Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no no zrób softa:decayed: dobrze ze masz to Q bo Cie Kle Kle Kle by pojechało z zatrzymanego.... o rolce nie wspomne:decayed:

mysle ze 215-220 w zasiegu, ale za to bedzie inny rozklad mocy :wink:

Nie jest tak źle w benzynie bez Q:decayed: w klekocie jest dużo większy moment i tam bardziej się quattro przydaje :tongue:

wszystko oczywiście zależy od warunków i opon :grin: na suchym u mnie na 235/18 na dwójce rzadko zerwie w zasadzie tylko w zakręcie albo przy strzale ze sprzęgła i to minimalnie :wink: z jedynki umiejętnie da się ruszyć a np w 1.9 po programie trzeba się nieźle nagimnastykować bo na 2też zrywa :decayed:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

no no zrób softa:decayed: dobrze ze masz to Q bo Cie Kle Kle Kle by pojechało z zatrzymanego.... o rolce nie wspomne:decayed:

mysle ze 215-220 w zasiegu, ale za to bedzie inny rozklad mocy :wink:

ja pamietam ta rolke od 30 to bylo czy jakos tak? :grin::grin::grin::grin::grin:

jak robiliście rolkę BEX vs 1.9po programie od 30 to już znam wyniki :tongue:

bo w bexie przy 30km/h andr3i musiałby jechać i tak z 1biegu bo na 2 za słaby przy tej prędkości a diesielek spokojnie z 2mógł ruszać :decayed:

jak z rolki benzyna/diesel to tylko od 50km/h :wink:

Opublikowano
  • Autor
no no zrób softa:decayed: dobrze ze masz to Q bo Cie Kle Kle Kle by pojechało z zatrzymanego.... o rolce nie wspomne:decayed:

mysle ze 215-220 w zasiegu, ale za to bedzie inny rozklad mocy :wink:

Nie jest tak źle w benzynie bez Q:decayed: w klekocie jest dużo większy moment i tam bardziej się quattro przydaje :tongue:

wszystko oczywiście zależy od warunków i opon :grin: na suchym u mnie na 235/18 na dwójce rzadko zerwie w zasadzie tylko w zakręcie albo przy strzale ze sprzęgła i to minimalnie :wink: z jedynki umiejętnie da się ruszyć a np w 1.9 po programie trzeba się nieźle nagimnastykować bo na 2też zrywa :decayed:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

no no zrób softa:decayed: dobrze ze masz to Q bo Cie Kle Kle Kle by pojechało z zatrzymanego.... o rolce nie wspomne:decayed:

mysle ze 215-220 w zasiegu, ale za to bedzie inny rozklad mocy :wink:

ja pamietam ta rolke od 30 to bylo czy jakos tak? :grin::grin::grin::grin::grin:

jak robiliście rolkę BEX vs 1.9po programie od 30 to już znam wyniki :tongue:

bo w bexie przy 30km/h andr3i musiałby jechać i tak z 1biegu bo na 2 za słaby przy tej prędkości a diesielek spokojnie z 2mógł ruszać :decayed:

jak z rolki benzyna/diesel to tylko od 50km/h :wink:

no przy tej predkosci 30 z 2 biegu to szanse marne ale od 50 wynik byl juz inny :)

Opublikowano
no no zrób softa:decayed: dobrze ze masz to Q bo Cie Kle Kle Kle by pojechało z zatrzymanego.... o rolce nie wspomne:decayed:

mysle ze 215-220 w zasiegu, ale za to bedzie inny rozklad mocy :wink:

Nie jest tak źle w benzynie bez Q:decayed: w klekocie jest dużo większy moment i tam bardziej się quattro przydaje :tongue:

wszystko oczywiście zależy od warunków i opon :grin: na suchym u mnie na 235/18 na dwójce rzadko zerwie w zasadzie tylko w zakręcie albo przy strzale ze sprzęgła i to minimalnie :wink: z jedynki umiejętnie da się ruszyć a np w 1.9 po programie trzeba się nieźle nagimnastykować bo na 2też zrywa :decayed:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

no no zrób softa:decayed: dobrze ze masz to Q bo Cie Kle Kle Kle by pojechało z zatrzymanego.... o rolce nie wspomne:decayed:

mysle ze 215-220 w zasiegu, ale za to bedzie inny rozklad mocy :wink:

ja pamietam ta rolke od 30 to bylo czy jakos tak? :grin::grin::grin::grin::grin:

jak robiliście rolkę BEX vs 1.9po programie od 30 to już znam wyniki :tongue:

bo w bexie przy 30km/h andr3i musiałby jechać i tak z 1biegu bo na 2 za słaby przy tej prędkości a diesielek spokojnie z 2mógł ruszać :decayed:

jak z rolki benzyna/diesel to tylko od 50km/h :wink:

no przy tej predkosci 30 z 2 biegu to szanse marne ale od 50 wynik byl juz inny :)

Andrzej przecież magic nie będzie się chwalił że dostał logiczne:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mod to zaden w sumie ale i takie rzeczy trzeba czasem ogarnac

img9044e.jpg

mozliwe ze w weekend juz sie to zrobi

i auto znow zacznie jezdzic jak powinno :decayed:

---------- Post dopisany 12-03-2013 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 20:25 ----------

troche gratow na weekendowe rezanko :naughty:

img9070a.jpg

img9049u.jpg

reszta klamotow w drodze z polski:

boczki na tyl elektryke z RS4 z roletkami :kox:

zawiasy do klapy automatycznej

wlacznik swiatel auto

czujnik zmierzchu/deszczu z b7

mam nadzieje ze nic nie pominalem :wink:

Opublikowano

A na przód jakie boczki będą?

Opublikowano
no no zrób softa:decayed: dobrze ze masz to Q bo Cie Kle Kle Kle by pojechało z zatrzymanego.... o rolce nie wspomne:decayed:

mysle ze 215-220 w zasiegu, ale za to bedzie inny rozklad mocy :wink:

Nie jest tak źle w benzynie bez Q:decayed: w klekocie jest dużo większy moment i tam bardziej się quattro przydaje :tongue:

wszystko oczywiście zależy od warunków i opon :grin: na suchym u mnie na 235/18 na dwójce rzadko zerwie w zasadzie tylko w zakręcie albo przy strzale ze sprzęgła i to minimalnie :wink: z jedynki umiejętnie da się ruszyć a np w 1.9 po programie trzeba się nieźle nagimnastykować bo na 2też zrywa :decayed:

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

no no zrób softa:decayed: dobrze ze masz to Q bo Cie Kle Kle Kle by pojechało z zatrzymanego.... o rolce nie wspomne:decayed:

mysle ze 215-220 w zasiegu, ale za to bedzie inny rozklad mocy :wink:

ja pamietam ta rolke od 30 to bylo czy jakos tak? :grin::grin::grin::grin::grin:

jak robiliście rolkę BEX vs 1.9po programie od 30 to już znam wyniki :tongue:

bo w bexie przy 30km/h andr3i musiałby jechać i tak z 1biegu bo na 2 za słaby przy tej prędkości a diesielek spokojnie z 2mógł ruszać :decayed:

jak z rolki benzyna/diesel to tylko od 50km/h :wink:

Tylko że pewnie w BEX`ie masz na końcu 2 biegu 100km/h a w dieslu na końcu trójki:decayed:

Opublikowano
  • Autor
A na przód jakie boczki będą?

narazie zostaje jak jest czyli tkanina speed bo koszta spore samych boczkow ale napewno zmienie jak tylko bedzie mozliwosc

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
  • Autor

no i kolejna dostawa pod rezanko :kox:

calosc skompletowana wiec mozna zaczac porzadne rezanko :banan::banan:

img9088ql.jpg

img9092e.jpg

img9096e.jpg

Opublikowano

Boczki od rs'a widze :slina:

Opublikowano
  • Autor
Boczki od rs'a widze :slina:

:decayed: z roletkami jeszcze, pomimo ze mam przyciemnione szybki to i tak sie ciesze ze trafia do mnie na poklad:banan:

z czasem na przod tez wpadna od rs'a

Opublikowano

Lubię takie rezanko :kox::good:

Opublikowano

No i widzę że jednak dałeś się skusić na elektr szyby /tył - he he,

jeszcze trochę to nie będziesz miał co rezać

Opublikowano
  • Autor
No i widzę że jednak dałeś się skusić na elektr szyby /tył - he he,

jeszcze trochę to nie będziesz miał co rezać

no bo kto montuje korby w autach tej klasy :facepalm::facepalm::grin::grin:

oj do rezania to jest jeszcze kupa rzeczy :decayed: musze teraz tylko ogarnac to co mam i bedzie gicior

Opublikowano

Dobre takie boczki :slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

maly postep w modach

img9120hr.jpg

ori ledy error free:wink:

img9122t.jpg

przycisk do otwierania klapy bagaznika w kieszeni drzwi kierowcy a jak pogoda pozwoli w weekend to wpadna zawiasy do pelnego otworzenia

img9126f.jpg

no i panel pod 4 elektryczne szybki zamieniony zostal na taki z opcja pod lusterka skladane automatycznie

img9124o.jpg

lusterko zamontowane na stary uchwyt ale jakos nie jestem do tego przekonany, szukam szyby od B7 co by czujnik deszczu i mocowanie siedzialy na miejscu tak jak powinno

---------- Post dopisany 01-04-2013 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2013 at 08:13 ----------

nowy bajer na pokladzie

Opublikowano

Gicior! Możesz pokazać więcej zdjęć jak siedzi lusterko na starym uchwycie? Chodzi mi, czy bardzo odstaje od szyby i ogólnie o estetykę.

Opublikowano
  • Autor

nowe zabawki zamontowane

wlacznik AUTO i CLH

img9144j.jpg

porownanie stary-nowy

img9110l.jpg

wyglad mocowania lustra od zew

img9142t.jpg

a tak estetyka od srodka

img9140j.jpg

nic nie odstaje od szyby ladnie dolega cala powierzchnia :)

Opublikowano

Pięknie :naughty::naughty:

Opublikowano
:jerk::jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.