Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Opony 225/45 r17 - pomóżcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie mogę kupić oponki :

http://moto.allegro.pl/item1049446011_opony_michelin_pilot_225_45r17.html

550zł za komplecik z wysyłka do mnie? oplaca się je brać? nie znam sie za bardzo na oponach. pojezdze troche na nich?

pomóżcie :notworthy:

Opublikowano

stary te opony maja 8 lat, 2002 rocznik, odpusc sobie

Opublikowano

Gdzieś czytałem, że po 5 latach guma traci swoje własciwosci i parcieje. Bieżnik moze byc OK. i tak to tutaj wygląda ale opona na pewno nie ma właściowsci jezdnych takich jakie powinna mieć. Cena kusząca ale ja bym odpuścił. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no to wiemy wszystko :decayed:

dzięki :hi:

Opublikowano

Panowie.. Opony są dobre. Im starsze tym lepsze. To ze opona ma 8 lat to nie znaczy ze sie nadaje do jezdzenia. Te Michaly sa dobre. Mozesz je spokojnie brac. Na starszych mozna pojezdic wiecej niz na tych nowych. Teraz kazdy patrzy na rocznik ale to nie znaczenia. Duzo ma do znaczenia jak opona byla chowana. Chodzi o warunki składowania jej. Uzytkownika tego z allegro znam takze polecam go spokojnie.

Opublikowano

Opony są dobre. Im starsze tym lepsze.

Nie wiedziałem, że z oponami to jak z winem... :polew:

Opublikowano

Panowie.. Opony są dobre. Im starsze tym lepsze. To ze opona ma 8 lat to nie znaczy ze sie nadaje do jezdzenia. Te Michaly sa dobre. Mozesz je spokojnie brac. Na starszych mozna pojezdic wiecej niz na tych nowych. Teraz kazdy patrzy na rocznik ale to nie znaczenia. Duzo ma do znaczenia jak opona byla chowana. Chodzi o warunki składowania jej.

Absolutnie się z tym nie mogę zgodzić kolego. Guma nie jest długowieczna. A poza tym opona bardziej się niszczy (parcieje) podczas jej składowania niż podczas zwykłego użytkowania. Mówisz, że rocznik nie ma znaczenia? :mysli: To po co jest to zawsze na gumach? Samochodach? etc.? Powiem jeszcze raz: Absolutnie bym sobie tych gum nie kupił. No chyba, że z przeznaczeniem na zrobienie huśtawek. :wink4:
Opublikowano

Panowie.. Opony są dobre. Im starsze tym lepsze. To ze opona ma 8 lat to nie znaczy ze sie nadaje do jezdzenia. Te Michaly sa dobre. Mozesz je spokojnie brac. Na starszych mozna pojezdic wiecej niz na tych nowych. Teraz kazdy patrzy na rocznik ale to nie znaczenia. Duzo ma do znaczenia jak opona byla chowana. Chodzi o warunki składowania jej.

Absolutnie się z tym nie mogę zgodzić kolego. Guma nie jest długowieczna. A poza tym opona bardziej się niszczy (parcieje) podczas jej składowania niż podczas zwykłego użytkowania. Mówisz, że rocznik nie ma znaczenia? :mysli: To po co jest to zawsze na gumach? Samochodach? etc.? Powiem jeszcze raz: Absolutnie bym sobie tych gum nie kupił. No chyba, że z przeznaczeniem na zrobienie huśtawek. :wink4:

święta prawda :good: daj sobie spokój z tymi gumami

Opublikowano

Panowie.. Opony są dobre. Im starsze tym lepsze. To ze opona ma 8 lat to nie znaczy ze sie nadaje do jezdzenia. Te Michaly sa dobre. Mozesz je spokojnie brac. Na starszych mozna pojezdic wiecej niz na tych nowych. Teraz kazdy patrzy na rocznik ale to nie znaczenia. Duzo ma do znaczenia jak opona byla chowana. Chodzi o warunki składowania jej.

Absolutnie się z tym nie mogę zgodzić kolego. Guma nie jest długowieczna. A poza tym opona bardziej się niszczy (parcieje) podczas jej składowania niż podczas zwykłego użytkowania. Mówisz, że rocznik nie ma znaczenia? :mysli: To po co jest to zawsze na gumach? Samochodach? etc.? Powiem jeszcze raz: Absolutnie bym sobie tych gum nie kupił. No chyba, że z przeznaczeniem na zrobienie huśtawek. :wink4:

ja bym kupil do upalania na torze :kox:

Opublikowano

z doświadczenia powiem że fatalne oponki

głośne i zero trzymania szczególnie na mokrym - nie polecam :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

z doświadczenia powiem że fatalne oponki

głośne i zero trzymania szczególnie na mokrym - nie polecam :thumbdown:

ok dzieki a tak apropo to maja 4mm :thumbdown:[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 19:10_________________________________________________http://allegro.pl/item1058305497_opony_continental_225_45_r17_c_2szt.html

maja 6mm bieznika w miare "młode" hyyyyyy :mysli: cena tez nie najgorsza :mysli:

Opublikowano

z doświadczenia powiem że fatalne oponki

głośne i zero trzymania szczególnie na mokrym - nie polecam :thumbdown:

ok dzieki a tak apropo to maja 4mm :thumbdown:[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 19:10_________________________________________________http://allegro.pl/item1058305497_opony_continental_225_45_r17_c_2szt.html

maja 6mm bieznika w miare "młode" hyyyyyy :mysli: cena tez nie najgorsza :mysli:

No z tych co tu przedstawiłeś to te ostatnie jeszcze w miarę

Do dalszych rozważań :cool1:

zdrowaś

k.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.