Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Bierze olej, turbo puszcza?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeśli już bd. kupował używkę, to chciałbym ją widzieć w realu. Bo nie obrażając nikogo, ale każdy może zachwalać swój towar, dawać super zdjęcia, nawet logi, ale skąd pewność, że będzie to dotyczyło tej turbiny co przyjdzie? Nie wiem nie wiem zobaczę dziś dokładnie obejrzę swoją, i pooglądam wszystko dokładnie

Opublikowano

No ale chopaki z forum g$wna ci nie wcisna,

my nie takie swinie.

Oczywiscie, ty wybierasz.

Opublikowano

na moje turbo conajmniej do regeneracji.... :gwizdanie:

Opublikowano

Jeśli już bd. kupował używkę, to chciałbym ją widzieć w realu. Bo nie obrażając nikogo, ale każdy może zachwalać swój towar, dawać super zdjęcia, nawet logi, ale skąd pewność, że będzie to dotyczyło tej turbiny co przyjdzie? Nie wiem nie wiem zobaczę dziś dokładnie obejrzę swoją, i pooglądam wszystko dokładnie

ale co ty chcesz znalezc :polew: myslisz, ze jak ja poogladasz to magicznie sie naprawi i nie bedziesz musial nic z nia robic :wallbash:

wg mnie masz dziwne, dziecinne podejscie do tematu, ludzie co sie znaja mowia tobie co jest, inni oferuja dobre turbiny, a ty dalej brniesz w swoje i myslisz, ze moze to cos innego :blink:

pamietaj, ze nie jezdzisz polonezem i niestety takie czesci jak turbina, zawieszenie, wtryski i pompa sa dosyc drogie, a niestety wiekszosc diesli ma juz nalatane bardzo bardzo duzo km i pewnie realny przebieg jest 2x wiekszy niz ten u was na blatach, nawet jak macie ksiazki serwisowe :decayed:

Opublikowano

ja mogę podać nr. VIN :) ale dobra niech chłopak robi co chce :P

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze primo to samochód rodziców i jak tylko mogę im sugerować co mają robić. Po drugie to ja wiem, że "chłopaki, kitu nie wcisną i chcą dobrze", rzeczywistość jest taka, że każdy chce zarobić. Po 3 przebieg to wiadomo, że jest jedna wielka lipa... Po 4 na poprzedniej stronie tego tematu ktoś sugerował, że to nie koniecznie turbo, dlatego stąd moje "rozkojarzenie". Oleju jak się okazało nie bierze tak dużo jak mi się wydawało. Muszę się upewnić, że to turbo a nie np. pierścionki już puszczają...

Do Tzieland: to, że mam 19lat nie znaczy, że jestem dzieckiem czy mam dziecinne podejście. Na pewno mam lepsze podejście co do aut niż nie jeden "dorosły" facet, który "zna" się i jeździ samochodami od xx lat

Opublikowano

Po pierwsze primo to samochód rodziców i jak tylko mogę im sugerować co mają robić. Po drugie to ja wiem, że "chłopaki, kitu nie wcisną i chcą dobrze", rzeczywistość jest taka, że każdy chce zarobić. Po 3 przebieg to wiadomo, że jest jedna wielka lipa... Po 4 na poprzedniej stronie tego tematu ktoś sugerował, że to nie koniecznie turbo, dlatego stąd moje "rozkojarzenie". Oleju jak się okazało nie bierze tak dużo jak mi się wydawało. Muszę się upewnić, że to turbo a nie np. pierścionki już puszczają...

Do Tzieland: to, że mam 19lat nie znaczy, że jestem dzieckiem czy mam dziecinne podejście. Na pewno mam lepsze podejście co do aut niż nie jeden "dorosły" facet, który "zna" się i jeździ samochodami od xx lat

kolego nie rzucaj się tak bo tu nikt nie chce Cie zrobić w chu**** ludzie chcą Ci pomóc a Ty nie potrafisz nawet za to podziękować.. jesteś na forum a nawet się nie odezwiesz na wątku o spotach na podlasiu.. a jeden z naszych kolegów z Suwałk ma Vaga i jakbyś go ładnie poprosił i pojawil się na spocie to na pewno by Ci podłączył auto i wtedy miałbyś jaśniejszą sytuację.. bo to że Ci auto zamula to nie znaczy w 100% że to turbina.. ale chyba bez Vaga to tylko wróżenie z fusów.. chyba że chcesz wymienić pól samochodu to można strzelać po kolei

pozdr

Opublikowano

Po pierwsze primo to samochód rodziców i jak tylko mogę im sugerować co mają robić. Po drugie to ja wiem, że "chłopaki, kitu nie wcisną i chcą dobrze", rzeczywistość jest taka, że każdy chce zarobić. Po 3 przebieg to wiadomo, że jest jedna wielka lipa... Po 4 na poprzedniej stronie tego tematu ktoś sugerował, że to nie koniecznie turbo, dlatego stąd moje "rozkojarzenie". Oleju jak się okazało nie bierze tak dużo jak mi się wydawało. Muszę się upewnić, że to turbo a nie np. pierścionki już puszczają...

Do Tzieland: to, że mam 19lat nie znaczy, że jestem dzieckiem czy mam dziecinne podejście. Na pewno mam lepsze podejście co do aut niż nie jeden "dorosły" facet, który "zna" się i jeździ samochodami od xx lat

Poza tym skąd mamy wiedzieć ile masz lat, jeśli tego nie wpisałeś w profil ?? Możesz mieć 9 albo 99 :)

Opublikowano

to ten sam objaw co u mie ....3 tygodnie temu to przechodzilem....az wkoncu turbo padlo....kupilem regenerowana z roczna gwarancja(oddajesz swoje turbo a firma przesyla swoje z gwarancja)....i autko smiga.....ja zaplacilem 900 zl za turbo no i do tego dochodza koszty wymiany wszystkich filtrow i oleju

Opublikowano

to ten sam objaw co u mie ....3 tygodnie temu to przechodzilem....az wkoncu turbo padlo....kupilem regenerowana z roczna gwarancja(oddajesz swoje turbo a firma przesyla swoje z gwarancja)....i autko smiga.....ja zaplacilem 900 zl za turbo no i do tego dochodza koszty wymiany wszystkich filtrow i oleju

gdzie regenerowałeś?? jakieś sprawdzone miejsce??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.