Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

307km

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na szóstce hamowana? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Eee.. nie ma podjarki, bo strojenie jutro :) Auto zostalo u Witka.

Nie wiem ile wyjdzie... ale nie spodziewam sie wiecej niz 300-310PS - mam nadzieje, ze rozrzad jest ustawiony dobrze i nic innego nie wyskoczy...

Dzis sie przejechalem z bajkiem z Mineralnej na spota i te jego lzejsze 200PS jezdzi podobnie do moich ciezkich 250PS - albo to tylko wrazenie na fotelu pasazera :)

Opublikowano

albo to tylko wrazenie na fotelu pasazera :)

na fotelu pasażera zawsze wydaje sie szybciej , a z tyłu to już wogóle :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

albo to tylko wrazenie na fotelu pasazera :)

na fotelu pasażera zawsze wydaje sie szybciej , a z tyłu to już wogóle :kox: :kox: :kox:

Dokładnie... z tyłu najlepsze wrażenia :naughty:

bmw_m5_funny_dog_ad.jpg

Opublikowano

Eee.. nie ma podjarki, bo strojenie jutro :) Auto zostalo u Witka.

Nie wiem ile wyjdzie... ale nie spodziewam sie wiecej niz 300-310PS - mam nadzieje, ze rozrzad jest ustawiony dobrze i nic innego nie wyskoczy...

Dzis sie przejechalem z bajkiem z Mineralnej na spota i te jego lzejsze 200PS jezdzi podobnie do moich ciezkich 250PS - albo to tylko wrazenie na fotelu pasazera :)

można było wczoraj kreski jakieś uskutecznić.. :wink4:

Opublikowano

Fly ile wazy twoja padaczka ??? ważyłeś może po swapie ???

Opublikowano
  • Autor

można było wczoraj kreski jakieś uskutecznić.. :wink4:

nawet jakbysmy chcieli, to na krakowskiej nie ma na to miejsca o tej godzinie :)

Fly ile wazy twoja padaczka ??? ważyłeś może po swapie ???

Nie, ale zwaze ktoregos pieknego dnia. W papierach 2.5TDI wazylo 1720kg na 17".

Opublikowano

W papierach 2.5TDI wazylo 1720kg na 17" + moje tłuste dópsko .

esa chyba poniżej 1500kg :>

Opublikowano
  • Autor

esa chyba poniżej 1500kg :>

marzenia :naughty:

na bank ponad 1600kg Twoja wazy.

Opublikowano

esa chyba poniżej 1500kg :>

marzenia :naughty:

na bank ponad 1600kg Twoja wazy.

patrze na dane w DR :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Sedan wazy kolo 1600kg... wiec Twoj avant [w dodatku z ciezkimi recarosami] na bank ponad 1600.

Moja padaka na pewno ponad 1700kg + duze ciezkie hamulce + duze kola + ciezki kierownick :gwizdanie: ... musze zwazyc ja dokladnie.

Opublikowano

Sedan wazy kolo 1600kg... wiec Twoj avant [w dodatku z ciezkimi recarosami] na bank ponad 1600.

Moja padaka na pewno ponad 1700kg + duze ciezkie hamulce + duze kola + ciezki kierownick :gwizdanie: ... musze zwazyc ja dokladnie.

to w dowodzie byłyby mylne dane ????

Opublikowano
  • Autor

nie wiem, trzeba jechac na wage, ale to co w dowodzie rzadko ma pokrycie w realu.

Opublikowano

kochanego cialka nigdy za wiele :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

nie wiem, trzeba jechac na wage, ale to co w dowodzie rzadko ma pokrycie w realu.

bo w dowodzie widnieje chyba 1480kg

Opublikowano
  • Autor

bo w dowodzie widnieje chyba 1480kg

Moze to kiedys bylo 1.6 ? Bo tyle pewnie wazy :kox:

Z suchych danych: 1535-1680 kg

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=61134

Opublikowano

W papierach 2.5TDI wazylo 1720kg na 17" + moje tłuste dópsko .

esa chyba poniżej 1500kg :>

Ojjj zdziwisz się ;) Moja 1450kg ;)

Jest temat na SR gdzie kilka osób ważyło eSy...

Opublikowano

moja bodajze 1540 z butla w bagaju , dwoma wzmakami i recaro. Pozatym seryjne heble z S4 + seryjne alu 16. Waga na zlomowisku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.