Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i wylądowało na allegro... :pali:

Jeśli ktoś gdzieś może wystawić to ogłoszenie, to będę wdzięczny :wink:

Audi A4 S4 2.7V6 BITURBO quattro S-line, IDEAŁ! (3030741417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

też se pozwoliłem udostępnić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I caly facebook zawalony Twoim ogloszeniem:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie mam :wink:

Musze zrobic. Jak ktos bedzie powaznie zainteresowany autem, to wnetrze moze obejrzec na zywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znajdzie się chętny, patrząc po dziale zakup kontrolowany to teraz wszyscy szukają B8 za 50 tys zł, B7 za 30 tys, więc ciekawe jakie będzie w tym przypadku, bo auto super tylko czy ktoś to doceni w tych czasach.

Soczewki są z B8, więc cena uzasadniona myślę.

:decayed:

w takim razie powinienem dostac jaki procencik ze sprzedazy

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zaznaczyłeś, że jest bezwypadkowy w ogłoszeniu?

Pewnie w Polsce nikt go nie kupi, na Twoim miejscu wystawiłbym na mobile, tam cenią sobie dobre auto, bo u nas to w dalszym ciągu lipa ze sprzedawaniem porobionych aut. Powodzenia w sprzedaży i zakupie nowego wymarzonego auta :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zaznaczyłeś, że jest bezwypadkowy w ogłoszeniu?

Mały szacher macher - zaznaczyłem żeby ludzie nie eliminowali go korzystając z wyszukiwania... bo każdy szuka "bezwypadka", a mój jest raptem po wymianie zderzaka, maski i chłodnicy. Nawet pas przedni został na swoim miejscu.

W opisie na samym górze jest informacja o kolizji, a każdy zainteresowany dostanie komplet zdjęć z miejsca stuknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dziwie Ci się, większość szukając auta zaznacza bezwypadkowy :wink:. Szkoda auta, ale fakt faktem całe życie jednym autem się nie przejeździ, kupuj rs- a od Kosiniaka i jakieś punto do miasta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on jest bezwypadkowy :D wypadek w polskim prawie ma miejsce jak ktos ucierpi :D a tak to jest kolizja :D:D

fly, ale zdjecia wnetrza jakiekolwiek wrzuc, naprawde. Bez nich ogloszenie jest jakby niepelne ;)

ps. co do fot, to fajne, choc nie podobaja mi sie te pod mostem, srebrny samochod i szare slupy, troche sie gubi fura, ale i tak fajne ;)

greets

---------- Post dopisany 02-03-2013 at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 18:45 ----------

no i jak tam Fly, sprzedales? jest jakies zainteresowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, cały czas u mnie. Zainteresowanie mizerne :) zresztą wcale mi się nie śpieszy do rozstawania się z tym autem... zbyt fajnie jeździ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka chyba jest kolej rzeczy ... ze jak ktos ma dobre auto to przewaznie chce za nie kwote adekwatna do stanu...a skoro kwota adekwatna do stanu a auto dobre tzn ze cena nie jest niska ...a Polacy przyzwyczajeni do aut z gubina i rzeszowa gdzie "stan igla a cena promocyjna" nie chca kupowac aut ktore sa "za drogie bo z rzeszowa i gubina sa o 30% tansze" :)

az sie boje jak bede sprzedawac swoja a8 ....

Powodzenia w sprzedazy za kwote ktora Cie usatysfakcjonuje :)

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

quadysz

z tego cowidze w profilu to ty tez masz zrobione b6 z 2.7bit ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az sie boje jak bede sprzedawac swoja a8 ....

Każda potwora znajdzie swojego amatora :decayed:

A tak serio, to jak sprzedawałem 3lata temu A4 to znalazło się kilku mądrych komentatorów ogłoszenia. Ale na nic były ich komentarze-analizy, bo po tygodniu odezwał sie jeden jedynychłopac z Rybnika, który następnego dnia przyjechał i był zdecydowany na zakup. Utargował co prawda całe 5k w zamian odebranie auta na zimowych 16tach a nie letnich 18tkach z nowiutkimi oponami, ale ta opcja równiez mi barddzo pasowała. Cena za auto wynosiła wówczas 84k bez kół.

Da się? Da się! :decayed:

A ostatecznie na samochód zdecydował się mój ojciec, aktualnie ma 90k przebiegu i zero awarii/usterek itp.

Za jakis rok ojciec planuje przesiadkę do czegoś większego/wyższego i B7 wróci wtedy znowu do mnie, bo strasznie miło wspominam ten samochód.

Flyer, cały wywód tylko dla zwróćenie uwagi na dwie rzeczy - 1) da się sprzedać dobre auto w dobej cenie i "opinie" malkontentów nic tu nie zmienią 2) zastanów się dobrze czy inne/większe auto jest Ci na prawdę potrzebne i czy po sprzedaży nie będziesz żałował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosemeyer wiem ze sie da ... tylko nieraz jest tak ze auto mimo ze zadabne to stoi i stoi.

Przyklad moja a4 b5 ktora poszla szybko mimo najwyzszej ceny za ten rocznik i pierwszy kupiec ktory zadzwonil ten kupil.

TT stala z 2 miesiace ... jedna po zimie pierwszy telefon i odrazu kupiec.

S6 c5 poszla w pare dni ... mimo najwyzeszej ceny ze wszystkich s6 c5

ostatnio znowu byla na allegro i poszla w tydzien mimo jednej z wyzszych cen wsrod s6 c5.

s6 c6 ... najnizsza cena i nie bylo sie do czego przyczepic ... stala pol roku ( 0 telefonow ) az wywiozlem do niemiec i poszla w niecale 2 tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 avant to bezapelacyjnie najładniejsze kombi a4!

Twoje do tego prezentuje się rasowo, tylko mi cały czas te progi nie leżą:wink:

Moc też niczego sobie, do tego ciechociemne.

Problemem przy modzeniu jest to, że trzeba następne kupić przynajmniej równie szybkie, a tu już pojawia się kłopot kasowy:kwasny:

Jak planujesz a6 tdi to będzie muł bagienny jak cholera w odniesieniu do obecnego.

Rekomendowana zmiana do s4 lub tdi v6 ale b8 :wink:

Przecież Flayer ma Seryjne progi:wink:

:decayed:

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Problemem przy modzeniu jest to, że trzeba następne kupić przynajmniej równie szybkie, a tu już pojawia się kłopot kasowy:kwasny:

Jak planujesz a6 tdi to będzie muł bagienny jak cholera w odniesieniu do obecnego.

Rekomendowana zmiana do s4 lub tdi v6 ale b8 :wink:

Osiagi nie są priorytetem, ale na pewno mniejszego silnika jak 3 litry nie będzie... raczej diesel, bo zaczynam jeździć znacznie więcej niż dotychczas.

Co będzie następne - nie wiem, wszystko zależy od tego co się trafi. Co do B8... chyba nie chce :wink:

C6 3.0TDI z coolerem, wydechem i softem powinno wypluć 320-330PS, więc jakoś to będzie się toczyć :naughty:

530d też mam cały czas z tyłu głowy, ale jednak mam obawy o mocne RWD, w lato super, w zimę już gorzej.

ja się ostatnio przymierzałem do b8 i uznałem, że jest ok jeśli chodzi o miejsce.

c6 po lifcie ma ten dramat świąteczny w przednich lampach, już bym wolał te ledy mieć na czole, chyba:facepalm:

może faktycznie jakby tam coś niecoś wymienić to już będzie przyspieszało.

ostatnio stwierdziłem, że wezmę sobie takie c7 v6 tdi na jeden dzień z aso i sprawdzę czy ta moja awersja do młockarni nie jest przypadkiem przesadzona:wink:

a może i się okazać, że jedzie wystarczająco na codzień.

z bmw mam ten sam problem, jestem prawie przekonany, że jeżdziłoby mi się tym fajnie, ale rwd mnie mimo wszystko odstrasza.

mój sąsiad ma ciekawy zestaw, landcruiser v8 benzyna i smart do miasta:decayed:

Jezeli ktoś nie ma nie wiadomo jakich wymagań co do ilości miejsca na tylnej kanapie to B8 na tyle urosło zedarrade spokojnie jako wygodne auto rodzinn.C7 fajne ale to juz wielka ciężka krowa a A4 mimo ze i tak juz jest to kawał auta jest mimo wszystko zwinniejsze co dla mnie jest dużą zaletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly klient sie znajdzie:wink:

Ps. Wystawiles moze juz na mobile.de ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 avant to bezapelacyjnie najładniejsze kombi a4!

Twoje do tego prezentuje się rasowo, tylko mi cały czas te progi nie leżą:wink:

Moc też niczego sobie, do tego ciechociemne.

Problemem przy modzeniu jest to, że trzeba następne kupić przynajmniej równie szybkie, a tu już pojawia się kłopot kasowy:kwasny:

Jak planujesz a6 tdi to będzie muł bagienny jak cholera w odniesieniu do obecnego.

Rekomendowana zmiana do s4 lub tdi v6 ale b8 :wink:

Przecież Flayer ma Seryjne progi:wink:

:decayed:

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Problemem przy modzeniu jest to, że trzeba następne kupić przynajmniej równie szybkie, a tu już pojawia się kłopot kasowy:kwasny:

Jak planujesz a6 tdi to będzie muł bagienny jak cholera w odniesieniu do obecnego.

Rekomendowana zmiana do s4 lub tdi v6 ale b8 :wink:

Osiagi nie są priorytetem, ale na pewno mniejszego silnika jak 3 litry nie będzie... raczej diesel, bo zaczynam jeździć znacznie więcej niż dotychczas.

Co będzie następne - nie wiem, wszystko zależy od tego co się trafi. Co do B8... chyba nie chce :wink:

C6 3.0TDI z coolerem, wydechem i softem powinno wypluć 320-330PS, więc jakoś to będzie się toczyć :naughty:

530d też mam cały czas z tyłu głowy, ale jednak mam obawy o mocne RWD, w lato super, w zimę już gorzej.

ja się ostatnio przymierzałem do b8 i uznałem, że jest ok jeśli chodzi o miejsce.

c6 po lifcie ma ten dramat świąteczny w przednich lampach, już bym wolał te ledy mieć na czole, chyba:facepalm:

może faktycznie jakby tam coś niecoś wymienić to już będzie przyspieszało.

ostatnio stwierdziłem, że wezmę sobie takie c7 v6 tdi na jeden dzień z aso i sprawdzę czy ta moja awersja do młockarni nie jest przypadkiem przesadzona:wink:

a może i się okazać, że jedzie wystarczająco na codzień.

z bmw mam ten sam problem, jestem prawie przekonany, że jeżdziłoby mi się tym fajnie, ale rwd mnie mimo wszystko odstrasza.

mój sąsiad ma ciekawy zestaw, landcruiser v8 benzyna i smart do miasta:decayed:

Jezeli ktoś nie ma nie wiadomo jakich wymagań co do ilości miejsca na tylnej kanapie to B8 na tyle urosło zedarrade spokojnie jako wygodne auto rodzinn.C7 fajne ale to juz wielka ciężka krowa a A4 mimo ze i tak juz jest to kawał auta jest mimo wszystko zwinniejsze co dla mnie jest dużą zaletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quadysz

z tego cowidze w profilu to ty tez masz zrobione b6 z 2.7bit ?

ano jakos tak ;) juz z pol roku ;)

Fly jak zadzwoni ktos zdecydowany to pewnie scisnie Cie w gardle ;)

A mobile to naprawde dobry pomysl biorac pod uwage nasze igly o przebiegu 170k km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...