Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czarna avangarda b y pixxip


pixxip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przedstawić mojeo avanta który czasem mnie denerwuje bo ma fochy i się coś popsuje i jest już za słaby :)

Zaczynając od

WYPOSAŻENIE:

-Ori kierownica dla modeli lift I 98r teraz już w skórze

-elektryczne szyby przód

-elektryczne lusterka

-podłokietnik

-klimatronik

- 4 jaśki

- szyber czyli wersja afryka

SILNIK:

-1.9TDI AFN 110 przy kupnie 210 xxx co wydawało sie oryginałem

plany:

- wirus

ZAWIESZENIE:

Gwint FK

AUDIO:

-Alpine CDA 9885

-Głośniki seryjne x 8

Wnętrze:

Kierownica w skórze jak narazie

cb w lewym schowku

Nadwozie:

seria brak relingów

plany

-gril od rs-a

- zderzak przód lift II lub s-line

- "Carbon" M3 na dach ze względu na odprysk lakieru oraz rysy na dachu czyli lekki wieś tuning ale narazie brak funduszy na painting całego auta

bądź czarny mat jak znajdę taką folie

- lampy przód lift II

- zastanawiam sie nad szybami 25% do 35%

Wydech:

seria

plany

- przy wirusie wyleci cat

Felgi i opony:

- RH zw1 17" 8 opony przód 225/45 michelin Pilot tył 235/45 Pirelli p 6000

plan

czarno rotor pomaranczowe ranty

polerka rant kolor rotor

polerka złote sróbki

Auto mam od września 2009r jest to moje 3 auto każde służyło mi rok i poszło w inne ręce ale audi zostanie na dłużej

sprowadzone zostało z niemiec nadal jestem w okresie naprawiania psujących sie rzeczy i drobiazgów ale takie zycie

tak wyglądało w dzień zakupu

dsc2598.jpg

dsc2599.jpg

dsc2589w.jpg

drobne zmiany

img0485t.jpg

img0486t.jpg

tak wygląda gwint po szybkiej renowacji

img0488a.jpg

a tak na aucie

dsc3811.jpg

dsc3833.jpg

dsc3817a.jpg

dsc3805w.jpg

Obecnie walcze z jazgotem podczas gdy skręcam koła lub jadę autem przy porannym rozruchu do momentu startu w drogę cisza obstawiam na pomę wspomagania ale trzeba sprawdzić

Tak wiem Znaczki nieporozumienie ale nie wiem jakie dekle kupić a to bedzie zależne w jakim kierunku rozwinie sie sprawa felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alusy mi osobiscie nie pasuja no i Trumna to jest najgorsze.Po za tym silnik godny i typ nadwozia tez.Lampy po lifcie i sciema szyb i inny felunek i bedzie :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko super ale bez relingow wyglada lyso :thumbdown:

lakier wyglada na zadbany :wink4: ogolnie autko prezentuje sie swietnie po obnizeniu i na tych felgach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak relingow tak to dosc dobrze wyglada lepiej zaoszczdz kase i zrob normlanie ten dach a nie chromy folie itp :) i relingi obowiazkowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze relingi to dla was problem w kwestii wyglądu auta ja tego kompletnie nie zauważam i nie są mi potrzebne do szczęścia.

Dlaczego ......... ;) bo bez relingów też może być pięknie

77951643.jpg

Co do dachu jestem do tego zmuszony bo odprysk lakieru i rysy powstałe na dachu bardziej mnie meczą niż brak relingów ;)

a są inne wydatki jak malowanie całego auta a samego dachu nie warto bo nie jestem pewien co do róznicy jaka może wystąpić co spotęnguje problem przy durne pytania przy sprzedaży auta jeżeli taka nastąpi

wiec coś za coś nadzieje mam jednak ze wiochy nie będzie a jak będzie to bede myślał dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze relingi to dla was problem w kwestii wyglądu auta ja tego kompletnie nie zauważam i nie są mi potrzebne do szczęścia.

Dlaczego ......... ;) bo bez relingów też może być pięknie

77951643.jpg

Co do dachu jestem do tego zmuszony bo odprysk lakieru i rysy powstałe na dachu bardziej mnie meczą niż brak relingów ;)

a są inne wydatki jak malowanie całego auta a samego dachu nie warto bo nie jestem pewien co do róznicy jaka może wystąpić co spotęnguje problem przy durne pytania przy sprzedaży auta jeżeli taka nastąpi

wiec coś za coś nadzieje mam jednak ze wiochy nie będzie a jak będzie to bede myślał dalej

skoro ty chcesz cos podobnego to ciezko ci bedzie z carbonem na dachu lub folia pozatym jak widac zderzak rs nadkola szeorkie itp pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobry lakiernik to pomaluje ze niebedzie widac ;) inna wizja dachu odpada jak dla mnie no morze bialy jeszcze by ciekawie wygladał.

A na gwincie dobrze mu tylko mniejszy balon i wieksza felga by sie przydala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olafus - nie zrozumiałeś intencji tego zdjęcia a poza tym doskonale wiem czego brakuje

swir88 - Po tej zimie myśle ze to jest najbardziej optymalny zestaw te felgi mają to do siebie ze wyglądają na małe to raz a dwa profil 45 jest jak dla mnie jak najbardziej OK oczywiście można mniej ale mija sie to z celem i funkcjonalnością auta a robi trochę Km po Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...