Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALL] Klima nie działa


mario198011

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie

odpowiedź

życiowa nostalgia

zwierzenia intymne

bo nie kumam jak Tobie pomóc :cool1:

econ sie niewylacz i klima nie chlodz,ciagle sie pali swiatelko od econ nawet jak wlacze na auto.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu nie kumać????

ECON będzie Ci się palił najprawdopodobniej z tego powodu że klima jest nie nabita.

Podjedź do serwisu z klimą i Ci nabiją i odgrzybią za max. 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

econ sie niewylacza i klima nie chlodzi,ciagle sie pali swiatelko od econ nawet jak wlacze na auto.pozdro

ten tekst mowi nie wiele ...co z tego ze wlaczasz auto jak nie wylaczasz econ :polew: :polew: :polew:

moze lepiej zacznij od instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Kolega się dopiero uczy, po co te wyśmiewanie nie jesteśmy w przedszkolu Panowie, zapewne 3/4 z nas nie było ekspertami we wszystkim podczas zakupu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie! Arturze B6- przeraza mnie Twoj brak wiary w czlowieka- moze lepiej nie zabieraj glosu jak nie masz nic do powiedzenia. Grzecznie pytam- i oczekuje kulturalnej odpowiedzi, a dla Ciebie polecam Nasza Klase- tam sie wyrzyjesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz :rolleyes:

Jak problem zostanie rozwiązany to możesz tu napisać co było przyczyną, czy to co żeśmy mówili czy coś innego, wtedy temat pójdzie do zamknięcia jak się sprawa wyjaśni.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pytanie było zadane w 100 % logicznie, czepiacie się jak stare baby a nie potraficie czytac,

Powodem awarii może też być czujnik temp zewnętrznej, znajduje się przy lewej lampie, ale. Jedz na serwis klimy najpierw

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej b6 były dokładnie takie same objawy,miałem zerwane sprzegiełko w sprężarce i dlatego się nie załączała.Założyłem sprzęgiełko z używanej sprężarki i hula.Napisz co było przyczyną u Ciebie.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

econ sie niewylacza i klima nie chlodzi,ciagle sie pali swiatelko od econ nawet jak wlacze na auto.pozdro

ten tekst mowi nie wiele ...co z tego ze wlaczasz auto jak nie wylaczasz econ :polew: :polew: :polew:

moze lepiej zacznij od instrukcji

Artur B6 to forum nie jest żeby się hahać z kolegów tylko po to żeby pomóc

mario198011 są dwa powody najczęściej występujące:

1.mało gazu w układzie klimatyzacji

2.uszkodzony czujnik wysokiego ciśnienia układu klimy/znajduje się w chłodnicy klimy przy lewej lampie po środku.koszt około 190 zł w aso./Polecam ori .u mnie zamiennik chodził 2 miesiące na ori jeżdżę już rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie podczepie:) mam ten sam problem tylko pojawil sie on wtedy keidy przy wymianie radia przez przypadek wyrwalem kostke od klimatronika... z tego co wiem jak zostanie odlaczony trzeba go spowrotem adaptowac Vagiem moze to to:>? tylko jak to zrobic opisze mi ktos cala procedure;>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że lepiej by było założyć nowy temat do tego, ponieważ na forum jest dużo ogarniających temat vagowania, szybciej uzyskasz pomoc.

Życzę powodzenia! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam i znaleźć nie mogę rozwiązania mojego problemu... u mnie nie było czynnika chłodzącego (paliło się ECON), nabiłem => wciąż bez zmian => z czytałem błąd z vaga 918- przerwa lub zwarcie plusa (czujnik wysokiego ciśnienia) => wymieniłem => przez chwile klima chodziła i znowu padła => podpięcie pod vaga => 918 za mały sygnał (czujnik wysokiego ciśnienia) => elektryk sprawdził czy układ elektryczny nie jest uszkodzony i stwierdził rozkładając ręce że nie wie co zrobić, czy macie jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Problem z klimą ma mój sasiad w Audi A4 B6 1.9TDI. Klima został nabita, wszystko szczelne, po skanowaniu vagiem nie wyskakuja żadne błedy a klima się nie załacza. Bezpieczniki w skrzynce bezpieczników sprawdzone, jest ok. Czy jest jeszcze jakiś dodatkowy bezpiecznik od klimy w B6, tak jak w B5 nad nogami kierowcy, ewentualnie jakiś oddzielny przekaźnik który można by było sprawdzić??? Ja osobiście obstawiałbym sprzęgiełko, ale bez kanału się tego nie zrobi chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...