Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co myślicie o tych felgach? Pilne :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdecydowanie te na drugim, tylko radzę zwiększyć rozmiar :wink4:

Opublikowano
:mysli:.....Pozostałbym osobiście przy pierwszych :wink4: A jak już chcesz zmienić to poszukaj czegoś całkiem innego :gwizdanie:
Opublikowano

Ja jestem za tymi z 2 zdjęcia takie moje zdanie każdy ma inne

pozdrawiam

Opublikowano

Rzecz gustu, ale te z drugiej fotki wyglądają jak dekle :confused4:

Opublikowano
  • Autor

te z drugiej fotki są z modelu b7, no i faktycznie wyglądają trochę kołpakowato

Opublikowano

żadne mi nie leżą :no:

Opublikowano

DSC03626.JPG

a takie? za 1240 zł dobrej firmy

PDW

Opublikowano
  • Autor

za bardzo mi się nie podobają felgi srebrno - czarne, więc nie za bardzo, najlepszy jest wzór z b5 S4 no ale ciężko je zdobyć a jak już są to dosyć mocno poturbowane. Te felgi z b7 w dobrej cenie mogę mieć bo za 800 zł, no a co oryginał to oryginał, chociaż te które mam to są Zendery a Zender to tuner Ferrari i Maseratti więc co do jakości to nie ma dwóch zdań no i przy tym je mam w znakomitym stanie

Opublikowano

za bardzo mi się nie podobają felgi srebrno - czarne, więc nie za bardzo, najlepszy jest wzór z b5 S4 no ale ciężko je zdobyć a jak już są to dosyć mocno poturbowane. Te felgi z b7 w dobrej cenie mogę mieć bo za 800 zł, no a co oryginał to oryginał, chociaż te które mam to są Zendery a Zender to tuner Ferrari i Maseratti więc co do jakości to nie ma dwóch zdań no i przy tym je mam w znakomitym stanie

a jakie są z B7? Wrzuć foto

Opublikowano

bez rewelacji, osobiście szukał bym czegoś ładniejszego

Opublikowano

Te od B7 to najgorsze felgi jakie audi zapodało w całej swojej karierze.

Opublikowano

może takie, są ładne

1028098313_2

Opublikowano
  • Autor

te z b7 są na drugiej fotce, paput te które teraz dałeś są dosyć ładne. Głównie zależy mi żeby nie dokładać do interesu za dużo bo nie ma sensu dokładać do felg pozostając dalej przy rozmiarze 16", ale tak jak pisałem mogę te felgi z drugiego zdjęcia mieć za 800 zł i pomyślałem że jeśli te które mam, sprzedam w takiej cenie żeby do tych b7 dołożyć max 150 zł to by się jeszcze opłacało bo zawsze będą oryginalne z audi. Jak na razie widzę z waszych opinii że w wyglądzie to bym sobie raczej nie polepszył. Czekam na dalsze komentarze :)

Opublikowano

ten felunek tylko 1000 zł kosztuje :gwizdanie:

Opublikowano

Michał, a borbety?

http://allegro.pl/item1004990756_borbet_16_5x112_audi_a4_a6_vw_passat.html

Całkiem nieźle się prezentują ani za duże ani za małe (chodzi o 16 oczywiście).

mogą być tylko szkoda że to Gliwice :decayed:

Opublikowano

Michał, a borbety?

http://allegro.pl/item1004990756_borbet_16_5x112_audi_a4_a6_vw_passat.html

Całkiem nieźle się prezentują ani za duże ani za małe (chodzi o 16 oczywiście).

mogą być tylko szkoda że to Gliwice :decayed:

Myślałem o Michale bo on rozpoczął ten wątek i jest ze śląskiego.

Opublikowano

Michał, a borbety?

http://allegro.pl/item1004990756_borbet_16_5x112_audi_a4_a6_vw_passat.html

Całkiem nieźle się prezentują ani za duże ani za małe (chodzi o 16 oczywiście).

mogą być tylko szkoda że to Gliwice :decayed:

Myślałem o Michale bo on rozpoczął ten wątek i jest ze śląskiego.

ale skucha :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za propozycje, te borbety mi najbardziej się podobają, są podobne do s4. Te felgi z b7 sprzedaje znajomy i w dobrej cenie bo jak patrzyłem to lecą normalnie po ok. 1300 zł dlatego tak mnie kuszą. Inne felgi nie wchodzą w grę bo nawet jakbym kupił te borbety to niewiele zyskam oprócz troche lepszego wyglądu. Zobaczę, jak sprzedam te moje aktualne to biorę te z b7 a jak nie to zostaję przy moich zenderach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.