Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVK 3,0 Q]To ja tez sie pochwale ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo fajny, naped i silnik smakowe ;)

:quattro:

Opublikowano

Wypasiony wozek :) Sloneczna pogoda i mozna sie lansowac heh

Opublikowano
  • Autor

tylko ze w anglii bez dachu za duzo nie pojezdzisz

ciagle pada... :a4fan:

Skad taki pomysl ze tutaj ciagle pada?? :) W UK jest zarejestrowanych najwiecej cabrio w calej europie... wlasnie tutaj klimat sprzyja cabrio ... ja nie znosze jak z nieba sie leje skwar ... dla mnie idealna pogoda to ok 20-22 stopni i wtedy wlasnie uzywam sobie bez dachu - tem ok 30 dach zamkniety i klima pelna para ....

Do kolegi z Londynu - tak mieszkam w Londynie wiec byc moze wyladuje na jakims spocie ...

Opublikowano

W UK jest zarejestrowanych najwiecej cabrio w calej europie...

Właśnie w Top Gear kiedyś mówili o tym że jest najwięcej takich aut przy okazji prezentacji kabrioletów.

Przedstawiali wtedy B6 w dislu, trochę ją za silnik zjechali

Opublikowano

Pikna furka , silniczek też malinowy :) Ale grzane fotele to już mogli zrobić w serii .

Opublikowano

Super pojazd :th: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Pikna furka , silniczek też malinowy :) Ale grzane fotele to już mogli zrobić w serii .

Fakt jak kupowalem bylem przekonany ze sa podgrzewane siedzenia .... a tu ani elektryki ani siedzen podgrzewanych ... troche sie rozczarowalem ... ale wybralem ten egzemplarz bo mial przystepna cene byl w bardzo dobrym stanie i byl jeszcze na gwarancji ....

Probowalem wszytskie mozliwe silniki ... i jedynie ciekawsze od tego byly:

oczywiscie RS4 i S4 ale to inna bajka ...

Bardzo ladnie sie spisuje ten silniczek 3.2 oraz 3.0TDI ...

pozostale diesle do cabrio to nie porozumienie .... 2.4 V6 porazka .... 1.8T to juz wogole nie ma o czym mowic na ta wage (chociaz takich najwiecej jezdzi)

Tak czy inaczej najbardziej z samochodow w moim zasiegu jezdzilo mi sie 3.0 oska ze skrzynia DSG ... rewelacja - szczerze polecam ...

Opublikowano

Super Cabriolecik, zresztą wszystkie cabrio :audi: były i są ładne :thumbup: :oklaski:

Opublikowano

anglik błeeeeeeeeeeeeeeeee ochyctwo pozdro

Opublikowano

silniek: miodzio

kabrio: miodzio

total: miodzio :thumbup: :thumbup: :thumbup:

:a4fan:

Opublikowano

Kolor za jasny :P Cabiro i fajny silniczek - Gratuluje :th:

Dziwne tylko ze podgrzewanych siedzen nie ma jak na B6 ... moje ma :przebiegly::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.