, a mianowicie bardo często mnie one padają średnio trzy cztery miesiące. Sprawdzałem VAG-iem i mam błąd "Losowe wypadanie zapłonu - Cylinder 1", dzieje się to co prawda na wszystkich cylindrach po kolei w różnych odstępach czasu. Próbowałem cewek rożnych firm i nic to nie dało. Co może być tego przyczyną??

Opublikowano

a oryginalnych próbowałeś ??

Opublikowano
  • Autor

a oryginalnych próbowałeś ??

Próbowałem i nadal to samo.

Opublikowano

A czy na tym samym cylindrze padło kilka czy padają ci po kolei?- bo to akurat normalne

Opublikowano
  • Autor

A czy na tym samym cylindrze padło kilka czy padają ci po kolei?- bo to akurat normalne

Padają po koleji!! Co jest normalne że tak szybko padają? Bo to nie jest według mnie normalne.
Opublikowano

Przy jakim przebiegu zaczęło się to robić. tj. kiedy pierwszy raz padła cewka?

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś przy 150000 teram mam 164000 i w między czasie cztery cewki wymienione i teraz już muszę wymienić kolejne dwie bo zaczęły się błędy pokazywać, jakie pierwsze zawsze mnie padają na cylindrze 1 oraz 3.

Opublikowano

Oczywiście podminiales cewki i błąd się przenosił na inne cylimdry,? U mnie winne byly przewody oraz kostki doprowoadzajace napięcie na cewki

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście podminiales cewki i błąd się przenosił na inne cylimdry,? U mnie winne byly przewody oraz kostki doprowoadzajace napięcie na cewki

Dokładnie tak jest, a gdzie mogę kupić te przewody z kostkami??

Opublikowano

ale orginalne z aso cczy orginalne ze sklepu bo to duuuuza roznica

Opublikowano

ale orginalne z aso cczy orginalne ze sklepu bo to duuuuza roznica

dooookładnie...

kostki kupiłem w aso, ceny nie pamiętam, ale chyba była horendalna jak za takie gówno, kwestia jest taka że ja miałem połamane zaczepy na tych kostkach, i siedziało to luźno na cewce, cały czas miałem missfires, ścisnąłem kostkę opaską zaciskową do cewki i o dziwo przestało wywalać błędy, z czasem dokupiłem te kostki i popodmieniałem piny wraz z przewodami w dwóch kostkach co do których miałem pewne wątpliości co do ich stanu, piny i przewody również w aso, cena chyba 17 zł za cztery przewody wraz z pinami,

Opublikowano

Nie znalazłem żadnego info o stanie świec zapłonowych... Jakie masz założone? kiedy wymieniane ostatnio?

Opublikowano

miałem podobny problem, jest jeszcze wątek w tej sprawie

problem minął jak wymieniłem świece, cewki i kostki z kablami na raz na wszystkich na raz

cewki z aso dały rade

Opublikowano

miałem podobny problem, jest jeszcze wątek w tej sprawie

problem minął jak wymieniłem świece, cewki i kostki z kablami na raz na wszystkich na raz

cewki z aso dały rade

no tak,tylko jak wymienisz wszystko-nie wiadomo,co jest przyczyną-świece,kostki,kable,czy cewki :wink4:
Opublikowano

Najważniejsze że działa :naughty: przypuszczam że platynowe świece bez gazu 150k max przebieg

Opublikowano

Najważniejsze że działa :naughty: przypuszczam że platynowe świece bez gazu 150k max przebieg

ja właśnie na platynowe chcę wymienić,bo mialem podobny problem-missfire-najpierw świece-potem zobaczymy co było przyczyną-ostatnie Bosha wymieniałem jakies 8 miesięcy temu...moga mieć już dość...
Opublikowano

U siebie miałem NGK co prawda ale jakieś zwykłe. AEB chodził na nich poprawnie, po zmianie na platyny miodek :kox: różnice było czuć

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja wymienilem rok temu cewki na NGK platyne i bylo pieknie. Niedawno rowniez zmienilem na te same i mi pada cewka na 4 cylindrze! Juz 4 wymienilem z tego samego cylindra i dalej problem pewnie bedzie sie pojawial :/ Juz nie mam sily a do tego jestem far away from home :/

Opublikowano

Może to nie wina cewki tylko instalki lpg tak przynajmniej u mnie było .że na lpg wypadał zapłon a na benzynie było ok[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 21:55_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bex_wypadanie_zaplonu_na_lpg-t135286.0.html tu są moje przejścia z cewkami

Opublikowano

nom ja też miałem ciągły problem z missfires na LPG, EGP ostrobramska nie potrafiło tego rozwiązać, jak również spalania 20l, aż w końcu znalazłem rozwiązanie, wymontowałem LPG..... od tamtej pory jest Git, i żeby nie było nie sieje propagandy przeciwko LPG, to bardzo dobre paliwo :good: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.