Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w 1.9 da sie urwać :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

:huh::huh::huh:

no chyba Tomek nie zrozumiales tego smiechu na koncu

Z fona czytałem i nie zauważyłem :wink:

w 1.8t nie da sie urwac miski nie wiem czy w 1.9 jest duzo inaczej generalnie obrywa jak juz tylko podpora skrzyni ktora jest pancerna i kosztuje grosze wiec marny argument.. :P krec w dol!

10487221_893877900656083_16388634584215911007719_893877923989414_141401139500781

Ja już wymieniałem :grin:

SYaDTuA.jpg

Opublikowano

to ja bardziej uwazam :P

Opublikowano

15 tys od lipca a Ty? :P

Opublikowano
  • Autor

Napalilem sie na gwint wiec jak tylko bedzie to skrece ladnie zeby siadlo ale te kola raczej nie zostana

Opublikowano

no 50 rocznie to duzo ja max 30 robie ale ja młody jestem :D

Opublikowano
  • Autor

upatrzalem taki zestawik, ale o gwintach to ja za duzo nie wiem...ktos cos moze doradziec, budzet tak do 3000zl

http://www.apcoilovers.com/ap_coilover_details.php?id=36

Opublikowano

Jakbyś dołożył co nieco to byś miał BC Racing... Ja też długo się zastanawiałem i wybór właśnie padł na BC a dlaczego?

Ma cechy,na których mi zależało, m.in.

- mocowania wykonane z wysokiej jakości aluminium

- 30-sto stopniowa regulacja twardości
- regulacja wysokości sprężyn
- regulacja wysokości dolnego mocowania w celu zapewnienia pracy w pełnym skoku...
Pełny zakres mocowania... reszta tutaj. :good:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/65142-b7-blb-by-akjam-s-lines4recaro-s4b7rs619-kiera-tts-led-a6c6-carbon-rs4-wydechs4-3sdm-gwint-bc-racing-heble-s4-str111/?p=4342148

A tak siadło na autku...

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/65142-b7-blb-by-akjam-s-lines4recaro-s4b7rs619-kiera-tts-led-a6c6-carbon-rs4-wydechs4-3sdm-gwint-bc-racing-heble-s4-str111/?p=4363504

:wink4:

Opublikowano

Z 50tysi na rok ;)

czyli tyle co jak od czerwca 2011 :v

Opublikowano
  • Autor

To już lepiej kup Vogtland
Tomek te co dales wyczytalem nie maja regulacji sily tlumienia o ile dobrze tlumacze

Jakbyś dołożył co nieco to byś miał BC Racing... Ja też długo się zastanawiałem i wybór właśnie padł na BC a dlaczego?
Ma cechy,na których mi zależało, m.in.
- mocowania wykonane z wysokiej jakości aluminium
- 30-sto stopniowa regulacja twardości
- regulacja wysokości sprężyn
- regulacja wysokości dolnego mocowania w celu zapewnienia pracy w pełnym skoku...
Pełny zakres mocowania... reszta tutaj.

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7,RS6'19, KIERA TTS, LED A6C6, CARBON RS4, WYDECHS4, 3SDM, GWINT BC RACING, HEBLE S4/ str.111 - B7 A4/S4/RS4 - Audi A4 Klub Polska

A tak siadło na autku...

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7,RS6'19, KIERA TTS, LED A6C6, CARBON RS4, WYDECHS4, 3SDM, GWINT BC RACING, HEBLE S4/ str.111 - B7 A4/S4/RS4 - Audi A4 Klub Polska


moze i warto dolozyc ale to juz kwota 4400 zl :kwasny::kwasny:

Opublikowano

moze i warto dolozyc ale to juz kwota 4400 zl :kwasny::kwasny:

w życiu nie dał bym tyle kasy za gwint do samochodu do codziennego użytku :doh: , no chyba że chcesz na torach się ścigać

Opublikowano
  • Autor

Ale ja zawsze stawiam na jakosc

Cena jest spora nie ma co ukrywac

Moze i nie wykorzystam takiego zestawu w pelni ale nie mowie tez ze go kupie

Narazie rozwazam rozne zestawy i czytam po necie opinie ludzi

Opublikowano

vogtland nie ma regulacji ale moim zdaniem jest tam zbędna, do jazdy na co dzień, do dużych przebiegów jest idealny, dla mnie 100% bardziej komfortowy niż zawias s-line

Opublikowano

moze i warto dolozyc ale to juz kwota 4400 zl :kwasny: :kwasny:

Ja dałem 5 stówek mniej...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

wczoraj walka z podmiana kata na jutrzejszy przeglad, okolo 2,5 godziny zeszlo by dostac sie do srub wszytskich z czego trzeba bylo przerobic 2 klucze zeby poodkrecac....w sobote zas zakladanie DP :grin:

gn0FU5J.jpg

Opublikowano

zachciało sie mocy :decayed:

nie ma jak przegląd w PL. :jerk:

Opublikowano

zachciało sie mocy :decayed:

nie ma jak przegląd w PL. :jerk:

Co racja to racja :) u nas przegląd to pikuś... gorzej jak ktoś dużo po Europie jeździ :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.