Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVK 3,0 Q]To ja tez sie pochwale ...


Hotest

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ze w anglii bez dachu za duzo nie pojezdzisz

ciagle pada... :a4fan:

Skad taki pomysl ze tutaj ciagle pada?? :) W UK jest zarejestrowanych najwiecej cabrio w calej europie... wlasnie tutaj klimat sprzyja cabrio ... ja nie znosze jak z nieba sie leje skwar ... dla mnie idealna pogoda to ok 20-22 stopni i wtedy wlasnie uzywam sobie bez dachu - tem ok 30 dach zamkniety i klima pelna para ....

Do kolegi z Londynu - tak mieszkam w Londynie wiec byc moze wyladuje na jakims spocie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK jest zarejestrowanych najwiecej cabrio w calej europie...

Właśnie w Top Gear kiedyś mówili o tym że jest najwięcej takich aut przy okazji prezentacji kabrioletów.

Przedstawiali wtedy B6 w dislu, trochę ją za silnik zjechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikna furka , silniczek też malinowy :) Ale grzane fotele to już mogli zrobić w serii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikna furka , silniczek też malinowy :) Ale grzane fotele to już mogli zrobić w serii .

Fakt jak kupowalem bylem przekonany ze sa podgrzewane siedzenia .... a tu ani elektryki ani siedzen podgrzewanych ... troche sie rozczarowalem ... ale wybralem ten egzemplarz bo mial przystepna cene byl w bardzo dobrym stanie i byl jeszcze na gwarancji ....

Probowalem wszytskie mozliwe silniki ... i jedynie ciekawsze od tego byly:

oczywiscie RS4 i S4 ale to inna bajka ...

Bardzo ladnie sie spisuje ten silniczek 3.2 oraz 3.0TDI ...

pozostale diesle do cabrio to nie porozumienie .... 2.4 V6 porazka .... 1.8T to juz wogole nie ma o czym mowic na ta wage (chociaz takich najwiecej jezdzi)

Tak czy inaczej najbardziej z samochodow w moim zasiegu jezdzilo mi sie 3.0 oska ze skrzynia DSG ... rewelacja - szczerze polecam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Cabriolecik, zresztą wszystkie cabrio :audi: były i są ładne :thumbup: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor za jasny :P Cabiro i fajny silniczek - Gratuluje :th:

Dziwne tylko ze podgrzewanych siedzen nie ma jak na B6 ... moje ma :przebiegly::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...