Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiatam chciałbym przedstawić moje A4

Marka: Audi

Model: A4

Wersja: quattro

Rok produkcji: 1997

Silnik: ALG 2.8 30v bez GAZU :good:

-climatronik

-podgrzewane siedzenia

-4x el.szyby

-2x podłokietnik

-felga ori 15

-fotele kubełki

-el.lusterka

-domykanie szyb z pilota

-pełny FIS

-podgrzewane spryskiwacze szyb

-itd. :naughty:

PLAN:

-Lampy 2 lify przód i tył :good:

-xenon :good:

-fele 17' :good:

-car audi :good:

-białe kierunki boczne :good:

-Podświetlane kratki nawiewów

-czarna podsufitka

-gwint

-przyciemnione szyby

-lotka RS :good:

-więcej mocy :evil: w trakcie....

- nowy wydech :good:

- duże lusterko lewe :good:

auto zakupione a miesiące temu wyglądało tak:

LIJl9.jpg

yPEjA.jpg

fv01S.jpg

Auto wygladało kiepsko ;( poprzedni wyłaściciel nic nie dbał o auto

Nadeszły zmiany mam nadzieje ze na lepsze :wink4:

-lampy po 2 lifcie + xenon :cool1:

fwokS.jpg

-białe kierunki

-nowe Fele 17'

yRKw9.jpg

-lampy po 2 lifcie

-coś do grania :evil:

LMcQJ.jpg

yXcJS.jpg

Wnętrze:

CqlF0.jpg

vQs8i.jpg

vQx7A.jpg

Cqt8r.jpg

Opublikowano

Sprawdzałeś przebieg? :gwizdanie: bo to chyba auto ze Szwecji

Przynajmniej masz już spryskiwacze reflektorów.

Po zmianach prezentuje się bardzo dobrze :kox: jeszcze lekka gleba by się przydała.

Opublikowano
  • Autor

Kto patrzy teraz na przebieg :tongue4:

Na budziku 210tysi :hi:

Już jest nisko i wszędzie przycieram ale gleba będzie...

Opublikowano

Ale wiesz o tym, że przebieg auta ze Szwecji można sprawdzić na stronie internetowej?

Opublikowano

Super :) Prawie jak moja :naughty: Tylko felunek inny :) Pokaż wnętrze i co z grillem? :gwizdanie: Może ramka w czerń? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no grilla jeszcze nie tykałem,ale coś tam bedzie drapnięte; :cool1:

foto wnetrza wieczorkiem

Opublikowano

fajny :kox: i silniczek spory oby Ci jak najlepiej chodzilo i naj mniej paliło

szerokosci :>

Opublikowano

Ladny awancik wszystko mi sie podoba :>b

Opublikowano

tez fajny zestaw 2.8 + q :good:

V6 ładnie mruczy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mój nie chce mruczeć :confused4:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy wydech

Nowa lotka

Podświetlenie nóg

Wieczorna sesja:

CWAeS.jpg

CWMIA.jpg

CX5FJ.jpg

CXaF0.jpg

CXEAJ.jpg

Opublikowano

fajne autko, lewa rurka wydechu mogłaby być bardziej schowana :cool1:

a podświetlanie w nogach mogłoby być ledowe białe :kox:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

rura jest teraz po strzale bo nie widziałem wielkiej doniczki: ;(

a podświetlenie jest ledowe ale nie jest białe bo bym musiał zmienić wszystkie żarówki na biel ale to wszystko w swoim czasie :)[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 21:55_________________________________________________robił już ktos swap z 2.8 na 4.2??

Opublikowano
  • Autor

na zagranicznych stronach juz czytałem ,ale ciekawi mnie czy w pl ktoś robił...

Opublikowano

Już jest nisko i wszędzie przycieram ale gleba będzie...

to fajne macie drogi w Toruniu :blink: to ja nigdzie nie przycieram , a mam chyba troche niżej :decayed:

a co do 4.2 to ogarnął to jeden kolo , ale nie z Polski , także na pewno sie mieści :wink4:

Opublikowano
  • Autor

drogi w Toruniu masakra miska juz 3 razy wymieniałem[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 13:25_________________________________________________ale projektem 4.2 jestem zainteresowany

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

drogi w Toruniu masakra miska juz 3 razy wymieniałem[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 13:25_________________________________________________ale projektem 4.2 jestem zainteresowany

już ci mocy brakuje? :shocked: chociaż takie 4.2 w budzie b5 musi łądnie chodzić :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.