Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Zamiast quattro RWD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4.2 w manualu nie kupuj, zaraz Ci sprzęgło lub skrzynia poleci. Kup automata - wytrzyma ten silnik.

Opublikowano

tak ale żeby przywiązywać auto do drzewa i palić gumę to już lekka przesada :wallbash:

Tylko tak można utrzymać biblijną bestię, której na imię było QUATTRO :evil::punk:

cichusz - gratuluję pomysłu z tym RWD :good: jednak ktoś już pisał, że BMW z Audi nie zrobisz...

Długo kazałeś czekać chłopakom na film, ale za to zamknąłeś im gęby w niezłym stylu... :kox:

quattro to quattro

Dlatego uważam, że jeśli chcesz coś katować przez tylną oś - to kup sobie Bawarkę

:mysli:

Chciaż z drugiej strony, bycie posiadaczem nietypowego (RWD) Audi to też niezły kox :kox:

Opublikowano

2.8 na kompresorze by na tym ładnie chodził ;-)

Opublikowano

ale zrobienie z quattro rwd to nie zła zabawa i satysfakcja, że masz coś czego inni nie mają a osiągnąłeś to własną robotą, a że będzie to katował i rozsypie się w ciągu roku to ju inna sprawa, chłopak do tego sobie to auto stworzył :good:

dobra robota :hi:

Opublikowano

2.8 na kompresorze by na tym ładnie chodził ;-)

...BOKIEM :naughty:

będzie to katował i rozsypie się w ciągu roku to ju inna sprawa, chłopak do tego sobie to auto stworzył

:shocked::audi: do katowania...?

Lepiej niech poważnie zastanowi się nad zakupem BMW...

BTW: O przepraszam. Jest jedno Audi, które chciałbym przekatować...

audi_quattro_catalogne_rallye.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale zrobienie z quattro rwd to nie zła zabawa i satysfakcja, że masz coś czego inni nie mają a osiągnąłeś to własną robotą, :hi:

i wlansie tu jest pies pogrzebany. nie chce byc jak inni i miec bmw. chcialem miec i mam rwd w audi. miny ludzi w bmw omegach itd sa za***iste jak stoisz i jarasz ciapa. albo na duzym zlocie wpada audi i brech ( bo mowia ze FWD) a tu straszny zonk[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 22:32_________________________________________________

4.2 w manualu nie kupuj, zaraz Ci sprzęgło lub skrzynia poleci. Kup automata - wytrzyma ten silnik.

co za frajda jezdzic automatem. wolal bym chodzic napieszo

Opublikowano

automat rulez :naughty: patrz podpis.

Opublikowano

automat rulez :naughty: patrz podpis.

automat sucks :decayed:

własnie na tym polega indywidualność niektórzy nierozumieją dłubania w dizlu a inni rwd w audi :tongue4:

Opublikowano

automat rulez :naughty: patrz podpis.

automat sucks :decayed:

car hook and mud flaps sucks. :punk:

koniec OT.

Opublikowano

koniec OT.

No i niech tak zostanie... :kox:

Opublikowano

Dwie najgłupsze dyskusje w motoryzacji to dywagacje typu diesel czy benzyna, automat czy manual i wyższość jednego nad drugim. :wallbash:

Opublikowano

Dwie najgłupsze dyskusje w motoryzacji to dywagacje typu diesel czy benzyna, automat czy manual i wyższość jednego nad drugim. :wallbash:

Ale z drugiej strony nie są chyba tak do końca głupie, skoro to jedne z pierwszych kwestii rozpatrywane przy zakupie :gwizdanie:

Opublikowano

to normalne ile ludzi tyle zdań, gdyby każdy lubił to samo to świat byłby nudny, przynajmniej jest o czym podyskutować

Opublikowano

to normalne ile ludzi tyle zdań, gdyby każdy lubił to samo to świat byłby nudny, przynajmniej jest o czym podyskutować

:good:

Opublikowano

AUDI A4 B5 2.8 RWD RADOM JAK ZWYKLE PROBLEM Z WODA I Z CHLODZENIEM AUTA. MOST NIEZABLOKOWANY.

zwracam HONOR :notworthy: nie wierzyłem w to Twoje RWD ale filmik mówi sam za siebie :hi:

Opublikowano

dzien przed zarznięciem silnika (most zablokowany)

AUDI A4 B5 2.8 RADOM RWD 2

:slina: :oklaski: :punk:

Opublikowano

no ładnie A4 RWD :slina:, ciekawe co na to konstruktorzy :decayed:

Opublikowano

no ładnie A4 RWD :slina:, ciekawe co na to konstruktorzy :decayed:

ciekawe czy 1,9TDI po modach z RWD zawstydziło by 2,8 :decayed:

Opublikowano

Po takich modach jak Twój to na pewno ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.