Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7


konus

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było że nic się nie dzieje to zima czas remontów :wink: auto dostało:

-nowe tarcze tył,

-nowe łożyka tył,

-nowe klocki tył,

-zaciski alu od polifta,

-nowe simerbloki na belkę,

-wszystkie przewody hamulcowe na tył,

-nowe filtry i olej,

A wkrótce kpl wahaczy febi i wszystkie przeguby :wink:

No i na jesieni jeszcze auto straciło znaczek na tylnej klapie :decayed:

Jutro może założe dystans na tył po 7 mm na koło:naughty:

Parę pikczersów na winter setupie :whistling::

1394891.jpeg1394893.jpeg1394896.jpeg1394903.jpeg1394894.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda na flatach,zawsze mi się podobało to koło,ile mm brakuje żeby przód i tył był na równi z błotnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miazga... kolorek tych flatów obledny , pozostaje tylko swapik na 1.8T ;D

Postaram się ogarnąć jak zajeżdże silnik :wink: narazie to auto ma dobrze wyglądać a jechać nie musi :grin:

Dobrze wygląda na flatach,zawsze mi się podobało to koło,ile mm brakuje żeby przód i tył był na równi z błotnikiem?

W sensie gleby czy dystansu? przy glebie opona się chowa w nadkole ok 1cm a co do dystansu to nie wiem bo z przodu mam nadkola trochę rozepchane a i nie mam zamiaru wkładać dystansu bo jak w tym sezonie go może obniżę to nie będę skręcał :decayed: a tył to pewnie z 10-15 mm bo et45 robi swoje. Na wiosnę spróbuje po 7mm założyć bo gdzieś mi się walają takie dystanse a później może coś więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żle napisałem o dystans mi chodziło,pytam bo nieźle spasowane:wink:

Dystans to trudno powiedzieć bo wtedy miałem krzywo przykręconą belkę i na prawym kole miałem dystans 7mm a na lewym nic i wyglądało symetrycznie ale już to ogarnąłem i na lato na pewno ląduje po 7mm na obie strony jak nie więcej :naughty: a aktualnie na zimie mam et35 przy 7,5J :wink:

---------- Post dopisany 15-03-2013 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 23:23 ----------

mechanika ogarnięta. Poleciało: kpl. wahaczy z łącznikami stabilizatorów, końcówki drążków, przeguby zewnętrzne, osłony na przeguby wewnętrzne, nowe przewody, palec, kopułka, nowa odma, przewody podciśnieniowe i wymyty cały dolot z przepustnicą :wink: niestety gwint na jednym amorze nawet nie drgnął i świec nie da się wykręcić :facepalm: Dałem tylko d*py bo nie zmieniłem jednego przegubu wew. który miał delikatne luzy i teraz dalej mi coś strzela jak puszczam ostrzej sprzęgło ale podejrzewam też poduchę silnika :kwasny: dzisiaj robie zbieżność o ile przejadę przez wieś :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że fotki podciągnięte i na żywo auto nie robi raczej takiego szału ale mnie się w sumie podoba :wink:

ładna pogoda się robi więc ruszą prace. na początek elementy do malowania w garażu już leżą, podkład bazę i klar dzisaj zamawiam więc co się dzieje :naughty:

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 18:10 ----------

wnętrze trochę odmłodniało. wpadła kiera od esy, kratki podświetlane, tylne słupki poliftowe i półka z lampą stopu. jutro walka z przekładką belki i wlatuje setup letni :wink:

pikczers do tego:

1469581.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto z tą felga miażdży! wygląda kozacko :wink: Z takim silnikiem, tylko auto do lansu robić, sam do tego doszedłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już auto? ja jutro dzwonie pytac w jakim stanie moje:facepalm:, kiedy ruszasz, w piątek,czy w sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary jakie auto... pomalowane ale będę musiał zcieniować sąsiednie elementy bo dramat z dobraniem koloru u mnie... ogarnę to po majovwce :doh: póki co stoi gotowe do złożenia ale nie mam czasu kurfa. dopiero z roboty wróciłem a o 2:00 wyjeżdżam pod poznań i wróce może w nocy z czwartku na piątek :kwasny: jak w piątek będę miał wolne to ogarnę sobie polerkę a jak nie to jak wrócę z roboty i przez całą noc będę walczył :thumbdown:

najwyżej kumpel będzie jechał a ja będę spał po drodze... wszystko mi się tak posrało że dramat :wallbash:

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 21:26 ----------

auto wreszcie trochę ogarnięte. po pomalowaniu poszła szybka korekta przez całą noc bo rano miałem wypad na majóvwkę :kox: wcześniej wpadł jakiś dystans na tył:

1505085.jpeg

1505084.jpeg

dzisiaj dopiero ogarnąłem po części lepiej... odszczyrzyłem po zimie i po malowaniu komorę silnika no i mycie+black hole+3 warstwy blue nattys'a

1505073.jpeg

1505076.jpeg

1505075.jpeg

Za dwa tygodnie wpadnie może mała sesja bo póki co to tyle wyciągniąłem moim starym kalkulatorem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...