Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Bardzo proszę o analizę logów


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ są to moje pierwsze logi proszę o wyrozumiałość.Powód logów mało mocy , duże spalanie. Momentami kończyła mi się droga więc urywałem gdzieniegdzie logi wykonywane na 4 biegu.

Logi 003,020,115

9DnnS.jpg

Logi 004,031,034

AODJ0.jpg

Logi 003 , 033 , 034

9DClJ.jpg

Logi 003,020,034

4Vvt0.jpg

Logi 003 , 031 ,034

ANrTJ.jpg

Auto ma założony FIMIC , TIP'a , Test Pipa ,wtryski 320cc , OCT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duże wtryski do tego doładowania-nie możesz jeżdzic an wtryskach od BEXa,na seryjnym doładowaniu-chociaż MBC dołóż,jeśli czekasz z programem-jeśli nie będzie zmiany softu-będzie palił,jak wściekły-do tego zestawienia,bez programu oczywiście-albo MBC ,albo seryjne wtryski :wink4: jaka temperatura była na zewnątrz,podczas logowania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek, bez sensu jest logowanie seryjnego auta na większych wtryskach, bo na logach wychodzą głupoty. Czas wtrysku skrócony, korekcje lambdy duże.... itd. Wsadź seryjne wtryski, zrób nastawy podstawowe sterownikowi silnika i wtedy zrób logi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program mam 1 czerwca , temp podczas logowania około 15st C - padało jak na wyspach.czy po tych logach można określić stan przepływki (głównie to ona mnie niepokoi)?......postaram się zlogować na ori wtryskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest seryjny program ?

Jakieś strasznie małe masz doładowanie ... choć g/s wyglądają OK (ok 120-130g seria).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest seryjny program ?

Jakieś strasznie małe masz doładowanie ... choć g/s wyglądają OK (ok 120-130g seria).

juz zapomniałeś jak wygląda seria w AVJ? :naughty::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to seria ? :wink4:

0,5 bar malejące do 0,3 bar to chyba trochę mało jak na serię ... ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria ma 0,6Bar w Peaku, a normalnie ładuje 0,5 opadające tak do 0,3-0,35Bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest seryjny program ?

tak Elb to seria....też wydaje mi się że mało ładuje.Panowie czy waszym zdaniem na podstawie tych logów można bez obawy jechać 01.06.2010 na program do Rogalotronica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa powietrza się zgadza, turbo ładuje wzorowo. Tylko zapłony mi się nie podobają, kiedy świece wymieniałeś?

A co do tego w pierwszym pości, że nie czuć mocy i duże spalanie to kiedy się to zaczęło. Bo jeśli po wymianie wtrysków to nie ma się co dziwić, silnik jest zalany paliwem i nie pojedzie tak jak powinien, a co za tym idzie będzie palic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa powietrza się zgadza, turbo ładuje wzorowo. Tylko zapłony mi się nie podobają, kiedy świece wymieniałeś?

A co do tego w pierwszym pości, że nie czuć mocy i duże spalanie to kiedy się to zaczęło. Bo jeśli po wymianie wtrysków to nie ma się co dziwić, silnik jest zalany paliwem i nie pojedzie tak jak powinien, a co za tym idzie będzie palic więcej.

tak pali więcej po wymianie wtrysków.....świece są prawie nowe mają jakieś 6 miesięcy

Gregory a termostat zdrowy mam? Jezu, ale jestem cieniutki z tych benzyniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temp. trzyma bo jest 90st. Wsadź ori wtryski i zrób nastawy podstawowe sterownikowi to zobaczysz jak auto pojedzie. Przypuszczam, że lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...