Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Fly klient sie znajdzie:wink:

Ps. Wystawiles moze juz na mobile.de ?

Nie, ciężko mi na sercu... :grin:

Ogarniam ostatnie duperelki, w weekend zrobiliśmy u boberka w końcu silnik wycieraczki tył, został jeszcze zamek klapy.

Za 3 tygodnie wpada też nowy wydech 2x2,5", obecny byłby raczej za głośny dla przyszłego właściciela :grin:

Jeszcze nie wiem, czy wystawie na mobile... tak jak pisał Rosemeyer - przed 30-stką nie potrzebuje większego auta i ciężko mi się z nim rozstać.

Kusi mnie teraz 400+... :whistling:

Eh, jak z babą :decayed:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
przed 30-stką nie potrzebuje większego auta

Ja pierwsze A6 kupiłem właśnie w dzień 30-tych urodzin:grin:

Opublikowano
Rosemeyer - przed 30-stką nie potrzebuje większego auta i ciężko mi się z nim rozstać.

Kusi mnie teraz 400+... :whistling:

Dlatego odpuść sobie sprzedaż, dokończ/popraw mody i póki nie będziesz się mieścił do bagażnika z wózkiem i innymi bambetlami to nawet nie myśl o sprzedawaniu :wink:

Opublikowano

ee tam niech se stoi na allegro, i tak pewnie nikt nie kupi. ja bym go tam zostawil w rodzinie i zbieral na drugi ;)

Opublikowano

Ja bym zostawił.

Opublikowano

bez przesady - jakie by auto nie było to nie ma co tracić*życia na jazdę jednym :decayed: trzeba poznawać nowe :wink:

Opublikowano

i jak sprzedaż ? ?

Opublikowano
  • Autor

Na razie nie wznawiam ogłoszenia na allegro, chwilowo straciłem ochotę na pozbywanie się... :)

Opublikowano
Na razie nie wznawiam ogłoszenia na allegro, chwilowo straciłem ochotę na pozbywanie się... :)

Jak baba:grin:

I dobrze...:wink:

Opublikowano
Na razie nie wznawiam ogłoszenia na allegro, chwilowo straciłem ochotę na pozbywanie się... :)

:naughty: to tak jak ja :wink:

Opublikowano
  • Autor
Jak baba:grin:

no przeciez pisałem parę postów wcześniej... :decayed:

:naughty: to tak jak ja :wink:

:banan:

Opublikowano
Na razie nie wznawiam ogłoszenia na allegro, chwilowo straciłem ochotę na pozbywanie się... :)

Oby na jak najdłużej! ::decayed:

Opublikowano

to jakieś nowe graty wpadają :naughty:

Opublikowano

dozbierasz do s4 b8 i zmieniaj, inaczej pozostanie niedosyt:wink:

Opublikowano
  • Autor
to jakieś nowe graty wpadają :naughty:

Nie, w najbliższym czasie to tylko nowy wydech 2x2,5", musze felgi RH (ten wzór a'ka MTM Bimoto) oddać do renowacji, jakieś opony na lato kupić... i tyle.

Chciałbym w końcu dorwać też jakieś Recarosy, ale zawsze są ważniejsze wydatki.

Opublikowano
chwilowo straciłem ochotę na pozbywanie się... :)

bardzo madra decyzja :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja do sportowej jazdy polecam zawsze hankook v12 evo. Podczas ekstremalnej jazdy pozwalają swietnie wyczuwac auto- ja sie czuje na nich pewnie, i żadnych innych nie chce . Ceny tez maja przystepne

Opublikowano

Pirelli ja mam na pierwszy montaż i po 30 tys km połowy wysokosci bieżnika na przodzie nie ma :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.