Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PROSZĘ O POMOC


dawsan21

Rekomendowane odpowiedzi

Tak niestety ubezpieczenie jest podstawowe obejmuje jedynie mury, dach i fundamenty...

Pani z ubezpieczalni powiedziała żeby nie szykować się na pieniądze dzięki którym choć w mizernym stopniu byłbym w stanie odbudować dom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proponuję jakąś składkę.

Dawid, jestem żołnierzem i byłem w Sandomierzu cały weekend. Próbowaliśmy uszczelniać wały do ostatniej chwili. W pewnym momencie wał zaczął puszczać wodę od spodu. Zapadła decyzja o ewakuacji i już nic nie mogliśmy zrobić mimo, że chcieliśmy. Później była już tylko (a może aż) obrona huty. Najgorsza jest bezsilność.

To co się u was dzieje jest nie do opisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje składke klubową panowie

tak było by najłatwiej :good:

Co najłatwiej? W jaki sposób tak by było najłatwiej?

Macie numer konta żony Dawida. Po jaką cholerę potrzebna centralna zbiórka kasy?

Trzymaj się Dawid! Dla mnie to niewyobrażalna tragedia. Nie mam pojęcia jak bym sobie poradził w takiej sytuacji.

Przelew ode mnie poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wysłałem już parę złotych.Dawid głowa do góry i mam nadzieję że znajdzie się większe grono osób chętnych do pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postaram się wystawić aukcję charytatywną z której cała suma zostanie przekazana na Twoje konto :hi:

Z góry zachęcam do licytacji bo to będą oryginalne gadżety audi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid - brak mi słów dlatego nie będę nic więcej pisał - żadne słowa nie ulżą Ci w tej tragedii. Mieszkam od Ciebie tylko 100 km więc tym bardziej się z Tobą solidaryzuję. Trzymaj się Chłopie !!!

Wieczorem puszczę przelew odemnie. I sugestia do Forumowiczów, wystarczy że Dwustu Chłopa puści po 10 zeta a dla Dawida bedzie to 20.000 PLN . Pomyslcie o tym :confused4:

Bardzo mnie poruszyło Twoje nieszczęście, zwłaszcza że masz w dodatku niepełnosprawnego Synka.

Serdecznie Cię pozdrawiam i trzymam kciuki !

Jarek spod Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje jeszcze raz wszystkim za wsparcie!!

Nie wiem co się dzieje...na domiar wszystkiego przed wczoraj przeszedl grad przez moją miejscowość w wielkości cytryn...na szczęście na samochodzie mam tylko jedno wniecenie...bo inny mieli gorzej...

Mam nadzieje że jak KIEDYŚ stane na nogi zorganizujemy u mnie spot-grilla

Jeszcze raz bardzo dziękuje !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro będę robił przelewy za rachunki to równiez dołączę swoją "cegiełkę" na odbudowę Twojego życia

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Również pomogę bliźniemu w potrzebie. Wysyłam wam drobną kwotę, mam nadzieje że i to pomoże. Trzymajcie się...będzie dobrze. Są dobrzy ludzie na tym świecie, pomocy na pewno Ci nie zabraknie. - i zapewne nie tylko ja, ale i inni użytkownicy liczą na spotkanie u Ciebie :)

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mam troche czasu to wrzucam foty ze srody , ogolnie to woda juz zeszla i zaczynam wynosic wszystko z mieszkania. Na dzien dzisiejszy nie ma juz nic, oprocz cholernego smrodu :/ Dziekuje wszystkim za wszelka pomoc!!!!

img3196m.jpg

img3199d.jpg

img3201.jpg

img3203p.jpg

img3204t.jpg

img3206r.jpg

img3210x.jpg

img3211a.jpg

img3218bc.jpg

img3220u.jpg

img3222w.jpg

img3229w.jpg

img3230.jpg

img3232qc.jpg

img3238k.jpg

img3262j.jpg

img3269x.jpg

img3282fv.jpg

img3284n.jpg

img3285i.jpg

img3286b.jpg

img3305.jpg

img3310.jpg

img3313fp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...