Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zdjecie z fotoradaru

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wystarczy że podasz kilka osób i mozna to potraktowac sikiem prostym

nawet jak na focie bede wyrazny ja? :evil:

Opublikowano

nawet jak na focie bede wyrazny ja? :evil:

W takim przypadku to może być różnie.

Opublikowano

Ale bocznych przednich, czolowej ani o % :gwizdanie:

...nie znam sie na przepisach technicznych w Polsce za dobrze, ale cos mi sie w to nie chce wierzyc, bo przeciez wszystkie nowe A4-ki maja juz fabrycznie przyciemnione szyby w kolorze zielonym (nie wiem czy w innych kolorach tez), a Audi wyzszej klasy maja nawet przednie szyby wpadajace w Fiolet (chyba to sa jakies fotochromatyczne szyby, bo da sie to dobrze zauwazyc jak slonce swieci)

Opublikowano

Ale bocznych przednich, czolowej ani o % :gwizdanie:

...nie znam sie na przepisach technicznych w Polsce za dobrze, ale cos mi sie w to nie chce wierzyc, bo przeciez wszystkie nowe A4-ki maja juz fabrycznie przyciemnione szyby w kolorze zielonym (nie wiem czy w innych kolorach tez), a Audi wyzszej klasy maja nawet przednie szyby wpadajace w Fiolet (chyba to sa jakies fotochromatyczne szyby, bo da sie to dobrze zauwazyc jak slonce swieci)

I one sa fabrycznie przyciemnione jednak ich przepuszczalnosc jest na granicy prawa - 70% a podobno czasem przekracza ta granice i jakby policmajster sie uparl i mial odpowiedni sprzet do zmierzenia przepuszczalnosci moglby nam zabrac dowod. Ja na szczescie nie mialem jeszcze problemu z Panami niebieskimi za szyby. Czasem trzeba umiec rozmawiac i miec szczescie, czasem, jak sie trafi na ku**e to nic nam nie pomoze.

Opublikowano

Jak ktoś chętny to mogę dopisać gdzie konkretnie to ustrojstwo stoi.

Jeżeli przenośny to będę strzelał: Redzikowo, Bydlino, Duninowo, Grabno, Zimowiska, Kobylnica ? :wink4:

Sprawdziłem - miejscowość Reblinko. :)

Opublikowano

to nie jest na trasie Ustka - Gdynia

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie -skończcie opowiadać ,jak mają byc przyciemnione szyby i gdzie są radary...Michał-musisz zobaczyć fotkę,żeby w ogóle z nimi rozmawiać-to podstawa,powiedz,że nie wiesz ,kto w ten dzień prowadził,ale jak zobaczysz fotę-może sobie przypomnisz(lub Twój Ojciec etc...)

po zobaczeniu fotki-stwierdzicie jej jakość i dokładność-jesli jest mało wyrazna-wiesz,że można się wykręcić od punktów,ale nie od mandatu-jeśli bedzie wyrazna-znajdz kogoś za***iście podobnego,w okularach i kto posiada Prawko,ale bardzo mało jezdzi,lub wcale z Prawka nie korzysta,postaw mu 0,75 dobrej wódy i niech bierze na siebie,zanim sprawa trafi do Sądu :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.