Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cztery 18stki ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciał bym wiedzieć co wam się w niej podoba/nie podoba i co mógł bym zmienić/dodać

silniczek 1.8 1995r

4ele szyby

klimatronic

fela 18" 40/225

3xwSr.jpg

IU1ZA.jpg

3ywe0.jpg

qNBEr.jpg

qOh2S.jpg

wkdF0.jpg

3DqwJ.jpg

3F5hJ.jpg

wodAr.jpg

honTS.jpg

hovni.jpg

Opublikowano

No ładna ładna... a ja bym poprosił może jakiś opis do tej niuni...

Masz może przyczepę kempingową? bo jak nie to po co bolec z tyłu ?

Opublikowano
  • Autor

haha noom czasami mi sie przydaje wiec jak na razie odpada ta opcja..

Opublikowano

zmień kierunki na białe

Opublikowano

chciał bym wiedzieć co wam się w niej nie podoba

Ive powiedz panu ... :gwizdanie:

Opublikowano

lampki przód masz ale tylu to się nie zrobiło.......

Opublikowano

chciał bym wiedzieć co wam się w niej nie podoba

Ive powiedz panu ... :gwizdanie:

yebanny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre :good:
Opublikowano

Ale koza :naughty: i lampy przednie okropne. Sam kiedyś chciałem angel eyes, na szczęście zobaczyłem jak wyglądają na żywo i dałem spokój.

Ładne auto ale trochę do zrobienia jeszcze jest.

Opublikowano

fajne aluski i kolorek :gwizdanie:

ale bys sprzatnal w srodku :polew::tongue4:

ja bym troche *dupe* opuscil bo za wysoko stoi :hi:

Opublikowano
  • Autor

była niżej.. ale kola ocierały o nadkola wiec zmieniłem sprężyny na seryjne..

Opublikowano

1. No możesz sprzątnąć w środku :naughty:

2. Lampki z przodu zmień na po lifty

3. tylne lampki na po 1 lifcie nawet jak nie masz dużo kasy, abo na II lift :naughty:

4 wywal hak, i znaczki z tylnej klapy, zostaw tylko OOOO :>

5. Kiera na ta od esy

6. Fela jak ci sie podoba to zostaw, mi raczej nie także tez bym zmienił ale to tobie ma się podobać :good:

7. chlapacze z tyłu :gwizdanie:

I bedzie dobrze :gwizdanie:

Opublikowano

I jeszcze grill od Eski :naughty:

Lampy koniecznie do wymiany :wink4:

Opublikowano

jak dla mnie tooo...

lampy przednie na poliftowe

lampy tylnie poliftowe lub ledy

zawias w dół

kierunki na ciemne

hak do zdjęcia

chlapacze out

felga

swap silnika

...itd

:decayed:

Opublikowano

jak dla mnie tooo...

lampy przednie na poliftowe

lampy tylnie poliftowe lub ledy

zawias w dół

kierunki na ciemne

hak do zdjęcia

chlapacze out

felga

swap silnika

...itd

:decayed:

Krótko mówiąc... zmienić auto? :naughty::tongue4:

Opublikowano

Krótko mówiąc... zmienić auto? :naughty::tongue4:

po co auto zmieniać? :cool1:

zależy jak kto jest na tym punkcie j**nięty :tongue4:

dla mnie zajebistą sprawą było by kupić znów serię i się bawić :)

Opublikowano

jak dla mnie tooo...

lampy przednie na poliftowe

lampy tylnie poliftowe lub ledy

zawias w dół

kierunki na ciemne

hak do zdjęcia

chlapacze out

felga

swap silnika

...itd

:decayed:

podstawowe mody mega rezacza... : :>

Opublikowano

Krótko mówiąc... zmienić auto? :naughty::tongue4:

po co auto zmieniać? :cool1:

zależy jak kto jest na tym punkcie j**nięty :tongue4:

dla mnie zajebistą sprawą było by kupić znów serię i się bawić :)

Mam to samo... dlatego w przeciągu 3 lat miałem 4 samochody :P

Także długa droga przed Tobą karolek61 :naughty:

powodzenia :wink4:

Opublikowano

podstawowe mody mega rezacza... : :>

słusznie zauważyłeś że tylko te podstawowe wymieniłem :tongue4:
Opublikowano

tia;) :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.