Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale popsułeś samochód, ładna butelka a tak spaskudzona chromem na metry :wallbash:.

Weź to zerwij bo aż żal patrzeć na takie druciarstwo. Krzywe, cienkie chromowane paski w dodatku źle docięte :sick3:

założyłem zeby zobaczyć czy bedzie pasować chrom do reszty :P zamówiłem ORI ;) nie chciałem wyrzucić prawie 300 funtów na coś co po jakimś czasie nie będzie mi się podobać

do tej usa klapy ta tylna tablica wyglada tragicznie !!! zrób sobie mniejszą pod wnęke !!

miałem tablice na wymiar i psy mnie 3 razy zatrzymały :( ta jest z legalnymi wymiarami :(

dołożyć ścieme przodu :gwizdanie:, zrób coś z tymi tylnymi lampami :shocked:, no i koniecznie gleba, bo kółko ładne i tylko się marnuje na takiej kozie ;(

zcieme z przodu już miałem okazje zrywać z poprzedniego auta :(

a za morde i na glebe pójdzie na koniec tego tyg :P

Opublikowano

Trzeba było pisać tak od razu :good:

Opublikowano
  • Autor

na koniec września jade na zlot ACI nie chce zeby mnie zlinczowali :D do tego czasu po metrach nie bedzie nawet mm :D

Ale popsułeś samochód, ładna butelka a tak spaskudzona chromem na metry :wallbash:.

Weź to zerwij bo aż żal patrzeć na takie druciarstwo. Krzywe, cienkie chromowane paski w dodatku źle docięte :sick3:

Widziałem że sam kiedyś je miałeś :D bez nich auto wygląda lepiej ale z ORI można żyć :D

Opublikowano

Miałem i jeździłem dopóki nie pojechałem na spota. Zadowolony zaparkowałem koło auta z oryginalnym chromem. I powoli mina mi się z zmieniała z takiej :> na taką :kwasny:.

Jest ogromna różnica.

Opublikowano
  • Autor

widzisz jak łatwo sie nawrócić :D ja nie wiedziałem czy bedzie mi pasował chrom bo nie za dużo mi sie świeci na aucie :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

javascript:void(0); Fajne autko

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały upgrade

Mały upgrade Grilla i tylnej klapy

PRZED

zdjcie0148i.jpg

PO

zdjcie0149.jpg

zdjcie0150.jpg

Pupa

:D

zdjcie0151w.jpg

Opublikowano

wszystko ładnie, pięknie ale te tylne lampy... i znaczek s4 z grila myslę, że wywaliłeś już :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tylne lampy zostają jeżeli jesteś zwolennikiem po-lift'owcem to jest twój wybór. Te mi się podobają i to jest mój cel "ma mi się podobać" znaczek też chyba zostanie i może się doczeka kolegi a mianowicie silniczka 2.7 :P

Opublikowano

"ma mi się podobać"

i o to chodzi :wink4:

przecież nie chciałem nic ci narzucać :good:

Opublikowano

Silnik 2.7 to by zrobił robotę ! :D Na następny zlot rozumiem się szykujesz?? :)

Opublikowano
  • Autor

szykuje i dojadę na 100% :P tylko ciekawe jaka pogoda będzie :P jak będą po drogach sypać to mniejsze buty będę musiał założyć :cool1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

to piorko na tylen klapie jeszcze masz ? gdzie to mozna wyrwac ? :) UK gdzies to chodzi ? to jest od m3? m5 ?bo do audi raczej tego nie wymyslili :P

Opublikowano

Piękne Autko :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Ladna furka :>

-Radio koncertowe ze zmieniarką (mogę sprzedać :P) wymienione na JVC mp3/usb/aux 4x55w

Wg. mnie oryginal jest najlepszy :) Mam u siebie tez taki zestaw ze zmieniarka i nie zamierzam tego zmienic

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Irlandia to kraina deszczowców i nie chciało mi się do bagażnika w deszczu latać żeby jakieś płyty zmienić ;)

a jeżeli chodzi o piórko to wymyślili :P i do tanich nie należy ale wolę to niż jakieś skrzydło

http://cgi.ebay.co.uk/Painted-Audi-A4-B5-S-Type-Rear-Boot-Lip-Spoiler-94-01-/170568530001?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27b6ad3851

pzdr

Opublikowano

super kolor auta ;)

Opublikowano

Działa Ci ta multifunkcja przy kierownicy ? :mysli:

Opublikowano

Działa Ci ta multifunkcja przy kierownicy ? :mysli:

to nie multifuncja tylko tiptronic, trójramienne nie wychodziły z multi :no:

Opublikowano
  • Autor

Działa Ci ta multifunkcja przy kierownicy ? :mysli:

to nie multifuncja tylko tiptronic, trójramienne nie wychodziły z multi :no:

racja to od tiptronica ale myślałem żeby sobie to na krótko przerobić i podpiąć do ściszania tuby w bagażniku lub cosik w tym stylu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.