Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zalany moduł komfortu


kenijczyk30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do mojej a4 dostała się woda, pod nogami miałem jej pełno zaczęła szwankować elektryka, podniosłem tapicerkę pod nogami a tam chyba 3l wody, moduł komfortu utopiony, mój moduł to 8E0 959 433 BA z tego co wyczytałem (bo szukam takiego na allegro, ale nie mogę znaleźć o identycznym oznaczeniu) to pasuje też AR AS AT, czy to prawda, czy po włożeniu takiego modułu wszystko będzie ok? Czy trzeba to ustrojstwo jakoś programować czy coś w tym stylu proszę pilnie o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kodujesz tylko klucze i wsio śmiga a i dobrze by było jakbyś znał kodowanie poprzedniego

w razie co mam moduł AS jak cie interesuje choć nie obsługuje pakietu oświetlenia nóg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwór spływowy przy servo był lekko zapchany ale to nie tędy cieknie cieknie mi gdzieś nad pedałami z lewej strony, jest podobno jeszcze jeden odpływ patrząc od przodu pod maską z prawej strony, próbowałem odkręcić tę skrzynkę ale jedna śruba schowana jest głęboko pod mocowaniem wycieraczki i nie mogę jej sięgnąć a właśnie według mnie gdzieś tam ścieka woda do wnętrza, czy ktoś już demontował ta skrzynkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem to samo :thumbdown: musisz sciagnac ramie wycieraczki aby dostac sie do tej nieszczesnej sruby .

Woda dostaje sie do tej czarnej obudowy ( pewnie gdzies jest peknieta ) przekazniki pewnie tez sa z lekka zalane :kwasny:

Po podlaczeniu Vaga zero bledow bylo :co:

tu pare fot co mi zostalo

5isz0.jpg

bUWRr.jpg

bVdjr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś leciało mi spod puchy Ecu konieczne było wyjęcie całego mechanizmu wycieraczek...... była niezła walka....ale wygrałem ja i jest sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauwazylem to ecu jest sucho ale bede pewny jak sie tam dostane problem w tym ze podobno pod ecu jest kanal splywowy ktory chyba jest zatkany i sciekami do do srodka[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 21:56_________________________________________________i mam kolejny problem, jak utopił mi się moduł komfortu i wszystko wariowało przestały działać przednie wycieraczki - zatrzymywały się itp., dzisiaj wymieniłem moduł komfortu prawie wszystko jest ok - centralny nie działa ale jak dobrze przeczytałem muszę go aktywować vag-iem, niestety przednie wycieraczki dalej nie działają - czyżby podczas zalewania auta i napęd wycieraczek zalało a może tylko jakaś wtyczka zawilgotniała bo wycieraczki 2 razy drgnęły ale się zatrzymały a tylna działa bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sworznie sie zapiekly akurat tez w tym samym czasie? VAGnij - nie wiem czy wykasowales bledy po zalaniu modulu komfortu jesli nie to zrob to i sprawdz czy nie pojawily sie iinne bledy - cos ze zwarciem etc. Jesli cos jest zamokniete to VAG powinien wypluc blad, Jesli nie wypluje to sworznie sie zapiekły. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...