Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam Wam moje autko :)

Jest to Audi A4 B5 1.9TDI z silnikiem AJM 115KM. Data produkcji 12.2000. Jego szczęśliwym posiadaczam stałem się 13 lutego 2010. Zostało sprowadzone z Włoch z przebiegiem 178 tys. km. Zaraz po kupnie odstawiłem je do mechanika na wymienę rozrządu (głównie na oryginalnych częściach), czyszczenie turbiny i standardowo klocki, tarcze, olej, filtry itd... Nie mam w planach zbyt wielu modyfikacji. Auto raczej będzie zbliżone do oryginału. Chcę zrobić jakiś program i może felgi 17". Co jeszcze? czas pokaże ;), Nie piszę o planach bo nie chcę się zobowiązywać, ale pare drobiazgów chodzi mi po głowie ;)

A oto moja Audiczka:

audia4zramk.jpg

Uploaded with ImageShack.us

przdzramk.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tyzramk.jpg

Uploaded with ImageShack.us

kokpitzramk.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

:hi: hej, ładna

z Włoch z przebi :good:egiem 178 tys

:decayed: sądząc po fotelach to ma koło 300+

gałka też zmieniona

Opublikowano

:hi: hej, ładna

z Włoch z przebi :good:egiem 178 tys

:decayed: sądząc po fotelach to ma koło 300+

gałka też zmieniona

wlasnie mialem to napisac ze niezle wypierdziana :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Może zdjęcie tak "zniekształca". Skóra nie jest popękana, boczki nie są poprzecierane, a gałka chyba była zmieniona ze względów wizualnych bo na konsoli środkowej była też syfiasta taśma drewnopodobna :). A silnik był zdiagnozowany i nie wykazywał oznak zużycia.

Opublikowano

popękana by musiała miec ze 500 :decayed:

widziałem wiele aut majacych po 200-250tyś autentyczne (chodzi mi o audi w skórze) i skóra była najwyżej minimalnie zużyta, a ta wygląda jak psu z gardła :blink:

Ale co tam, ważne żeby auto służyło :good:

Opublikowano
  • Autor

Temperatura i włoskie niedbalstwo też pewnie robią swoje. A może i nawet ma te 300+ ważne, że jest :)

Opublikowano

niestety włosi traktują w większości auta jak.... no właśnie :cool1:

Ale za to masz składane elektrycznie lusterka :decayed:?

Opublikowano
  • Autor

Składane elektrycznie lusterka?

Opublikowano

kolejny AJM, ładna :)

Opublikowano

Składane elektrycznie lusterka?

a masz oprocz L i R jescze taki symbol lusterka przy przelaczniku do lusterek??

Opublikowano
  • Autor

Nie mam. Nie wiedziałem nawet, że coś takiego było w B5

Opublikowano

Nie mam. Nie wiedziałem nawet, że coś takiego było w B5

aha to lipa wlasnie nie wiem czy polifty z włoch to mialy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda kabli i silniczków :P Pokaż mi Włocha który się przejmuje lusterkami :D

Opublikowano

podaj kod koloru nadwozia jak możesz,

skóra straszna

Opublikowano

moja fela :naughty:

AJM :good:

Opublikowano
  • Autor

mech15, kod jest nieczytelny, ale wydaje mi się, że zaczyna się od LZ5... oprócz naklejki w bagażniku jest gdzieś jeszcze?

Opublikowano

ziomek najwyzej zalozysz pokrowce na fotele hehe swiruje ,wazne ze masz czym jezdzic i to sie liczy :good:pozdro

Opublikowano

mech15, kod jest nieczytelny, ale wydaje mi się, że zaczyna się od LZ3... oprócz naklejki w bagażniku jest gdzieś jeszcze?

Masz też taką samą nalepa jak jest w bagażniku w ksiazce serwisowej na drugiej stronie :gwizdanie:

Opublikowano

Nie mam. Nie wiedziałem nawet, że coś takiego było w B5

aha to lipa wlasnie nie wiem czy polifty z włoch to mialy :mysli:

Mialy polifty skladane lusterka tylko sie tak jakby mniej skladaja sorki za OT

Opublikowano
  • Autor

taaa... :gwizdanie: Więcej pisać nie trzeba... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.