Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fura piękna, gratuluję zakupu :ok2:

Opublikowano

opróżnij skrzynkę PW :decayed:

Opublikowano

Ładne autko, kolorek super no i to Q którego mi brak :) tylko kierownica po złej stronie:)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Samochód marzenie, kolor i pełny s-line robią swoje. 1.8 T miałem w b5 i naprawdę fajnie się jeździło. Gratki modów - sam kiedyś chciałbym zobaczyć coś takiego w swoim audi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pomimo iz nie jezdze obecnie autkiem

pare dodatkowych modow mozna wprowadzic na wolnych chwilach

ULTER 90MM

img9016g.jpg

do tego boczki i reszta gratow pod tyl elektryke sa juz zamowione (koniec z korbtronickiem:decayed:)

do lata wpadnie jeszcze bi ksenon

no i dlugo wyczekiwany sofcik :banan::banan:

Opublikowano
pomimo iz nie jezdze obecnie autkiem

pare dodatkowych modow mozna wprowadzic na wolnych chwilach

ULTER 90MM

http://img692.imageshack.us/img692/7488/img9016g.jpg

do tego boczki i reszta gratow pod tyl elektryke sa juz zamowione (koniec z korbtronickiem:decayed:)

do lata wpadnie jeszcze bi ksenon

no i dlugo wyczekiwany sofcik :banan::banan:

końcówki będą wg mnie idealne :tongue:

nie mogę się doczekać wyników softu :naughty: tylko program czy mechanicznie coś poprawiasz?

Opublikowano
  • Autor
pomimo iz nie jezdze obecnie autkiem

pare dodatkowych modow mozna wprowadzic na wolnych chwilach

ULTER 90MM

http://img692.imageshack.us/img692/7488/img9016g.jpg

do tego boczki i reszta gratow pod tyl elektryke sa juz zamowione (koniec z korbtronickiem:decayed:)

do lata wpadnie jeszcze bi ksenon

no i dlugo wyczekiwany sofcik :banan::banan:

końcówki będą wg mnie idealne :tongue:

nie mogę się doczekać wyników softu :naughty: tylko program czy mechanicznie coś poprawiasz?

sam program

ale najpierw trzeba wybrac sie do polski bo tutejszy soft koszta to 400 funtow :facepalm:

Opublikowano

czekam na dzień kiedy te końcówki wpadną tez do mnie :grin: i tez czekam na wynik softu bo sam zamierzam zrobić i jestem ciekaw ile można wyciągnąć :jerk:

Opublikowano
  • Autor
czekam na dzień kiedy te końcówki wpadną tez do mnie :grin: i tez czekam na wynik softu bo sam zamierzam zrobić i jestem ciekaw ile można wyciągnąć :jerk:

a u kogo zamierzasz soft robic?

Opublikowano

nie zastanawiałem się jeszcze bo na razie muszę ogarnąć go z zewnątrz ale jak coś to gdzieś blisko mnie czyli pewnie warszawa w tym temacie to nawet nie wiem kto to ogarnia i gdzie się mieści jak bd bliżej modzenia to bd się dowiadywał :wink:

Opublikowano

Witam.Mam pytanie gdzie kupowałeś swoje Hidy 5000k? mógłbyś podać mi link.nie wywala ci błędu spalonej żarówki?Dziękuje i pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

H1 H3 H7 H9 H11 HB3 HB4 4300K 6000K 8000K 10000K 12000k 35W HID Xenon Kit UK | eBay

nie jest to dokladnie ta auckcja ale takie same mam przetwornice, zarowki kupowalem w polsce 5k na allegro

mozesz tez wziasc barwe 4300k co tez ladnie swieci

Opublikowano

śliczne to Twoje Audi:) :slina:

Opublikowano
  • Autor
śliczne to Twoje Audi:) :slina:

:hi:dziekuje

ciesze sie ze sie podoba :banan::banan::banan:

sa wobec niego jeszcze jakies plany :naughty::naughty::naughty:

ale narazie nie bede wiecej zdradzal

:kox::kox:

Opublikowano

A co z tymi BBS-ami?

Opublikowano
  • Autor

zakup mial byc dokonany po wygranej sprawie o prawko....reszty nie trzeba pisac :)

za to moja pani cieszy sie z nowego VAIO:grin:

Opublikowano

piękna seria:decayed: gratulacje:oklasky:

Opublikowano
  • Autor
piękna seria:decayed: gratulacje:oklasky:

pieknie to bedzie jak zas zaczne jezdzic :banan::facepalm:

Opublikowano

no no zrób softa:decayed: dobrze ze masz to Q bo Cie Kle Kle Kle by pojechało z zatrzymanego.... o rolce nie wspomne:decayed:

mysle ze 215-220 w zasiegu, ale za to bedzie inny rozklad mocy :wink:

Opublikowano
  • Autor
no no zrób softa:decayed: dobrze ze masz to Q bo Cie Kle Kle Kle by pojechało z zatrzymanego.... o rolce nie wspomne:decayed:

mysle ze 215-220 w zasiegu, ale za to bedzie inny rozklad mocy :wink:

ja pamietam ta rolke od 30 to bylo czy jakos tak? :grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 04-03-2013 at 02:34 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 23:15 ----------

jakby ktos byl zainteresowany to moje stolki z boczkami sa na sprzedaz:naughty:

komplet kolek 18 cali DTM tez :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.