Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kod w Radiu ''Concert'' Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem polega na tym ze kupując auto było orginalne radio ''concert'' (zakodowane). Mam kod i probując rozkodować radio wciskając TP i RDS i wpisując kod znowu powrócił do stanu SAFE. Chciałem to powtórzyć ale już nic nie działa, świeci sie cały czas SAVE i nie działa już sposób wpisania kodu przez TP i RDS, dowiedziałem sie żeby odłączyć klemy na godzine ale, to też nic nie dało. Co sie stało? :blink:

Opublikowano

raczej zablokowalo sie,zostaw wlaczone radio,na jakis czas

Opublikowano

Zostaw radio w włączone na godzinę i spróbuj ponownie, ale najprawdopodobniej masz nie ten kod.

Opublikowano

włączone radio a wyłączony zapłon. za każdymi dwiema próbami wpisania złego kodu czas czekania się wydłuża. U mnie najpierw trwało to około pół godziny, później godzinę a na koniec to musiałem z półtorej czekać albo i dłużej

Opublikowano
  • Autor

zostawic na godzinke wlaczone radio z zaplonem czy samo radio??

Opublikowano

Z włączonym zapłonem.

Opublikowano

jezeli nie powiedzie sie 1 i 2 proba lepiej poszukac kogos kto ci ten kodzik zczyta z eeproma radia latwiej szybciej i przyjemnij

Opublikowano

Witam ja jestem w gorszej sytuacji bo nie mam kodu do mojego radyjka i nie wiem co dalej robić,może macie jakieś pomysły.Mieszkając w UK nie wiem za bardzo gdzie i kto takimi rzeczami się zajmuje. proszę o pomoc inaczej będę musiał zabrać je do polski. :a4fan:

Opublikowano

raczej zablokowalo sie,zostaw wlaczone radio,na jakis czas

Hello na jakiś czas powiadasz ale jesli jestem w ruchu i jade to i tak jest właczone i radio autko - powiedz mi która sekwencja jest prawidłowa czy oba przyciski Tp i RDS czy AS i TP a potem kod?

Bergerac

thx :a4fan:

Opublikowano
.Mieszkając w UK nie wiem za bardzo gdzie i kto takimi rzeczami się zajmuje. proszę o pomoc inaczej będę musiał zabrać je do polski. :a4fan:

No niestety bedzies jechał z radyjkiem do matuszki Polski bo Herbaciarze tego nie zrobią! Mają taka głupią mniere że tylko serwisy zajmują się rozkodowywaniem ori radyjek (a kosztuje to to więcej niż dentysta :) )
Opublikowano
  • Autor

Nie prawda! Mieszkam w Coventry i to jest male miasteszko na wyspie i znalazlem dwa punkty ktore sciagaja bez problemu kod za 20 pandow. :):a4fan:

Opublikowano

Jeśli ktoś che moge rozkodowac rayjko, robie to na codzień w pracy, za naprwde niewielki pieniazki. Pozdro

Opublikowano

Jeśli ktoś che moge rozkodowac rayjko, robie to na codzień w pracy, za naprwde niewielki pieniazki. Pozdro

ale potrzebne jest ci radyjko, czy sam numer radia?

Opublikowano

Jeśli ktoś che moge rozkodowac rayjko, robie to na codzień w pracy, za naprwde niewielki pieniazki. Pozdro

dzięki ale sobie poradziłem

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

ja mam orginalne radio i tez mi sie zakodowalo ale chyba wiem jak to zrobic zobacze na swoim i dam ci znac.Gdie miezkasz dokladnie?

Opublikowano

Witam,

mam taki program AUDI,VW Calculator do rozkodowania radia. Jeśli ktoś jest zainteresowany to podawać adres e-mail i wyśle :>

Pozdro all

Opublikowano

Nie ma do concerta.

Porównaj numery seryjne odbiornika, bo na jego podstawie niby generuje kod. Ten jest do innych modeli.

Opublikowano

Jeśli masz Audi A4 B6 min. z 2002 r. i oczywiście oryginalne radio Audi Concert II z CD to nie musisz wprowadzać na nowo kodu do radia po odłączeniu zasilania ponieważ radio ma zapisany raz wprowadzony kod w module pamięć.

Pozdrawiam

Opublikowano

Jeśli masz Audi A4 B6 min. z 2002 r. i oczywiście oryginalne radio Audi Concert II z CD to nie musisz wprowadzać na nowo kodu do radia po odłączeniu zasilania ponieważ radio ma zapisany raz wprowadzony kod w module pamięć.

Pozdrawiam

a jak przełożysz to radio do innego auta, to też ? ;)

Opublikowano

Jeśli masz Audi A4 B6 min. z 2002 r. i oczywiście oryginalne radio Audi Concert II z CD to nie musisz wprowadzać na nowo kodu do radia po odłączeniu zasilania ponieważ radio ma zapisany raz wprowadzony kod w module pamięć.

Pozdrawiam

a jak przełożysz to radio do innego auta, to też ? ;)

Raczej nie :(

W ogóle to opisze Ci całą sytuacje. Byłem u gościa który naprawia radia i zapytałem go czy mogę bez obaw odłączyć zasilanie od radia Audi Concert II z CD nie mając kodu?

On zadał mi 2 pytania:

1) z którego roku jest auto? (odp. 2002 r.)

2) czy radio jest ori, czy było montowane fabrycznie? (odp. jest ori, było montowane fabrycznie)

... po udzieleniu odp. gość powiedział, że śmiało mogę odłączyć zasilanie i po ponownym jego podłączeniu nie będę musiał wprowadzać kodu ponieważ nowsze roczniki aut (zaczynając od 2002 r.) mają zapisany kod w module, ale jakim to nie wiem :kwasny:. Ja w swojej niuni zaryzykowałem i odpiąłem zasilanie i co się okazało? Okazało się, że gość miał rację :thumbup:

Wspomniał też, że jeśli będę chciał przełożyć to radio do innego auta to niestety trzeba będzie wprowadzić kod :(

Jeśli bardzo Ci na tym zależy mogę podejść do gościa i jeszcze raz wypytać go o szczegóły.

Pozdrawiam

ZeeBee

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.