Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Stukanie w prawym kole ??


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam wszystkich mam taki dziwny problem. Nie jestem pewny na 100% czy to przekladnia czy moze zawieszenie. Wiem jedno ze jak skrece kolami w lewo i jade po niewielkich nierownosciach to sluchac pukanie w kole z prawje strony ten problem wsytepuje tylko jak skrece kolami w lewo i jade po nierwonosciach w prawo jest normalnie nic nie stuka i nie puka na prostych kolach tez jest w porzadku. Bylem dzis na diagnostyce sprawdzali mi zawieszenie powiedzili ze jest okej powiedzial koles ze moze to uklad kierowniczy. Ale ja nie mam zadnych wyciekow z uklady kieroniczego nic nie cieknie ani nie ubywa plynu.

Macie moze jakies pomysly , moze mial kotos cos takiego.

Dziekuej pozdrawiam

Dodam ze na kierwonicy nie czuc zadnych stukow ani drgan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest gdzieś luz na wahaczu ,końcówce , w Audi trudno to wychwycić ,diagności mogą tego nie odkryć ,jedź lepiej do tego kto zajmuje się zawieszeniami ,popytaj na forum może ktoś zna fachmana z Twojego rejonu, no jeszcze przegub też może być ale wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy skręcie w lewo i stukach na nierównościach taki objaw może powodować luz na przegubie przekładni kierowniczej z prawej strony, (ten w osłonie),jak jest mały to mogą go nie zdiagnozować na stacji. Podnieść auto z prawej strony i jak nie czuć podczas szarpania kołem to uderzyć reką w oponę od strony drzwi, powinno być słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...