Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo poważnie rozkminiam... :naughty:

a dlaczego nie Potenza ?

a czy ja mówię, że nie? :) Miałem kiedyś krótko Potenzy, jeżdziło się elegancko, ale przelatałem na nich raptem tydzień, więc nie mam zadania...

A czemu nie :decayed:

Bez sensu do takiego użytkowania jak moje, fajnie wyglądają, ale w deszczu chcę za***rdalać bezstresowo :decayed:

---------- Post dopisany 29-04-2013 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 16:04 ----------

Ciekawostka - nie mialem zadnych telefonow z allegro... do dziś :facepalm: a aukcja od 2,5 miesiaca w archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważnie rozkminiam... :naughty:

a dlaczego nie Potenza ?

a czy ja mówię, że nie? :) Miałem kiedyś krótko Potenzy, jeżdziło się elegancko, ale przelatałem na nich raptem tydzień, więc nie mam zadania...

A czemu nie :decayed:

Bez sensu do takiego użytkowania jak moje, fajnie wyglądają, ale w deszczu chcę za***rdalać bezstresowo :decayed:

---------- Post dopisany 29-04-2013 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 16:04 ----------

Ciekawostka - nie mialem zadnych telefonow z allegro... do dziś :facepalm: a aukcja od 2,5 miesiaca w archiwum.

ja zrobiłem na BS 100.000, oczywiście nie na jednym komplecie.

jak dotąd nie trafiłem na opony które bardziej by mi odpowiadały.

Bardzo bezpośrednie, łatwo wyczuć zbliżający się limit, twarde- co nie każdemu może pasować.

Ja mam 225/17 zapłaciłem 390/szt.

Nigdy czynnikiem decydującym nie było dla mnie czy opony są ciche, bo najistotniejsze jest dla mnie czy są szybkie i bezpośrednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Potenzy RE50A Runflat jak dla mnie opona bardzo dobrze kleiła, zdarzyło się nawet uślizgnięcie sprzęgła. Do tego bardzo twarda. Teraz mam Vredsteiny także za kilka dni dam znać jak się spisują:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w poniedziałek po majówce jedziemy na nowy wydech :naughty:

Vario wydipował mi nowe końcówki 100mm:

478993_515301685201220_2142982375_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro odbieram z renowacji bardzo fajne koło - RH, wzór MTM Bimoto - 18", 8 cali, ET35.

Felgi będą na sprzedaż.

Pomalowane proszkowo w grafit (ani jasny, ani ciemny - idealny :wink: ) z połyskiem.

Felga wyglada tak:

felgi_aluminiowe_artec_fmg5.jpg

Jutro wrzucam ogłoszenie na forum razem z dokładnymi zdjęciami. W razie pytań, czy zainteresowania, walić na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

conti odpusc zerknij na watek o letnich tam sa foty jak mi sie wysraly na drodze w nocy sport contact 2

glosne jak zadne inne do tego sliskie jak popada deszcz jak gowno -- takiego badziewia w zyciu jeszcze na aucie nie mialem i mial wiecej nie bede :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

conti odpusc zerknij na watek o letnich tam sa foty jak mi sie wysraly na drodze w nocy sport contact 2

glosne jak zadne inne do tego sliskie jak popada deszcz jak gowno -- takiego badziewia w zyciu jeszcze na aucie nie mialem i mial wiecej nie bede :facepalm:

to jesteś pierwszą osobą która narzeka na conti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Sport Contact 2 oraz 3 jedyna wada to szybka ścieralność opon. Za to są mega ciche i trzymają dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Conti letnie( premium i sport contact) w A4 i w dwóch A6 założone i złego słowa na nie powiedzieć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec, w jednym miejscu zauwazylismy, ze koncowka chyba obila sie o dokladke, albo cos w nia trafilo... pojezdze z miesiac i dam znac czy sie trzyma :)

Jedyny minus - za***iście absorbuja kurz i piasek... Myjka > krotki przejazd i sa zakurzone :kwasny:

...ale za to nowym wydechem sie meeeeega jaram :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za wydech teraz masz? Zamówiłeś firmowy czy robili na zamówienie? Pokazuj fotke z pod auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen custom, tłumiki robione pod auto na miejscu... Moto Wydech - robia wydechy i coolery dla Sportmile.

Brzmi genialnie, nie za glosno, nie za cicho.

Fotek za bardzo nie mam, tylko jedna kiepska srajfonem.

img0087r.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja! Auto na boku postawiliscie zeby zamontować?? :polew::polew:

Podaj m/w koszta na priv jak możesz:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...