Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa


MatteoAlessandro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie z innej bajki. Też mam Bose i prawdę powiedziawszy nie jestem zadowolony. Przy niskiej głośności bas jest prawie żaden, przy wysokiej dopiero się budzi. Też tak masz? W A6 mam zwykły concert z subwooferem i gra o niebo lepiej. Zastanawiam się czy to taka uroda kabrioletu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do basu - chodzi jak należy od samego początku czy muza jest cicho czy głośno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest w ustawieniach rns-e, warto tam również uruchomić tryb cabrio o ile nie masz jeszcze uruchomionego

jeżeli masz inny model radia to niestety nie zgłębiałem tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ...... zimą będzie normalnie jeździć bo i w domu i w pracy mam garaż[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 11:36_________________________________________________Zima przetrwana więc pora na zmiany skoro wreszcie można jeździć bez dachu :-)

Właśnie zamówiłem w Kufatecu lampy tylne od B7 wraz z przejściówkami na kable - w ten sposób już tylko wprawne oko rozpozna że to B7 było kiedyś B6 :-)

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, na pełnym baku w mieście robię ok. 500 km, w cyklu mieszanym ok. 600 km w trasie 700 km - tylko tak to mogę określić

pali ogólnie dużo - komputerowo od 12,5 do 14,5 w mieście

...... ale radość z jazdy wynagradza mi w pełni koszty wachy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tamtą furę jeszcze mam, ale usiłuję sprzedać, a profil przewiduje tylko wpisanie jednego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzalem raz jeszcze twoj temat (zdjecie twojego srodka) i jankesom nie chodzilo o bezpieczenstwo przypadkowego otwarcia dachu, a raczej o wygospdarowanie dodatkowego miejsca na kubki z cola z jakiegos syfmc'ka :> :>

To chyba na specjalne zamówienie był ten tunel śrdokowy z takim uskokiem za skrzynią i z miejscem na kubki :mysli:

Bo ja też mam wersje z USA i mam tunel taki jak u arturro_A6, a co za tym idzie guzik do otwierania dachu też bez problemu obsługuje bez podnoszenia podłokietnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo coś się po drodze zmieniło w budowie tego elementu, w każdym razie od kiedy założyłem moduł który automatyzuje otwieranie/zamykanie dachu to już mi to nie przeszkadza, a miejsca na kubki są super zarówno na kubki jak i np. na telefon i ładowarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dokładnie takie same uchwyty na kubek, ale zamontowane właśnie w podłokietniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku, jak się podniesie tą klapkę górną są 2 uchwyty na kubki. Pod podłokietnikiem jest takie małe korytko tylko, w które mało co się mieści

No i nie mam takiego uskoku za skrzynia biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...