Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PROSZĘ O POMOC


dawsan21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Jest mi bardzo ciężko prosić o pomoc, nigdy nie myślałem że będe w takiej sytuacji.

Trzy lata temu wybudowałem dom w Sandomierzu i wprowadziłem się do niego z całą moją rodziną...jednak w tą środę musiałem ewakuować się z niego ponieważ w skutek powodzi dom został zalany po sam dach

zdjcie004bg.jpg

zdjcie0186n.jpg

Zdjęcia zostały zrobione przedwczoraj tj. 22.05.2010

Zdołałem jedynie ocalić samochód i rodzine. Na domiar wszystkiego dom który widzicie Państwo na zdjęciu wybudowany był dzięki kredytowi którego musze teraz spłacać...Na dzień dzisiejszy nie mam NIC ...mieszkam z żoną i z niepełnosprawnym dzieckiem u znajomych...niestety mój syn nie może mieszkać w żadnej szkole czy też tego typu noclegach ponieważ choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe , Mikrocefalie i Całkowity Rozszczep Podniebienia-Lewostronny i mam nadzieje że Państwo rozumieją że jest to nie możliwe. Oto zdjęcie mojego synka

zdjcie030d.jpg

zdjcie031a.jpg

Gdyby ktoś był zainteresowany pomocą proszę wpłacać pieniążki na numer : 11 1020 2892 0000 5602 0398 4044

Katarzyna Obitko , ul.Holowinicza 13 27-600 Sandomierz . W tym momencie każdy grosz się dla nas liczy...

Jest to numer konta mojej żony. Jeżeli ktoś posiada jakąś firme budowlaną i jest chętny do pomocy przy odbudowaniu domu bardzo proszę o kontakt tutaj na forum .

APEL DO ADMINÓW bardzo prosze o nie usuwanie tego wątku, wiem że jest to żebranie w biały dzień ale sami Państwo rozumiecie że jestem ZMUSZONY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiękuje naprawde za wszelkie próby pomocy...nawet nie wiecie jak mnie wspieracie w tych ciężkich dla mnie chwilach...

Dziękuje!![br]Dopisany: 25 Maj 2010, 22:17_________________________________________________Dla tych którzy chcą pomóc a mają jakieś wątpliwości załączam potwierdzenie z Urzędu Miasta o statusie powodziana ;(

skmbtc45110052812030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego, jestem za zorganizowaniem dla Ciebie składki klubowej, kto ile może, kto jest za mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz jakiegoś tam grosza, którego CI przeleję, mogę Ci pomóc w remoncie domu. Pracuję u dystrybutora folii, materiałów izolacyjnych, akcesoriów dachowych. Jeśli coś Ci będzie potrzeba, to mogę załatwić nawet do 70% taniej niż w hurtowni budowlanej. Pełna oferta naszej firmy pod adresem: http://www.folie-budowlane.pl/ dostaniesz w cenie naszego zakupu. Pisz na PW jak coś potrzebujesz. Powodzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też uważam, że trzeba pomóc w takiej sytuacji, jednak pytanie czy organizujemy składkę , czy każdy wpłaca bezposrednio na konto kolegi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj dotarłem do środka domu.

Oto kilka zdjęć z tego co zastałem w środku...

Dla naszego nieszczęścia zapowiadają jutro w nocy drugą falę powodziową w wysokości 7 metrów.. ;(

zdjcie0023c.jpg

zdjcie0052k.jpg

zdjcie0024w.jpg

zdjcie0053m.jpg

zdjcie0029r.jpg

zdjcie0054b.jpg

zdjcie0054b.jpg

zdjcie0064ld.jpg

zdjcie0062c.jpg

Niespodziewałem się aż takich zniszczeń..jestem jeszcze bardziej załamany niż wcześniej...

masakra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze sprzedane, w przyszłym tygodniu puszczę Ci przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Może w końcu podejmijmy decyzję czy każdy sam wpłaca czy ogólna składka klubowa???

Moderatorze uważam że temat warto podpiąć pod główne tematy w dziale.

Moim zdaniem ogólna klubowa składka była by najodpowiedniejsza w tej sytuacji. Większy zastrzyk gotówki na pewno ułatwi Dawidowi jak najszybsze powrócenie do domu o który tak bardzo się starał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat podwieszony :good:

Co do samej zbiórki to myślę że najlepszą opcją są bezpośrednio wpłaty na konto.

Ile kto może i co może to niech pomaga.

W tytule można napisać "wsparcie z a4-klub.pl" i Dawid już będzie wiedział o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za zaangażowanie....

Niestety dzisiaj nadeszła druga fala powodziowa , a jutro ma być trzecia... jestem załamany...

Panowie jest to mi napawde obojętne ale myśle że naj odpowiedniejszym wyjściem z tej sytuacji była by indywidualna wpłata na konto...

JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje składke klubową panowie

tak było by najłatwiej :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...