Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)


Gość osetti

Rekomendowane odpowiedzi

O to wlasnie chodzi o czym napisal pet3r. Krotka recepta na upiekszenie i tak juz pieknej A4 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejną Kobietę a Naszym gronie :hi:

BTW policzył ktoś kobiety w klubie .... my w Wawie mamy jedną i zarazem b aktywną (bez sprośnych myśli :gwizdanie:) klubowiczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko i właścicielka też niczego sobie :) Witamy w klubie :a4fan:

Na początek sugeruję zmianę felg. Ładne kapcie to 30% wyglądu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno sliczna :a4fan: jak i właścicielka :hi: :hi: :hi: Zaraz zaraz Kłobuck :mysli: no to super fajnie :naughty: :naughty: :naughty: Zapraszam do odwiedzin wątku Spoty Częstochowskie. Zobaczymy Avancika na oczyska :shocked: :shocked: :shocked: a nie na fotkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pikna bryczka i właścicielka mmmmalina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... :mysli: ładna ta niunia :thumbup: o przepraszam, ładne te niunie :wink4: Ale tu opiszę dokładniej tą na czterech kółkach :rolleyes: bo temu służy ten dział. Tak więc przede wszystkim avancik - to co lubię :th: , szkoda, że nie dieselek ale da się wytrzymać :P no i zielony... ok podoba mi się :naughty: na tych fotkach lakierek błyszczy się jak trzeba, ciekawe czy tak jest zawsze, no ale przyjmijmy że koleżanka Osetti dba o to autko, a na 100% dba tak jak każdy z nas :cool: Co bym zmienił: soczewki na przód + xenon, lekka gleba by się przydała, na błotniczkach kieruneczki np. białe, no i alumki... to by się przydało, jakieś 17'' np. :rolleyes: No i to chyba tyle co bym zmienił. Podsumowanie :thumbup: Autko śliczne, "kierowniczka" tym bardziej. Pozdrowionka dla bardzo miłej koleżanki z klubu! ŻÓŁWIK!!! (dla niewtajemniczonych taki gest :wink4: ) :hi::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego samego avanta :) najpierw kierunki zmień na białe, najtańszy mod a daje bardzo dużo :naughty: ja mam ori zawieche 1BE czyli trochę niższe, i zdjęte oznaczenia z tylnej klapy - polecam. Felgi to już wydatek większego rzędu ale o wiele poprawiają wygląd autka, aha i ciemne szyby - jak masz zamiar to robić to kieruj sie zasadą wszystko albo nic, bo jak widze nieraz avanty z ciemnym tyłem to :rant: wyglądają jak przedstawiciele bebiko. Światełka po lifcie to już wogóle naj naj najlepszy mod, bo odmładzają o kilka ładnych latek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...