Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nagrzana szyba pękła po polaniu wodą ?


soobolek

Rekomendowane odpowiedzi

no ale co niektorzy sadza ze jesli cos nie dotyczy ich to cos jest nie mozliwe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co niektorzy sadza ze jesli cos nie dotyczy ich to cos jest nie mozliwe :evil:

zgadzam się, mi też szyba jeb.a sama z siebie w nocy w garażu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu bratu poszła cała szyba w pajęczynę, jak rozgrzane w słońcu auto chciał umyć. Szyba nie miała żadnych uszkodzeń czy rys bynajmniej widocznych gołym okiem. Także mogę potwierdzić, że jak się na rozgrzaną szybę poleje zimną lub b. zimną wodę to może popękać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj też załatwiłem tak moją szybę :confused4: pocieszam się tym że i tak była do wymiany bo miała 3 ślady po kamieniach i od jednego nawet odchodziła ryska na 1-2 cm... jednak pękła w zupełnie innym miejscu... w każdym bądź razie 420 zł w plecy :disgust: dodam że w cieniu było 34 stopnie a auto stało na słońcu a woda z kranu ok 15 stopni... wystarczyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w escorcie pękła nagrzana i wystarczyła jedna kropla,która spadła z wiaduktu,szyba była ori no ale to był ford :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo odprysk na szybie po kamyku, po powrocie do domu chciałem umyć auto, mocno grzało słońce szyba była nagrzana i po polaniu zimną wodą po prostu pękła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego wątku a mam pytanie... Wie może ktoś czy można naprawiać nową szybę? Bo 2 dni temu założyłem nową szybę i dzisiaj podczas wyprzedzania wywrotki dostałem kamykiem :wallbash: Efektu chyba nie muszę przedstawiać... W każdym bądź razie nie mam zamiaru wydawać 360 zł za montaż nowej tylko wybieram wariant naprawy za niewiele ponad 100 zł :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawołałem go przez radio żeby zjechał na stacje za mną bo mi nową szybę rozp... Oczywiście nie wierzył i kazał mi paragon pokazać... Powiedziałem że mam fakturę i że albo zjeżdża albo dzwonie pod 112. Zjechał i dał mi 100 zł bo policja i tak by nic pewnie nie zrobiła bo miał jakąś plandekę naciągniętą ale tylko jak jechał to widać było że niedokładnie... W sumie wybrałem 100 zł niż czekać na naszą buska kochaną policje która zazwyczaj wlepia mandaty poszkodowanym :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odprysk nie jest większy niż moneta 5- złotowa to można naprawiać, przynajmniej tak twierdzi JAAN Autoglass :cool1: to czy szyba jest nowa, czy stara nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odprysk nie jest większy niż moneta 5- złotowa to można naprawiać, przynajmniej tak twierdzi JAAN Autoglass :cool1: to czy szyba jest nowa, czy stara nie ma znaczenia.

No tam się właśnie wybieram jutro... Tylko będzie problem bo to jest w polu widzenia kierowcy ale może coś się pościemnia :decayed: Ale zastanawiam się czy nic się nie rozszczelni bo wiadomo że uszczelki jeszcze się nie ułożyły dobrze po dwóch dniach... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klej w zależności od tego jaki został użyty wiąże trwale szybę w ciągu od kilku godzin do maks 12h więc spokojnie :) takie odpryski w polu widzenia kierowcy o ile się nie mylę są naprawianle bez problemu, w przeciwieństwie do usuwania rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to nie wyrzucajcie czasem faktur z wymiany szyby bo mi się przydała dzisiaj :decayed: może jutro po drodze do Kielc podepnę się za jakąś nieprzykrytą wywrotkę z kamieniem i powtórzę rozmowę na stacji :polew: Bo już przestało mnie śmieszyć jak widzę takich którzy sieją piach albo kamyki po całej drodze i jeszcze mają pretensje jak ktoś zwróci uwagę że materiały sypkie się przykrywa :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys mialem lekko pęknietą szybe i gdy w zime puscilem cieply nawiew na nią poszła cała wzdłuż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...