Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWT] Dolna osłona silnika


Tonik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy w modelach B5 AWT z 2000r występuje dolna osłona silnika? Tak się składa że mój tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w B5 w większosci nie ma osłon poprostu odpadają ja narazie jescze mam ale to zadkośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wszystkie b5 maja oslone silnika jezeli nie odpadly. ja zmienilem sruby bo te ori sa fatalne i wlasnie przez to odpadaja oslony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje :)

nie bede sie tym przejmowal, nie ma to nie ma :)

Macie moze cos takiego jak rozpiske co kiedy powinno byc wymieniane (filtry, paski etc....)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w B5 w większosci nie ma osłon poprostu odpadają ja narazie jescze mam ale to zadkośc

ja mam i nawet sie trzyma na 3 ori srubach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wszystko się będzie trzymać tylko trzeba by nowe śruby,spinki i kołki zastosować,bo te stare już wam napewno przerdzewiały i wszystko odpada,ja kupiłem na ebay-u i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tonik, lepiej poszukaj jakiejś osłony i załóż, bez niej wszystko pod maską się niepotrzebnie brudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś nie ma blaszki do której mocuje się osłonę to mam rysunek tej blachy.

U siebie zastąpiłem ją blachą o grubości 2mm będzie trochę sztywniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi przy prędkości 180 km wysunęło osłonę huk taki jak by tłoki maska wyleciały ale o dziwo nic nie pękło wymiana śrub powinna wystarczyć i będzie malina a generalnie osłona jest potrzebna chroni przed wodą spód silnika i nie bez powodu ją tam zamontowali.pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wiosna, przy 160km/h jakis zajac samobojca zerwal ta oslone:/

znacie moze cene z aso i zamiennika, bo tez bede chcial kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso ponad 800 zeta :shocked: zaspiewali(wa-wa , na radzyminskiej,tylko oslona pod silnik), w allegro -za 250, +pod skrzynie+spinki(z wygluszeniami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwólcie, że odświeżę temat - mnie z kolei osłona zaczęła się łamać i wisi dość nisko, pewnie niedługo pożyje :( razem z nową osłoną chciałbym też wymienić u siebie plastikowy czarny próg pod zderzakiem przednim - wiecie może, jak się ta część nazywa? :) troche krzywa u mnie, i przy okazji zmiany osłony chciałbym też właśnie ten plastik wymienić. Czy możecie polecić jakieś zamienniki? Ceny na allegro są bardzo różne, nie wiem za bardzo, na co zwracać uwagę przy wyborze. Dzięki z góry za pomoc, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to dokładka zderzaka, u nie wisiała strasznie po ostatniej zimie ale dałem zderzak do spawania i wycieli mi kawałek i go pospawali i jest OK

spawu nie widać i nic nie wisi, sprawdź czy blacha mocująca od tyłu osłonę po prostu Ci się nie odgięła w dół i dlatego osłona wisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja ci aron za 400 swoją sprzedam :polew: albo dorobię :gwizdanie: 800 zeta chyba ich bóg opuścił,w warszawie to ceny mają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...