Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Opony 225/45 r17 - pomóżcie


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mogę kupić oponki :

http://moto.allegro.pl/item1049446011_opony_michelin_pilot_225_45r17.html

550zł za komplecik z wysyłka do mnie? oplaca się je brać? nie znam sie za bardzo na oponach. pojezdze troche na nich?

pomóżcie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że po 5 latach guma traci swoje własciwosci i parcieje. Bieżnik moze byc OK. i tak to tutaj wygląda ale opona na pewno nie ma właściowsci jezdnych takich jakie powinna mieć. Cena kusząca ale ja bym odpuścił. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o f*ck faktycznie :wallbash: niedoczytalem ze to taki rocznik :embarrassed:

http://www.opony.com.pl/encyklopedia/972_ile_lat_mozna_uzywac_opone_.html

wszystko chyba wyjasnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno na białym. :wink4: Gdzieś na kilku serwisach wspominano żywotność opony 5-6 lat tak jak i tutaj. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. Opony są dobre. Im starsze tym lepsze. To ze opona ma 8 lat to nie znaczy ze sie nadaje do jezdzenia. Te Michaly sa dobre. Mozesz je spokojnie brac. Na starszych mozna pojezdic wiecej niz na tych nowych. Teraz kazdy patrzy na rocznik ale to nie znaczenia. Duzo ma do znaczenia jak opona byla chowana. Chodzi o warunki składowania jej. Uzytkownika tego z allegro znam takze polecam go spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony są dobre. Im starsze tym lepsze.

Nie wiedziałem, że z oponami to jak z winem... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. Opony są dobre. Im starsze tym lepsze. To ze opona ma 8 lat to nie znaczy ze sie nadaje do jezdzenia. Te Michaly sa dobre. Mozesz je spokojnie brac. Na starszych mozna pojezdic wiecej niz na tych nowych. Teraz kazdy patrzy na rocznik ale to nie znaczenia. Duzo ma do znaczenia jak opona byla chowana. Chodzi o warunki składowania jej.

Absolutnie się z tym nie mogę zgodzić kolego. Guma nie jest długowieczna. A poza tym opona bardziej się niszczy (parcieje) podczas jej składowania niż podczas zwykłego użytkowania. Mówisz, że rocznik nie ma znaczenia? :mysli: To po co jest to zawsze na gumach? Samochodach? etc.? Powiem jeszcze raz: Absolutnie bym sobie tych gum nie kupił. No chyba, że z przeznaczeniem na zrobienie huśtawek. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. Opony są dobre. Im starsze tym lepsze. To ze opona ma 8 lat to nie znaczy ze sie nadaje do jezdzenia. Te Michaly sa dobre. Mozesz je spokojnie brac. Na starszych mozna pojezdic wiecej niz na tych nowych. Teraz kazdy patrzy na rocznik ale to nie znaczenia. Duzo ma do znaczenia jak opona byla chowana. Chodzi o warunki składowania jej.

Absolutnie się z tym nie mogę zgodzić kolego. Guma nie jest długowieczna. A poza tym opona bardziej się niszczy (parcieje) podczas jej składowania niż podczas zwykłego użytkowania. Mówisz, że rocznik nie ma znaczenia? :mysli: To po co jest to zawsze na gumach? Samochodach? etc.? Powiem jeszcze raz: Absolutnie bym sobie tych gum nie kupił. No chyba, że z przeznaczeniem na zrobienie huśtawek. :wink4:

święta prawda :good: daj sobie spokój z tymi gumami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. Opony są dobre. Im starsze tym lepsze. To ze opona ma 8 lat to nie znaczy ze sie nadaje do jezdzenia. Te Michaly sa dobre. Mozesz je spokojnie brac. Na starszych mozna pojezdic wiecej niz na tych nowych. Teraz kazdy patrzy na rocznik ale to nie znaczenia. Duzo ma do znaczenia jak opona byla chowana. Chodzi o warunki składowania jej.

Absolutnie się z tym nie mogę zgodzić kolego. Guma nie jest długowieczna. A poza tym opona bardziej się niszczy (parcieje) podczas jej składowania niż podczas zwykłego użytkowania. Mówisz, że rocznik nie ma znaczenia? :mysli: To po co jest to zawsze na gumach? Samochodach? etc.? Powiem jeszcze raz: Absolutnie bym sobie tych gum nie kupił. No chyba, że z przeznaczeniem na zrobienie huśtawek. :wink4:

ja bym kupil do upalania na torze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja odpuszczam temat i szukam dalej :decayed:

a ile te oponki moga miec bieżnika ?? :mysli: :mysli:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1060720112&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia powiem że fatalne oponki

głośne i zero trzymania szczególnie na mokrym - nie polecam :thumbdown:

ok dzieki a tak apropo to maja 4mm :thumbdown:[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 19:10_________________________________________________http://allegro.pl/item1058305497_opony_continental_225_45_r17_c_2szt.html

maja 6mm bieznika w miare "młode" hyyyyyy :mysli: cena tez nie najgorsza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia powiem że fatalne oponki

głośne i zero trzymania szczególnie na mokrym - nie polecam :thumbdown:

ok dzieki a tak apropo to maja 4mm :thumbdown:[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 19:10_________________________________________________http://allegro.pl/item1058305497_opony_continental_225_45_r17_c_2szt.html

maja 6mm bieznika w miare "młode" hyyyyyy :mysli: cena tez nie najgorsza :mysli:

No z tych co tu przedstawiłeś to te ostatnie jeszcze w miarę

Do dalszych rozważań :cool1:

zdrowaś

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1055776540_4szt_dunlop_sp_sport01_225_45_6mm_wroclaw.html

to sa moje, w rzeczywistosci wygladaja lepiej niz na foto, sa z 07 roku;) Gdybys byl zainteresowany PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...