Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

No ładnie Panie. Gratki kresek. :good: I jeszcze jedno... sam teraz zastanawiam się nad kolorem zacisków i właśnie żółty też chodzi mi po głowie. :wink4:

Edytowane przez akjam

Opublikowano
  • Autor

dzieki panowie :hi:

zolty z niebieskiem sie ladnie zgrywa no i cos innego niz ten oklepany czerwony :wink:

13AsPhi.jpg

EeN2sTs.jpg

Edytowane przez andr3i

Opublikowano

to za ładnie wygląda :D nie zakładaj tylko w ramke opraw :banan:

Opublikowano

Przecież to już założone. :naughty:

dzieki panowie :hi:

zolty z niebieskiem sie ladnie zgrywa no i cos innego niz ten oklepany czerwony :wink:

13AsPhi.jpg

EeN2sTs.jpg

No właśnie fajnie to wygląda z Twoim niebieskim a przecież to prawie ten sam kolor co u mnie. :naughty: No muszę coś w końcu wybrać bo na początku września chciałem zabieg wykonać. :wink: Czerwień meksykańska jeszcze chodzi mi po głowie. :wink4:

Jeszcze raz Gratki kresek. :kox:

Edytowane przez akjam

Opublikowano
  • Autor

:hi::hi::hi::hi:

zrob zolte a nie bedziesz zalowac :wink:

w polsce autko dostalo sporo nowych elementow nie liczac powyzszych hebli

nowy rozrzad ori H4mm3R :hi:

pompa wody

olej MOTUL 8100 Clean+ filtr oleju Michal :hi:

filtr powietrza MANN

nowy osuszacz klimy Wandej :hi:

kliamatyzacja odgrzybiona ozonem oraz nabity gaz i dolany olej do kompresora

filtr kabinowy

nowy bagnet(stary sie ulamal jeszcze w podrozy)

nowa uszczelka kolo egr(powod ciekniecia oleju)

zaworek podcisnienia - Mario jestes mistrzem pamietaj :hi:

nowy zawor DV - podmianka o polnocy (bez tego nic by z softu nie wyszlo)w ASO OLIŚ :decayed: wraz z Magic 87 i Piotrek98igo

rowniez naprawiony wyciek plynu chlodzacego ktory w wiekszosci ogarnal temat napraw Marcin :hi:

2 nowe ori przednie poduchy pod silnik

do tego takze

sciema przednich szybek :decayed:

ori webasto

przednia podgrzewana szyba

DP od RM MOTORS

soft by DYNO SOFT

to chyba tyle :wink:

krotki filmik z podrozy do UK

gdyby nie deszcz na odcinkach gdzie zawsze wyciskalem max mysle ze 170mph by stuklo

auto bylo juz po sofcie, zas w drodze do polski na niesprawnym dv(po przeplywce wychodzilo jakies 170 ps) V max 162 mph

tutaj niestety jakies 157 tylko

Edytowane przez andr3i

Opublikowano

Najważniejsze że udało się ogarnąc moc przed samym softem... efekt cieszył :kox:

Opublikowano

:oklasky: Na bogato

Opublikowano
  • Autor

:hi: Jarek

Sporo koniecznych napraw trzeba bylo przeprowadzic(w UK cena napraw powalila z nog)

Co za tym idzie przywrocic pelna funkcjonalnosc i sprawnosc autka

Opublikowano

ale o szybie nic się nie chwaliłeś :jerk:

Opublikowano

Elegancko.

A teraz powiedz, gdzie zamontowałeś moduł do podgrzwanej szyby?

Opublikowano
  • Autor

Jarek a czym tu sie chwalic taka tam szybka

Modul zalozony Tam gdzie powinien byc tylko kable trzeba przedluzyc

Opublikowano

Przecież tam rurki od klimy idą...

Opublikowano
  • Autor

w angliku jest z drugiej strony

przeciez napisalem ze przowody trzeba przedluzyc

Opublikowano

To cyknij fotkę, jak możesz. Z tego co wiem to miejsce pod moduł jest pod aku. Aku jest i w europejczykach i anglikach w tym samym miejscu. Tylko w anglikach rurki od klimy przechodzą pod akumulatorem...

Opublikowano

Endrju pochwal się nowym zdesiem :P

Opublikowano
  • Autor

jak zaloze to bede sie chwalil :decayed: poki co dzieki za czujniki CHOPIN :hi:

Opublikowano

Bardzo ładne autko :) gul skoczył :slina:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładne autko :) gul skoczył :slina:

:decayed: dzieki

Opublikowano

w sumie fajne autko,

za***iście puszcza sie bąki w te fotele :facepalm:

Andrzej jak zwykle czekamy az znowu przyjedziesz do PL.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.