Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomorskie Koszulki Klubowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale tylko dwie Gili zdejmie z fotela kierowcy i pasażera.... :good:

Opublikowano
  • Autor

nie używane..,ale wcześniej nie zasłużyłeś,bo są tacy,którzy napisali jednego posta i kupili koszulkę,a teraz już nie jest tak łatwo :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________

Ale tylko dwie Gili zdejmie z fotela kierowcy i pasażera.... :good:

nie pierd0l,bo sam brałeś zestaw na firanki :gwizdanie:

Opublikowano

a masz takie z logiem na plecach ?

Opublikowano

Ej no to wysyłaj mi zaraz ci podam adres na Pw ale ile będę musiał czekać??

Opublikowano
  • Autor

Ej no to wysyłaj mi zaraz ci podam adres na Pw ale ile będę musiał czekać??

rozmiar obojętny? :kox:
Opublikowano

nie używane..,ale wcześniej nie zasłużyłeś,bo są tacy,którzy napisali jednego posta i kupili koszulkę,a teraz już nie jest tak łatwo :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________

Ale tylko dwie Gili zdejmie z fotela kierowcy i pasażera.... :good:

nie pieprz,bo sam brałeś zestaw na firanki :gwizdanie:

Brałem brałem ale do białego Mana z 2010 r nie pasowały... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie używane..,ale wcześniej nie zasłużyłeś,bo są tacy,którzy napisali jednego posta i kupili koszulkę,a teraz już nie jest tak łatwo :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________

Ale tylko dwie Gili zdejmie z fotela kierowcy i pasażera.... :good:

nie pieprz,bo sam brałeś zestaw na firanki :gwizdanie:

Brałem brałem ale do białego Mana z 2010 r nie pasowały... :wink4:

racja za delikatne auto na tak porządną tkaninę :decayed:

Opublikowano

To ja chce narazie 1 koszulke Xl.

Co do drugiej to przemysle :kox:

Opublikowano

Nie no daj XL zaraz Ci kaske na konto przeleję[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 20:22_________________________________________________Gili dałeś koszulki Tomeksowi??

Opublikowano

sam se wziąłem z bagażnika,chudy założył nelsona Gilemu,a ja szabrowałem :cool1:

Opublikowano

No i to mi się podoba :naughty: masz u mnie browarka :)

Opublikowano
:hi: chciałbym się dowiedzieć czy masz jeszcze koszulkę w rozmiarze XL? jeśli tak to jestem chętny na nią.
Opublikowano

a masz takie z logiem na plecach ?

?????????????????????????????????????????????????????????????????/

Opublikowano

a masz takie z logiem na plecach ?

?????????????????????????????????????????????????????????????????/

Nie, takich nie robiliśmy :gwizdanie:
Opublikowano

szkoda :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

bo podejrzewam że takie lepiej by zchodziły

Opublikowano

Może w tym roku coś się pomyśli :mysli:

Opublikowano

mysle że duże logo na plecy, a małe z przodu po stronie serca

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

  • 1 rok później...
Opublikowano
:hi: może ktoś ma koszulke L lub jakieś gadżety na sprzedaż z okolic Gdyni lub Rumi? :decayed:
Opublikowano

no właśnie Gili masz jeszcze te koszulki :eusathink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
no właśnie Gili masz jeszcze te koszulki :eusathink:

Dołączam się do pytania :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.