Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Jak nazywaja się te osłony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam pytanie jak nazywają się osłony i gdzie można je znaleść

są to osłony, które znajdują się patrząc od przodu auta nad silnikiem i składaja się z 3 części, jedna z nich zasłania akumulator, pozostałych nie mam

może ktoś wie gdzie je można znaleść, bo na allegro nie znalazłem?

dzięki

Opublikowano

Chodzi Ci kolego o osłony komory silnika?

Opublikowano

podejrzewam ze chodzi o osłony takie ktore są w S4 i Rs4 (chyba) zebuy nie było widac akumulatora ;p .. sam chętnie bym "przytulił" takie osłonki ... podajcie nr. etka ;p

Opublikowano
  • Autor

nie chodzi o osłonę silnika którą podaje mcm

lecz o osłone nad silnikiem na podszybiu

jedna z tych osłon (patrząc od lewej)zasłania nam filtr kabiny, a kolejne akumulator, zbiornik płynu hamulcowego itd.

szukałem 1500 razy na allegro i nima :(

Opublikowano

kup lepiej w ASO wyjdzie taniej bo na ALLEGRO za duzo krzycza :thumbdown:

8E1 819 447 A

8E1 819 422 A kapa

j0Yhi.jpg

Opublikowano
  • Autor

właśnie o to mi chodziło

i dodatkowo zauważyłem że nie mam tez osłony nad zbiorniczkiem płynu do spryskiwaczy

pewnie jak mi wymieniali błotnik to nie założyli :confused4:

zna ktoś może orientacyjna cenę tych pierdołek?[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 08:14_________________________________________________bo na allegro tego niema

Opublikowano

Obudowa kompa też jest inna, jak nie zmienisz to zostanie tam "dziura".

A tej osłony co Ci nie założyli to po prostu nie miałeś.

Opublikowano

Wymiana samej góry puszki nic nie da, bo nie pasuje do dołu, a wymiana całości skutkuje większym wycięciem na wiązke i nieszczelnością, można pokombinować i poszukać większej uszczelki na wiązkę wchodziącą do puchy.

Opublikowano

Wymiana samej góry puszki nic nie da, bo nie pasuje do dołu, a wymiana całości skutkuje większym wycięciem na wiązke i nieszczelnością, można pokombinować i poszukać większej uszczelki na wiązkę wchodziącą do puchy.

u siebie założyłem podszybie (osłonę) , nie zmieniałem obudowy komputera wszystko pasuje :wink4:

RhXA0.jpg

Opublikowano

A to ciekawe, bo pasująca pucha jest od V6-tek :mysli:, ciasno Ci siedzi wiązka wchodząca do puszki?

Opublikowano

Yaboo możesz podać nr części i jaki koszt tego podszybia?

Opublikowano

8E1819447 + klapka na akumulator 8E1819422A, razem jakieś 100 PLN w ASo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A jak to wygląda w wersji anglika ,będą pasowały ?.Nie wiem czy wersja europejska ma komp. i akumulator z tej same strony :mysli:

Opublikowano

A jak to wygląda w wersji anglika ,będą pasowały ?.Nie wiem czy wersja europejska ma komp. i akumulator z tej same strony :mysli:

komp i filtr pyłkowy jest zamieniony stronami więc nie pasuje z anglika, to nie są duże koszta w ASO, na allegro można drożej kupić ;)

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Podjadę do serwisu i zobaczę co i jak. Jak już coś załatwię to dam znać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.