Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w sumie fajne autko,

za***iście puszcza sie bąki w te fotele :facepalm:

Andrzej jak zwykle czekamy az znowu przyjedziesz do PL.

:grin::grin:

wez mi nawet nie mow bo program jeszcze swiezy a tu taka restrykcja w tym UK :bag::bag::bag::bag:

do dzis zaluje ze tego GOPRO nie kupilem i nie nagralismy tej drogi do Oliego :kox: jak przy 200 na wiosce cie wciagnalem :grin::grin::grin::grin:

no i ten zajac pomiedzy nami przy kresce.... :grin::grin:

o wsieklym psie juz nie wspomne :o:o:o:o PIotrek98igo :lol::lol::lol:

Opublikowano
  • Autor

No robota profi :kox:

Ale tydzien musialem czekac bo galwanizeria zamknieta byla

Dzieki za namiary :hi:

Po odbior jechalem o 22 ::D:

Opublikowano

To git :thumbup1: wiem, Madzia jechała z Tobą :decayed:

PS. popraw mój nick stronę wcześniej :bicz2::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Widze ze dobrze poinformowany jestes :D

Mialem jeszcze i nich kola w grafit zrobic ale braklo czasu i kasy...

Opublikowano

Widze ze dobrze poinformowany jestes :D

Mialem jeszcze i nich kola w grafit zrobic ale braklo czasu i kasy...

DTM-y w grafit ?

Opublikowano
  • Autor

Tak

Taki sam kolor jak mialem wczesniej ;)

Opublikowano

Nie nadążam za tym tematem, co raz nowe mody ;) zaciski mega :kox::kox: gdzie malowałeś, ile taki interes ?

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje :hi: caly czas cos sie dzieje ale koniec projektu juz niedlugo

Malowane w firmie ELTOM katowice

Cena 450 zl

Profi robota-naprawde polecam

Opublikowano

gratulacje zadbanej b6 :) przejrzałem cały temat jestem pod wielkim wrażeniem :)

Opublikowano
  • Autor

gratulacje zadbanej b6 :) przejrzałem cały temat jestem pod wielkim wrażeniem :)

:hi: dziekuje

Musze wogole pierwszy post ogarnac :D

Jutro dodam zdjecia z nowego moda ;)

zdjec nie udalo sie zrobic ale za to mala zapowiedz :decayed:

Opublikowano

ale ześ auto wylizał

Opublikowano

Dziekuje :hi: caly czas cos sie dzieje ale koniec projektu juz niedlugo

Malowane w firmie ELTOM katowice

Cena 450 zl

Profi robota-naprawde polecam

koszt spory, ale najgorsze bo auto masz przez kilka dni uziemione :kwasny:

czujniki z tyłu fajna sprawa bo w sedanie do tyłu ciężko wyczuć ile mamy miejsca :facepalm:

kamerki nie będzie ?? :naughty::naughty:

świeci się jak psu :grin::grin:

do swojego się przymierzam lada chwila

Edytowane przez kupczak90

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

cena hm nie taka strasza, niektorzy na forum wolali 600 :grin::grin: zl za pomalowanie a tutaj 150 zl taniej

1 lub 2 dni i masz zrobione :wink:

chyba ze masz nowy komplet na podmianke to tylko wizyta u lakiernika i mechanik pozniej chyba ze sam zmienisz


Bartek dzieki za podeslanie na sprawdzenie modulu kontroli cisnienia, jednak jest uwalony a twoj smiga ladnie :D nie pogniewasz sie jak sobie zostawie :grin:

Edytowane przez andr3i

Opublikowano

Ta, ta... A może czujniki do zimówek też Ci podesłać? ;-)

Edytowane przez barrowiec1

Opublikowano
  • Autor

glupio mi bylo juz pytac :decayed:

Opublikowano

Szczerze powiedziawszy, to mam jeden komplet na zbyciu [emoji6]

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

panowie chyba zepsul mi sie zamek w bagazniku bo ani z pilota ani z boczka drzwi nie moge otworzyc bagaznika jedynie z kluczyka recznie

auto zamyka sie normalnie tylko pytanie czy ew moze byc inna przyczyna niz sam zamek ?

Opublikowano

sprawdz, czy na tym serwomotorku pojawia sie napiecie, gdy naciskasz przycisk (zamek musi byc wtedy zamkniety), jesli tak to odpowiedz masz jasna. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.