Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klimatronic, jak to do konca dziala?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie...

wlaczam klime 20C, i wieje po nogach i na klate :) przyjemnie...

a co z pasazerami z tylu? wieje jakos na nich czy musza sie zadowolic tym co moje cialko juz ogrzalo?

Opublikowano

jak wrzucisz obieg na szybę, to wtedy fajnie leci zimne powietrze przy dachu i trafia do tych do tyłu.

Oczywiście tego wymuszonego obiegu nie musisz robić, auto sam przełącza.

Opublikowano

A w b6 nie ma czasem pod siedzeniami kierowcy i pasażera nawiewów ?

U mnie są tam jakieś wloty i chyba leci tam powietrze jak sie da na nogi. Dokładnie nie wiem bo nie

sprawdzałem

Opublikowano
  • Autor

czyli B5 audi/passat maja nawiew na przod? hmmm, na B6 mnie nie stac, nie moge nawet B5 znalesc :(

a co daje dwustrefowy klimatronic?

Opublikowano

Ustawiasz temp osobno na siebie i osobno dla pasażera. Dwie różne temperatury.

Opublikowano
  • Autor

no dala mi do myslenia ta klima,

bo boje sie ze dziecko z zona sie ugotuje z tylu auta...

jak to realnie sie sprawuje w Audi A4 B5 lub Passacie B5??

Opublikowano

Ja jak chcę dogodzić pasażerom z tyłu, to sprawdzam, czy dywaniki nie przykryły nawiewów pod fotelami (są takowe w B5) i wszystkie trzy środkowe nawiewy celuję na wprost, wtedy powietrze leci pięknie na tylną kanapę i jest tam bardzo przyjemnie. A po jednym nawiewie a twarz i na nogi z przodu też wystarcza przy wydajności klimy w Audi. Ogólnie jak chodzi o wentylację, to :audi: jest klasą dla siebie.

Opublikowano

Pasek jest duzo wiekszy, ale klimatronic daje rade

Opublikowano

Ja mam osobno na tyl ;-D ale powiem szczerze ze to tylko taka prowizorka bo niby jak sie przylozy reke to czuc ze wieje ale jakos slabawo :)

Opublikowano

nie ugotują sie z tyłu kolego nie ma takiej opcji... ja mam w sumie wszystkie nawiewy na tył zrobione praktycznie środek leci prosto do tyłu a boki leca po drzwiach między fotelem a słupkiem w tył... nie lubie jak mi coś prosto w twarz wieje dlatego takie mam własnie ustawienie... ostanio nawet usiadłem z tyłu zeby sprawdzić jak tam jest różnicy między tyłem a przodem nie zauważyłem... w :audi: klima działa poprostu znakomicie... ja u siebie 22 i super kumpel w swojej ibizie 18 i jakos tak dziwnie ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.